پارسه
نوگام
کیهان روان
عالم زاده

امروز؛ آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۱۴۰۲

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از پایان مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ در روز شنبه ۲۰ خرداد ماه خبر داد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، دکتر علیرضا کریمیان با اشاره به اینکه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته از روز ۱۱ خرداد ماه آغاز شده و تاکنون ادامه دارد، گفت: به منظور مساعدت با متقاضیانی که موفق به انتخاب رشته نشده‌اند این زمان تمدید شد و مجازین به انتخاب رشته می‌توانند نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های مورد نظر خود اقدام نمایند و همچنین افرادی که قبلا انتخاب رشته کرده اند در صورت تمایل می توانند اطلاعات و انتخاب‌های خود را ویرایش کنند و این مهلت روز شنبه ۲۰ خرداد ماه پایان می‌یابد.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۱۷۵ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ در سایت سازمان سنجش آموزش کشور انتخاب رشته کرده‌اند، گفت: متقاضیان ضرورت دارد در مهلت مقرر و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته و اطلاعیه اصلاحات آن، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و انتخاب رشته کنند و یا ویرایش مورد نظر را انجام دهند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور درباره مجازین و علاقه‌مندان به انتخاب رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: این دسته از داوطلبان لازم است به درگاه اطلاع‌رسانی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه و بر اساس دفترچه و اطلاعیه‌های مربوطه، اقدام به انتخاب رشته کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ تعداد ۴۷۱ هزار و ۵۲۸ نفر شرکت کرده‌اند که در ۶ گروه آزمایشی و ۱۳۴ کدرشته به رقابت پرداختند.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۱ دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
ساراعلیزاده
خرداد ۲۰, ۱۴۰۲ ۱۱:۱۸ ق٫ظ

روانشناسی بالینی