پارسه

اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه تهران ۱۴۰۳

اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد استعداد درخشان دانشگاه تهران 1403

نتایج کارشناسی ارشد بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه تهران ۱۴۰۳ اعلام شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، دانشگاه تهران در اجرای سیاست‌های هدایت و حمایت از دانشجویان برتر برای ورود به دوره کارشناسی ارشد با استناد به آیین نامه کارشناسی ارشد استعداد درخشان، مصوبات شورای آموزشی دانشگاه، برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ از بین دانشجویان متقاضی (۲۰ درصد برتر دانشگاه تهران و دانشگاه‌های مشمول فراخوان) نسبت به پذیرش و معرفی تعدادی از متقاضیان اقدام نموده است.

اسامی پذیرفته شدگان اولیه کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران ۱۴۰۳

نتایج اولیه پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران ۱۴۰۳ و اسامی پذیرفته شدگان این دانشگاه به شرح لینک های زیر است:

نکات مهم

شایان ذکر است پذیرش نهایی و ثبت نام قطعی منوط به احراز کلیه شرایط مندرج در فراخوان و پس از تأیید سازمان سنجش آموزش کشور؛ در پایان شهریور ماه ۱۴۰۳ از طریق وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه تهران به آدرس http://academics.ut.ac.ir اعلام خواهد شد.

• اعلام نتایج اوّلیه هیچ‌گونه حقّی برای داوطلبان ایجاد ننموده و پذیرش نهایی منوط به تأیید سازمان سنجش آموزش کشور می‌باشد و احراز صلاحیت عمومی و انضباطی دانشجویان ضروری است.

• متقاضیان کارشناسی ارشد بدون کنکور بایستی حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۳/۶/۳۱ و طی ۸ نیمسال دانش آموخته گردند.

• نحوه و زمان ثبت نام حضوری و غیرحضوری پذیرفته شدگان ورودی سال ۱۴۰۳ از طریق پذیرش دانشجویان استعدادهای درخشان، پس از اعلام نتایج قطعی کنکور سراسری کارشناسی ارشد از طریق وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه و پیامک به شماره همراه ثبت شده در سامانه اطلاع‌رسانی خواهد شد و قبول شدگان ملزم هستند اخبار مربوط به ثبت نام را از طریق وبگاه فوق پیگیری و در موعد مقرر نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام فرمایند.

• پذیرفته شدگان اولیه علمی در صورت درخواست انصراف از ادامه تحصیل در این دانشگاه؛ ضروری است نسبت به تکمیل و تأیید ” فرم انصراف مندرج در سامانه جامع آموزشی با شناسه کاربری و رمز ورود خود از تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۱۶‬ لغایت ۱۴۰۳/۰۴/۱۵‬ اقدام فرمایند.

• بدیهی است ثبت اطلاعات در پرتال سازمان سنجش تنها توسط یک دانشگاه امکانپذیر می‌باشد. لذا خواهشمند است در بازه زمانی اعلامی نسبت به انصراف اقدام فرمایند تا نفرات ذخیره جایگزین گردند. پس از تاریخ فوق به هیچ عنوان امکان انصراف و جایگزینی نخواهد بود.

• به استحضار می‌رساند نتایج توسط گروه‌های آموزشی مورد بررسی قرار گرفته است. در صورت اعتراض به نتیجه اعلامی تنها از طریق ایمیل Talent@ut.ac.ir اقدام و پیگیری فرمائید.

جایگزینی داوطلبان ذخیره پس از اتمام زمان انصراف و پس از بررسی گزارش سامانه جامع انجام خواهد شد و نتیجه به صورت تلفنی در اواخر مردادماه به افراد اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۵ نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
طمراس
خرداد ۷, ۱۴۰۳ ۱۱:۴۰ ب٫ظ

انگار ای جناب مستر تستم یه تکونی به خودش داد و عنوانش را عوض کرد

اشکان
اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۳ ۹:۳۵ ب٫ظ

یه سوال مصاحبه داره؟

مرضیه
اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۳ ۱۱:۲۲ ق٫ظ

از تبدیل انرژی مکانیک کسی انصراف نمیده؟

دختربهار
اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۳ ۸:۴۶ ق٫ظ

بسم‌الله😢انگار کم‌کم اعلام نتایج داره شروع میشه😬😂فعلا این اعلام نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران،اولیش! بقیش رو هم خدا بخیر کنه😭😞مردیم از انتظار…!

نازگل
اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۳ ۱۱:۱۸ ب٫ظ
پاسخ به  دختربهار

ببخشید این اعلام نتایج کارشناسی ارشد برای بچه هایی که ورودی ۹۹ کارشناسی بودن؟