الکترونیکی شدن آزمون کارشناسی ارشد تا سال ۱۴۰۳

رئیس سازمان سنجش با اشاره به برنامه های تحولی سنجش گفت: تا سال ۱۴۰۳ دیگر هیچ کاغذی بین داوطلب و سازمان سنجش تبادل نمی شود، یعنی برای هر داوطلب یک مانیتور و یک صفحه هوشمند طراحی می‌شود.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر عبدالرسول پورعباس با اشاره به فرصت مجدد شرکت در کنکور سراسری ۱۴۰۱ یادآور شد : ثبت نام مجدد آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ از اول اسفند آغاز شده و تا ۴ اسفند ادامه دارد.

وی افزود: تعداد ۱۲ هزار و ۵۷۴ نفر در مرحله جدید ثبت نام کرده اند و در مجموع یک میلیون و ۴۳۰ هزار و ۸۰۳ نفر برای پنج گروه آزمایشی نام نویسی کرده اند.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به برنامه های تحولی این سازمان تاکید کرد: کنکور سراسری تا سال ۱۴۰۳ به صورت الکترونیکی و هوشمند برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در دوره قبلی مسئولیت در سازمان سنجش تمامی مراحل آزمون های سراسری از جمله ثبت نام، صدور کارت ورود به جلسه، انتخاب رشته و اعلام نتایج همه به شکل الکترونیکی و غیر کاغذی شد و تنها دفترچه سوالات و پاسخنامه داوطلبان در جلسه آزمون به شکل کاغذی است که این فرایند تا سال ۱۴۰۳ الکترونیکی خواهد شد.

پورعباس یادآور شد: تا سال ۱۴۰۳ دیگر هیچ کاغذی بین داوطلب و سازمان سنجش تبادل نمی شود یعنی برای هر داوطلب یک مانیتور و یک صفحه هوشمند طراحی می‌شود، ضمنا تلاش می شود از ظرفیت گوشی های تلفن همراه متصل به اینترنت، تحت شرایطی برای برگزاری آزمون استفاده شود.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۱ دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
ناز
شهریور ۸, ۱۴۰۲ ۲:۵۶ ق٫ظ

سلام . من اگر در کنکور ارشد مشاوره . زبان را صفر درصد بزنم ولی بقیه دروس را بین ۸۰تا۱۰۰درصد بزنم ، آیا دولتی روزانه یا شبانه یکی از دانشگاههای تهران یا نهایتاً تنها شهری که حاضرم بخاطرش از تهران خارج بشم ، روزانه یا شبانه دانشگاه اصفهان هستش ، آیا اگر انگلیسی را صفر درصد بزنم ولی تمامی باقی دروس را بین ۸۰تا۱۰۰درصد بزنم میتونم روزانه یکی از دانشگاههای تهران یا نهایتاً روزانه دانشگاه اصفهان ، یکی از گرایش های مختلف رشته ارشد مشاوره را قبولی بیارم ؟