پارسه

انتشار کارت کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ وزارت بهداشت بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار گرفت.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، داوطلبان می‌توانند برای دریافت کارت به سایت sanjeshp.ir مراجعه کنند. اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی در این باره به شرح زیر است:

۱- آزمون طی نوبت های صبح و عصر روزهای پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۴ و جمعه ۱۴۰۲/۳/۵ در ۳۴حوزه امتحانی برای ۴۶ رشته امتحانی و ۱۱ مجموعه امتحانی طبق جدول زیر برگزار خواهد شد.

۲- گشایش درب ورود حوزه برای نوبت صبح ۷.۳۰ – نوبت عصر ۱۳.۳۰ می‌باشد. شروع آزمون نوبت صبح راس ساعت ۹ صبح و نوبت عصر راس ساعت ۱۵ عصر می‌باشد. مدت زمان پاسخگوئی به سوالات کلیه رشته‌ها به مدت ۱۶۰ دقیقه می‌باشد.

۳- زمان دریافت کارت ورود به جلسه از ساعت ۱۰ صبح تاریخ ۱۴۰۲/۲/۳۱ لغایت ۱۴۰۲/۳/۳ بوده و به صورت اینترنتی از طریق همین سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی به همراه برگه راهنما قابل دریافت می‌باشد.

داوطلب ملزم می‌باشد از کارت خود پرینت گرفته و به همراه داشته باشد. به هیچ عنوان در محل برگزاری آزمون، دریافت کارت و ویرایش معدل امکان پذیر نمی‌باشد.

۴- از ورود داوطلبان فاقد کارت ورود به جلسه -کارت ملی یا شناسنامه عکسدار و ماسک، به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

هیچ گونه مدرک شناسایی بجز کارت ملی و شناسنامه قابل پذیرش نبوده و از ورود به جلسه آزمون ممانعت خواهد شد.

۵- افرادی که کد رهگیری خود را فراموش کرده‌اند، صفحه اصلی سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی/ کارشناسی ارشد/ ارشد/ارشد ۱۴۰۲، از قسمت فراموشی کد رهگیری اقدام نموده و سپس با استفاده از کد رهگیری، مراحل دریافت کارت را انجام دهند.

۶- افرادی که ثبت نام را انجام داده و کد رهگیری دریافت نموده‌اند، در صورتی که موفق به دریافت کارت نشوند، درخواست خود را (کد ملی الزاماً درج شود) سریعا در قسمت سیستم پاسخگویی- ارسال درخواست- دسته‌بندی پشتیبانی سایت ارسال کنند تا واحد ذیربط بررسی لازم را بعمل آورد.

۷- داوطلب پس از ورود به صفحه مربوط به دریافت کارت، ۳مرحله زیر را در سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی به ترتیب باید انجام دهد:

الف- مرحله اول: پس از ورود با کد رهگیری، ابتدا فرم خود اظهاری (مندرج در همین سامانه) را تکمیل نماید. پس از ثبت فرم به مرحله دوم وارد می‌شود. این فرم فقط در زمان فعال بودن سامانه جهت دریافت کارت، فعال می‌باشد. لازم به تاکید است پس از اتمام مهلت دریافت کارت ورود به جلسه، تکمیل این فرم امکان پذیر نخواهد بود. جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اعلام به حوزه امتحانی داوطلب، این فرم تا ۲۴ ساعت قبل از جلسه آزمون، قابل ویرایش می‌باشد. عدم تکمیل فرم خود اظهاری سبب‌ عدم دریافت کارت و عدم امکان شرکت در جلسه آزمون خواهد شد.

ب- مرحله دوم: پس از تکمیل فرم خود اظهاری مندرج در همین سامانه، گزینه ویرایش معدل فعال میشود. داوطلب، با انتخاب گزینه ویرایش وارد صفحه تصحیح معدل شده و نسبت به تایید (با انتخاب گزینه کارت آزمون) یا تصحیح آن (با انتخاب گزینه ویرایش معدل) اقدام نماید و سپس گزینه ثبت نهایی زده شود. این مرحله فقط همزمان با فعال بودن دریافت کارت، فعال خواهد بود و پس از اتمام زمان دریافت کارت، ویرایش معدل به هیچ عنوان امکانپذیر نمی‌باشد. معدل ثبت شده در این مرحله ملاک عمل مرکز سنجش آموزش پزشکی می‌باشد. به هرگونه درخواست جهت تغییر معدل و تصحیح آن بعد از پایان زمان دریافت کارت ورود به جلسه، ترتیب اثر داده نمیشود.

ج- مرحله سوم: پس از اتمام و ثبت نهایی دو مرحله قبلی، دریافت کارت و برگه راهنما فعال می‌شود و داوطلب می‌تواند کارت خود را دریافت نماید. در صورتی که در دو گروه ثبت نام نموده باشد دو کارت دریافت خواهد نمود. همراه کارت برگه راهنما نیز چاپ خواهد شد.

۸- زمان و نوبت برگزاری آزمون و آدرس حوزه امتحانی بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلب، درج شده است. داوطلب ملزم است جهت اطلاع از جزئیات حوزه آزمون به آدرس سامانه اینترنتی دانشگاه مراجعه نماید.

 

۹- طبق مفاد دفترچه راهنمای ثبت نام صفحات ۲۰ ابتدای صفحه؛ بند ۱۰-۲ صفحه ۲۵؛ بند د صفحه، ۲۴ تغییر حوزه امتحانی یا رشته امتحانی یه هیچ عنوان امکان‌پذیر نمی‌باشد.

۱۰- همان گونه که طی اطلاعیه ۸ نیز اعلام شده کلیه داوطلبان می‌توانند نسبت به تصحیح معدل خود اقدام نمایند.

۱۱- متقاضیان استعداد درخشان بدون آزمون که طبق بند ۱۱-۱۳ صفحه ۱۷ دفترچه راهنمای ثبت نام، با شرایط عادی یا با استفاده ازسهمیه با آزمون، در جلسه آزمون شرکت خواهند نمود، می‌بایست مراحل دریافت کارت را انجام دهند ولی آن دسته از این متقاضیان که طبق بند مذکور تمایلی به شرکت در جلسه آزمون ندارند نیاز به دریافت کارت ورود به جلسه ندارند. ولی معدل خود را در صورت نیاز بایستی تصحیح نمایند.

۱۲- داوطلبان فقط مجازند همراه خود: کارت ورود به جلسه، کارت ملی و یا شناسنامه عکس‌دار، مداد، پاک کن و ماسک و فقط برای ۲ رشته مشخص شده ماشین حساب ساده داشته باشند.

۱۳- به منظور رعایت نکات بهداشتی و حفظ سلامتی، کلیه داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا از سایر داوطلبان جدا شده و در فضایی مجزا امتحان خواهند داد.

۱۴- همان گونه که در اطلاعیه ۸ اعلام شده برخی از داوطلبانی که نیاز به تغییر سهمیه از آزاد به رزمندگان یا بالعکس و همچنین تصحیح تصحیح کد ایثار دارند می‌بایست از تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۹ لغایت ۱۴۰۲/۳/۳۰ از طریق همین سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی اقدام کنند.

بسیار مهم: سهیه (آزاد یا رزمندگان و ایثارگران) مورد درخواست داوطلب بر اساس فرم ثبت نام آزمون و ویرایش این مرحله، به هنگام دریافت کارنامه علمی در کارنامه علمی درج خواهد شد.

۱۵- داوطلبان متقاضی سهمیه استعداد درخشان (با آزمون و بدون آزمون) دقت نمایند برای بار سوم فرصت ثبت نام یا ویرایش سهمیه استعداد درخشان از تاریخ ۷ لغایت ۸ خرداد ماه فعال خواهد شد. بدیهی است افرادی که ثبت نام این مرحله را انجام ندهند، امکان استفاده از این سهمیه را از دست خواهند داد و متعاقبا اقدامی میسر نخواهد شد.

بسیار مهم:

الف-افرادی که ثبت نام مرحله استعداد درخشان با آزمون را انجام بدهند، موقع دریافت کارنامه علمی درج خواهد شد که متقاضی این سهمیه هستند.

ب- افرادی که ثبت نام سهمیه استعداد درخشان بدون آزمون را انجام دهند به دلیل این که این سهمیه فاقد کارنامه علمی می باشد به هنگام انتخاب رشته محل، فرم مخصوص سهمیه استعداد درخشان بدون آزمون برای این افراد فعال خواهد شد.

۱۶- پرسنل رسمی نیروی انتظامی واجد شرایط متقاضی تحصیل در دانشگاه‌های ع. پ بقیه االله و ارتش، می‌توانند از تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۹ لغایت ۱۴۰۲/۳/۳۰ از طریق همین سامانه با وارد نمودن کد رهگیری نسبت به تصحیح گزینه مربوطه و ارسال حکم کارگزینی خود اقدام کنند و افراد غیر مجاز نیز نسبت به حذف آن اقدام نمایند.

۱۷- جدول زمان‌بندی مراحل بعدی بر اساس شرایط کنونی، به شرح جدول زیر می‌باشد.

 

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات