پارسه
نوگام
کیهان روان
عالم زاده

مجاز شدن ۴۲ هزار داوطلب در انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد پزشکی امروز منتشر می شود و داوطلبان می توانند از ساعت ۱۶ امروز ۱۸ تیر نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

دکتر محمدمهدی نوروزشمسی در گفتگو با خبرگزاری مهر افزود: پیش از این اعلام شده بود که نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۱۴۰۱ در تیرماه اعلام خواهد شد و از این رو نتایج اولیه به صورت کارنامه روز پنجشنبه ۱۶ تیرماه ۱۴۰۱ در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد.

نوروز شمسی یادآور شد: در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۱۴۰۱ تعداد تعداد حاضرین در جلسه ۴۵ هزار و ۳۵۴ نفر بودند که از این تعداد ۴۱ هزار و ۹۵۲ نفر مجاز به انتخاب رشته شدند.

وی افزود: کارنامه علمی (مخصوص حاضرین در جلسه) در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شده است و داوطلبان که بر اساس کارنامه مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند از ساعت ۱۶ امروز شنبه تاریخ ۱۸ تیرماه تا ساعت ۱۳ روز سه شنبه ۲۱ تیرماه نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: دفترچه راهنمای انتخاب رشته به همراه ظرفیت پذیرش همزمان با آغاز فرآیند انتخاب رشته از امروز ۱۸ تیرماه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

به گزارش مهر، آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۱۴۰۱ در ۳۴ حوزه امتحانی برای ۴۳ رشته و ۱۱ مجموعه در دانشگاه‌های علوم پزشکی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر روزهای ۵ و ۶ خرداد برگزار شد.

کلید اولیه آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۱۴۰۱ روز ۸ خرداد منتشر شد و کلید نهایی آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال ۱۴۰۱ پس از رسیدگی به اعتراضات شنبه ۲۸ خردادماه ۱۴۰۱ بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات