پارسه
نوگام
کیهان روان
عالم زاده

تاکید سرپرست معاونت امور آزمون‌های سازمان سنجش بر عدم تعویق کنکور ارشد ۱۴۰۱

سرپرست معاونت امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد که این سازمان برنامه‌ای برای به تعویق انداختن هیچ کدام از آزمون‌ها در سال جاری ندارد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

حسن مروتی سرپرست معاونت امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با تاکید بر اینکه این سازمان برنامه‌ای برای به تعویق انداختن هیچ کدام از آزمون‌ها را در سال جاری ندارد، گفت: با توجه به اینکه سازمان سنجش آموزش کشور آزمون‌های متعددی را در سال برگزار می‌کند، تعویق برگزاری هر کدام از آنها روند آموزش دانشگاه‌ها را دچار اختلال می‌کند.

وی با اشاره به شیوع کرونا و تعویق برگزار تعدادی از آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور، گفت: در سال گذشته به دلیل شیوع کرونا برگزاری تعدادی از آزمون‌ها پس و پیش شد و این کار باعث اختلال در برگزاری کلاس‌های درس دانشگاه‌ها شد لذا امسال با توجه به کاهش شیوع کرونا، عدم وجود شهر قرمز و برگزاری کلاس‌های حضوری دانشگاه‌ها، دقیق شدن برنامه‌ریزی آزمون‌ها لازم الاجراست.

مروتی تاکید کرد که هیچ کدام از آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور امسال به تعویق نمی‌افتد چرا که این تعویق در برگزاری آزمون‌ها مشکلات متعددی را برای دانشگاه‌ها به وجود می‌آورد.

وی تاکید کرد که داوطلبان به جای فکر به تعویق برگزاری زمان آزمون‌‌های این سازمان، تمرکز خود را بر مطالعه دروس بگذارند تا نتایج بهتری دریافت کنند.

سرپرست معاونت امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه در شهریورماه نتایج تمام آزمون‌های این سازمان اعلام می‌شود، درباره برگزاری آزمون کارشناسی ارشد امسال نیز گفت: تدوین سوالات آزمون کارشناسی ارشد انجام شده، سوالات به چاپخانه ارسال و چاپ شده و آماده ارسال به حوزه‌های امتحانی است. این آزمون در ۱۸۵ شهر و ۳۸۰ حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۶ نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
امیلی
اردیبهشت ۲۰, ۱۴۰۱ ۷:۴۸ ب٫ظ

واقعا متاسفم برای سازمان سنجش……
به زور هم که شده ما رو میخواد بکشونه سر جلسه ………

بی عدالتان بی……

نرگس
اردیبهشت ۱۷, ۱۴۰۱ ۱۰:۱۵ ب٫ظ

ولی اونایی که ترم آخرن دارن وسط امتحانای دانشگاهشون کنکور میدن و این اختلال ایجاد کرده در کنکورشون.و همینطور امتحانای دانشگاهشون. ضمن اینکه کنکور ارشد وزارت بهداشت به غیر از دو سال پیش همیشه( که با تاخیر تیرو مرداد برگزار شد) همیشه تیر ماه برگزار میشد.لطفا ازین دید هم به موضوع توجه داشته باشید.و خواهشا به تعویق بندازید.

نگین
اردیبهشت ۱۷, ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق٫ظ

نمیدونم این افراد که دنبال تعویق هستن، چی فکر کردن با خودشون.
وقتی همه جا و همه چیز به روال قبل کرونا برگشتن،چرا ارشد باید تعویق بیفته؟

ماریا
اردیبهشت ۱۷, ۱۴۰۱ ۲:۴۳ ب٫ظ
پاسخ به  نگین

شما نفست از جای گرم بلند میشه انگار
همین ۶ ماه پیش اوج کرونا بوده بچه های کادر درمان شیف های سنگین داشتن کاش فقط سه ماه اخیرو نگاه نمیکردید کاش یکم به فکر دیگران هم بودید و فقط خودتونو نگاه نمیکردید…کرونا تموم شده درست خوشبحال آدمای عادی همه برگشتن سر خونه زندیاشون ولی کادر درمان خسته ان هنوز علاوه بر خستگی جسمی چه ضربه های روحی دیدن شما احتمالا شاهد مرگ دو سه نفر در روز نبودید که انقدر راحت میگید به روال قبل برگشته ، این بچه ها تازه یکم سرشون خلوت شده بود که درس بخونن یهویی دانشگاه ها هم حضوری شد…
یکم تفکر لطفا🙏🏻

مخالف تعویق کنکور
اردیبهشت ۱۷, ۱۴۰۱ ۳:۴۸ ب٫ظ
پاسخ به  ماریا

ب نظرم خیلی دارین گندش میکنید
بابا بسه دیگ چقد تعویق واقعا اون کسی ک خونده باشه مزدشو میگیره اون کشی هم ک نخونده همش دنبال تعویق و اینطور چیزاس

ماریا
اردیبهشت ۱۷, ۱۴۰۱ ۴:۳۵ ب٫ظ

میدونم درکی ندارید ولی جهت اطلاعتون میگم
همین الان ۵ تا از دوستام بخاطر اینکه ترم اخرن و یهو دانشگاه حضوری شده خوابگاه بهشون جا ندادن برای خونه هم کسی دوماهه اجاره نمیده رفتن هتل یا میگفتن پسرای دانشگاهمون کنار دانشگاه چادر زدن اونجان
اره اینچیزا برای شما چیزی نیست چون تو شرایطش نبودی چون درکی از انسانیت نداری چون یه پات دانشگاه نبوده به پات کاراموزی یه پات برای پیدا کردن جایی که حداقل دوماه بتونی بمونی