پارسه
نوگام
همپا

دریافت کارت کنکور ارشد ۱۴۰۱ توسط بیش از ۵۲۰ هزار داوطلب

کارت کنکور ارشد 99 - 1400

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تاکنون بالغ بر ۵۲۰ هزار داوطلب با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد را دریافت کردند.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر عبدالرسول پورعباس با بیان اینکه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه ۲۸، ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود، گفت: بهتر است داوطلبان هر چه سریع‌تر برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام کرده و دریافت کارت را به ساعات پایانی موکول نکنند تا در صورت نیاز بتوانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنند.

وی با بیان اینکه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه ۲۸، ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود، افزود: داوطلبان توجه داشته باشند که فرصت را از دست ندهند چرا که در صورت مغایرت و ایراد در برخی از اطلاعات ثبت نامی مانند فاقد عکس، اشتباه عکس و یا معلولیت لازم است تا ساعت ۱۸ امروز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه به باجه‌های رفع نقص و نماینده این سازمان مستقر در این باجه مراجعه کرده و اطلاعات خود را ویرایش کنند.

رئیس سازمان سنجش با اعلام اینکه تاکنون بیش از ۵۲۰ هزار داوطلب با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کرده‌اند، خاطرنشان کرد: داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و با توجه به آدرس مندرج روی آن، حوزه امتحانی خود را شناسایی کنند تا در زمان برگزاری آزمون بدون نگرانی در جلسه آزمون حضور یابند.

وی افزود: تعداد کل داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ با احتساب رشته های شناور ۶۴۷ هزار و ۹۵ نفر است و داوطلبان می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی اطلاعیه مندرج در سایت سازمان سنجش به نشانی https://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=7658 را به دقت مطالعه کنند.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۸ نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
یک دانشجو
اردیبهشت ۲۸, ۱۴۰۱ ۹:۵۰ ب٫ظ

بهرحال تینا جان
ممنونم
لطف کردید

یک دانشجو
اردیبهشت ۲۸, ۱۴۰۱ ۲:۵۴ ق٫ظ

🙏

یک دانشجو
اردیبهشت ۲۸, ۱۴۰۱ ۲:۵۲ ق٫ظ

و چند دوز؟

تینا
اردیبهشت ۲۸, ۱۴۰۱ ۱۰:۳۱ ق٫ظ
پاسخ به  یک دانشجو

دوست استرسی عزیز نگران نباش کارت واکسن نیاز نیست.

یک دانشجو
اردیبهشت ۲۸, ۱۴۰۱ ۳:۴۶ ب٫ظ
پاسخ به  تینا

اتفاقا من خیلی خونسردم،
که کاش اینطور نبود!

یک دانشجو
اردیبهشت ۲۸, ۱۴۰۱ ۳:۴۷ ب٫ظ
پاسخ به  تینا

خونسرد و بی تفاوت !

یک دانشجو
اردیبهشت ۲۸, ۱۴۰۱ ۲:۴۶ ق٫ظ

هیچ جا ننوشته. کاش اشاره ای در برگه های اطلاعاتشان میکردند.
میترسم سر جلسه بگن باید کارت واکسن داشته باشید. یعنی این برای هیچکس غیر از من سوال نیست؟

یک دانشجو
اردیبهشت ۲۷, ۱۴۰۱ ۵:۳۲ ب٫ظ

سلام
ایا باید کارت واکسن هم به جلسه ببریم؟