پارسه
نوگام
همپا

ایجاد امکان بازگشت به تحصیل دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور از فراهم شدن شرایط بازگشت به تحصیل دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی سال ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۹ این دانشگاه خبر داد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، شرایط بازگشت به تحصیل دانشجویان عدم مراجعه در این دانشگاه فراهم شد.

دکتر شجاعی فرد معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور از شرایط بازگشت به تحصیل دانشجویان که در موعد مقرر ثبت نام و مراجعه نکردند، خبر داد و گفت: با توجه به تقاضای دانشجویان از سراسر کشور برای امکان ادامه تحصیل، مجوز لازم اخذ و امکان بازگشت به تحصیل برای دانشجویان‌عدم مراجعه فراهم شد.

دکتر شجاعی فرد با عنوان اینکه این طرح صرفا ویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ورودی سال ۹۲ تا ۹۹ است، افزود: دانشجویانی ورودی سال ۹۲ تا ۹۹ که تقاضای ادامه تحصیل دارند می‌توانند با مراجعه به بخش آموزش مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور اقدامات لازم را انجام دهند.  

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور تصریح کرد: این مصوبه صرفا مختص دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد بوده و شامل دانشجویان دکتری نمی‌شود.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات