پارسه
نوگام
کیهان روان
عالم زاده

گرایش های کارشناسی ارشد مطالعات زنان

بر اساس دفترچه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، رشته مطالعات زنان در مقطع کارشناسی ارشد دارای دو گرایش است. داوطلبان این رشته می‌توانند بر اساس علاقه خود در یکی از این گرایش‌ها در مقطع ارشد ادامه تحصیل دهند. با توجه به اهمیت انتخاب گرایش درست، پیشنهاد می‌کنیم مطالب این صفحه را به دقت و تا انتها بخوانید.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

گرایش های کارشناسی ارشد مطالعات زنان چیست؟

بر اساس دفترچه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، فهرست گرایش های کارشناسی ارشد مطالعات زنان به شرح زیر است: 

۱- حقوق زن در اسلام

۲- زن و خانواده

نحوه پذیرش در گرایش های مختلف رشته مطالعات زنان در مقطع ارشد

داوطلبانی که قصد پذیرش در هر یک از گرایش های کارشناسی ارشد این رشته را دارند، لازم است در کنکور کارشناسی ارشد مجموعه امتحانی مطالعات زنان (کد ۱۱۳۷) شرکت کنند.

اما داوطلبان گرایش های مختلف لازم نیست همه سرفصل های کنکور ارشد مطالعات زنان را مطالعه کنند. داوطلبان لازم است ضرایب دروس امتحانی را بررسی کرده و تنها دروس امتحانی که ضریب آنها برای گرایش مدنظرشان در آزمون کارشناسی ارشد صفر نیست را مطالعه کنند.

سرفصلهای کنکور کارشناسی ارشد رشته مطالعات زنان

برای مشاهده منابع کنکور کارشناسی ارشد مطالعات زنان به لینک زیر مراجعه نمایید:

کدام دانشگاه ها در رشته مطالعات زنان در مقطع ارشد پذیرش دارند؟

پذیرش در گرایش های ارشد رشته مطالعات زنان در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پردیس، غیرانتفاعی، و دانشگاه آزاد اسلامی صورت می‌گیرد. دانشگاه‌های مختلفی در تهران و شهرستان‌ها در این رشته در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش دارند.

برای کسب اطلاعات دقیق درخصوص دانشگاه های دارای پذیرش ارشد مطالعات زنان و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد مطالعات زنان کلیک کنید.

 
ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات