پارسه
نوگام
همپا
کیهان روان
عالم زاده

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲

نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی‌ ارشد وزارت بهداشت سال ۱۴۰۲ اعلام شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، نتایج مرحله تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی ۱۴۰۲ را می‌توانید از سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی https://www.sanjeshp.ir/Content.aspx?click=1 دریافت کنید.

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد تکمیل ظرفیت وزارت بهداشت ۱۴۰۲

 بنا بر اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، کلیه پذیرفته‌شدگان لازم است جهت اطلاع از زمان، مکان و نحوه ثبت‌نام از تاریخ ۱۴۰۲/۸/۲۱ لغایت ۱۴۰۲/۸/۲۳ به سامانه اینترنتی دانشگاه پذیرفته شده مراجعه نمایند.

عدم ثبت‌نام هر یک از پذیرفته‌شدگان در تاریخ‌های مقرر تعیین شده توسط دانشگاه، به منزله انصراف بوده و هیچگونه درخواستی در این مورد پذیرفته نخواهد شد.

تذکر مهم

۱- همانگونه که طی بند ۳ اطلاعیه ۱۵ و ۱۶ اعلام شده، زمان شروع تحصیل توسط دانشگاه پذیرنده مشخص خواهد شد.

۲- کلیه ضوابط آزمون دفترچه‌های راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته محل و اطلاعیه‌ها برای این مرحله نیز جاری می‌باشد.

۳- همانگونه که قبلاً نیز اعلام شده بر اساس آئین نامه آموزشی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته مصوب شورایعالی برنامه‌ریزی علوم پزشکی هر گونه انتقال، تغییر رشته و یا جابجایی محل تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ممنوع می‌باشد. بنابراین با توجه به اینکه محل پذیرش را خود فرد و با آگاهی کامل تعیین نموده، لذا هیچگونه تغییر در محل پذیرش انجام نخواهد گرفت.

۴- داوطلبانی که علاوه بر آزمون وزارت بهداشت و درمان در آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم یا سایر مراکز نیز پذیرفته شده‌اند ملزم به ثبت‌نام در یکی از دو محل می‌باشند و در صورت محرز شدن ثبت‌نام در هر دو محل، قبولی آنها در رشته‌های مربوط به وزارت بهداشت در هر مرحله از تحصیل کان لم یکن تلقی می‌شود.

مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد تکمیل ظرفیت ۱۴۰۲

پذیرفته‌شدگان لازم است کلیه مدارک مندرج در اطلاعیه ۱۴ را جهت ارائه به دانشگاه محل پذیرش آماده نموده و براساس اعلام دانشگاه در خصوص زمان، مکان و نحوه ثبت نام، اقدام کنند.

بسیار مهم: درصورت محرز شدن الف-عدم رعایت ضوابط و مقررات توسط داوطلب، ب- واجد شرایط نبودن فرد جهت شرکت و پذیرش در آزمون و رشته مربوطه، ج -مغایرت و عدم صحت مدارک، د- مغایرت اطلاعات اعلام شده، از ادامه تحصیل فرد ممانعت به عمل آمده و ضمن لغو قبولی فرد طبق مصوبات هئیت بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها با داوطلب برخورد خواهد شد.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات