کارت کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ معمولا سه روز پیش از برگزاری کنکور ارشد منتشر خواهد شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

زمان دریافت کارت کنکور ارشد ۹۹

به گزارش مسترتست، بر اساس اعلام سازمان سنجش، مقرر بود براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده، زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۹، روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۸ و ۹۹/۰۱/۲۹ باشد. بنابراین پیش از این اعلام شده بود که زمان دریافت کارت کنکور ارشد ۹۹ از روز دوشنبه مورخ ۹۹/۰۱/۲۵ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۱/۲۷ است.

کارت کنکور ارشد 99 - 1400

اما با تعویق کنکور ارشد ۹۹، زمان انتشار کارت آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ نیز تغییر پیدا کرد.

مطابق معمول کارت کنکور ارشد ۹۹ سه روز پیش از آزمون منتشر خواهد شد.

نحوه دریافت کارت کنکور کارشناسی ارشد ۹۹

داوطلبان لازم است با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند.

محل آزمون داوطلبان براساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند ۳۶ تقاضانامه تعیین می‌گردد. لذا مقتضی است داوطلبان با مراجعه به جدول شماره ۲ دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد ۹۹ و درج کد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت‌نام اقدام نمایند. 

زمان دقیق کنکور ارشد ۹۹ کی است؟

طبق آخرین اخبار، کنکور ارشد ۹۹ در روزهای ۲۲ و ۲۳ خرداد برگزار خواهد شد. اما تاریخ دقیق برگزاری کنکور هر رشته در کارت کنکور ارشد ۹۹ مشخص خواهد شد.

آیا برای کنکور ارشد آزاد، کارت مجزا منتشر خواهد شد؟

خیر آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد یکپارچه برگزار می شود. بنابراین کارت مجزایی برای کنکور ارشد آزاد نیز منتشر نمی شود.

آیا برای ویرایش معدل می توان در هنگام انتشار کارت ارشد ۹۹ اقدام کرد؟

بله در زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور ارشد ۹۹، امکان ویرایش معدل مقطع کارشناسی وجود دارد.


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد