پارسه

اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه امیرکبیر ۱۴۰۲

اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد بدون آزمون سال ۱۴۰۲ دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، بنابر اعلام این دانشگاه، اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه امیرکبیر برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ (دانشجویان کارشناسی امیرکبیر و سایر دانشگاه ها) اعلام شد.

 

✓درخواست متقاضی، صرفاً در دانشکده‌ای بررسی شده است که در ثبت نام اینترنتی خود انتخاب کرده است. پس از بررسی اولیه توسّط اداره استعدادهای درخشان و المپیادها، درخواست متقاضیانی که واجد شرایط آیین نامه پذیرش بودند به دانشکده‌های مربوطه ارسال شدند.

چنانچه در هر مرحله از ثبت نام، بررسی مدارک و اشتغال به تحصیل مشخص شود که داوطلب شرایط پذیرش از طریق این فراخوان را ندارد یا مغایرتی بین مدارک و مستندات ارائه شده با اصل مدارک وجود داشته باشد ثبت نام ایشان لغو خواهد شد.

بدیهی است اعلام نتایج اوّلیه هیچگونه حقّی برای داوطلبان ایجاد ننموده و پذیرش نهایی منوط به تأیید سازمان سنجش آموزش کشور می‌باشد و احراز صلاحیت عمومی و انضباطی دانشجویان ضروری است.

✓ طبق آیین نامه داخلی داشتن معدّل کلّ بالای ۱۶ در پایان تحصیلات کارشناسی الزامی است.

  • جهت کنترل این شرط، مراجعه پذیرفته شدگان مرحله اول در تابستان ۱۴۰۲ (در تاریخی که متعاقباً اعلام میگردد) به اداره استعدادهای درخشان و المپیادها دانشگاه الزامی است. عدم مراجعه حضوری یا عدم کسب شرط فوق موجب لغو پذیرش بدون آزمون می‌شود.

رزروها و متقاضیانی که در این مرحله پذیرش نشده اند، می‌توانند در تکمیل ظرفیت (تابستان ۱۴۰۲) و در صورت خالی شدن ظرفیت، مجددا در فراخوان شرکت نمایند و درخواست خود را جهت بررسی مجدد بدهند.

✓ انتظار میرود متقاضیان از سهمیه کارشناسی ارشد بدون آزمون به نحو احسنت استفاده کرده و اجازه ندهند این سهمیه از بین برود و حق دیگر متقاضیان که میتوانستند از آن سهمیه استفاده کنند از بین برود. بنابراین توصیه میشود در اولین فرصت در صورت‌ عدم تمایل، انصراف خود را به اداره استعدادهای درخشان و المپیاد دانشگاه اعلام نمایند تا افراد رزرو بتوانند از این سهمیه استفاده نمایند.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۱ دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
فرشته
اسفند ۱۱, ۱۴۰۲ ۰:۰۰ ق٫ظ

چرا نتایج همه ی رشته ها اعلام نشده
ممکنه بعضی رشته هیچ پذیرشی نداشته باشند ؟
مثلا مدیریت و،،،اصلا نتایج شون نیومده