پارسه

گرایش های کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی

بر اساس دفترچه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، مددکاری اجتماعی در آزمون کارشناسی ارشد به صورت یک مجموعه امتحانی است که دارای ۲ رشته زیرمجموعه خود است. این رشته در مجموع ۲ گرایش دارد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

با ثبت نام در مجموعه امتحانی مددکاری اجتماعی، امکان انتخاب رشته از بین تمامی گرایش‌های ذکر شده وجود خواهد داشت. با توجه به اهمیت انتخاب گرایش درست، پیشنهاد می‌کنیم مطالب این صفحه را به دقت و تا انتها بخوانید.

گرایش های کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی چیست؟

بر اساس دفترچه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، فهرست گرایش های کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی به شرح زیر است: 

۱- مددکاری اجتماعی *

۲- مدیریت خدمات اجتماعی

نحوه پذیرش در گرایش های مختلف رشته مددکاری اجتماعی در مقطع ارشد

داوطلبانی که قصد پذیرش در هر یک از گرایش های کارشناسی ارشد این رشته را دارند، لازم است در کنکور کارشناسی ارشد مجموعه امتحانی مددکاری اجتماعی (کد ۱۱۳۹) شرکت کنند.

اما داوطلبان گرایش های مختلف لازم نیست همه سرفصل های کنکور ارشد مددکاری اجتماعی را مطالعه کنند. داوطلبان لازم است ضرایب دروس امتحانی را بررسی کرده و تنها دروس امتحانی که ضریب آنها برای گرایش مدنظرشان در آزمون کارشناسی ارشد صفر نیست را مطالعه کنند.

سرفصلهای کنکور کارشناسی ارشد رشته مددکاری اجتماعی

برای مشاهده منابع کنکور کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

کدام دانشگاه ها در رشته مددکاری اجتماعی در مقطع ارشد پذیرش دارند؟

پذیرش در گرایش های ارشد رشته مددکاری اجتماعی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، غیرانتفاعی، و دانشگاه آزاد اسلامی صورت می‌گیرد. دانشگاه‌های مختلفی در تهران و شهرستان‌ها در این رشته در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش دارند.

برای کسب اطلاعات دقیق درخصوص دانشگاه های دارای پذیرش ارشد مددکاری اجتماعی و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی کلیک کنید.

 
ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات