پارسه
نوگام
کیهان روان
عالم زاده

فراخوان ارشد استاد محور دانشگاه صنعتی جندی‌ شاپور دزفول ۱۴۰۳

پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون استاد محور دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول 1403

فراخوان پذیرش کارشناسی‌ ارشد به شیوه استاد محور دانشگاه صنعتی جندی‌ شاپور دزفول ۱۴۰۳ منتشر شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، به اطلاع می‌رساند دانشگاه صنعتی جندی‌ شاپور دزفول مطابق جدول زیر در عنوان‌های پژوهشی ذکر شده به استناد آیین نامه کارشناسی ارشد استاد محور، برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ تعدادی دانشجو در مقطع کارشناسی‌ارشد می‌پذیرد:

عناوین طرح های کارشناسی ارشد استاد محور ۱۴۰۳ دانشگاه صنعتی جندی‌ شاپور دزفول

عناوین دارای پذیرش  کارشناسی ارشد استاد محور دانشگاه صنعتی جندی‌ شاپور دزفول در سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ به شرح زیر هستند:

نام استاد

عنوان

رشته

ظرفیت

آقای دکتر احمد قاسمی

بهبود تاب‌آوری یک ریزشبکه حساس با استفاده از قابلیت پاسخگویی بار خودروهای الکتریکی

مهندسی برق

۱

آقای دکتر نعمت طهماسبی

استفاده از خاصیت فوتوکاتالیستی هالیدهای پروسکایتی نانوساختار پایدار برای تصفیه آب بوسیله انرژی خورشید

فیزیک

۱

آقای دکتر بهزاد وثیق

طراحی و برنامه‌ریزی معماری اکوموزه روستایی- عشایری استان کهگیلویه و بویراحمد

مهندسی معماری

۱

شرایط ثبت نام ارشد استاد محور دانشگاه صنعتی جندی‌ شاپور دزفول

لازم به ذکر است داوطلبین گرامی می‌بایست شرایط لازم برای شرکت در این فراخوان را داشته باشند.

شرایط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری:

۱. محاسبه ۲۰ درصد صرفاً بر اساس سه چهارم واحدهای گذرانده شده تا پایان نیمسال ششم لازم الاجرا می‌باشد.

۲. دانشجویان داوطلب باید در دوره کارشناسی پیوسته حداکثر در مدت ۸ نیمسال تحصیلی و حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۶/۳۱ دانش آموخته شوند.

۳. پذیرش برای سال تحصیلی بلافاصله پس از دانش آموختگی و صرفاً برای یک بار امکان‌پذیر است.

۴. دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته صرفاً دانشگاه صنعتی جندی‌ شاپور دزفول که پس از گذراندن ۶ نیمسال تحصیلی (با گذراندن سه چهارم واحدهای درسی) به لحاظ میانگین کل بین ۲۰ تا ۳۰ درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود قرار می‌گیرند و حداکثر در مدت ۸ نیمسال تحصیلی دانش آموخته شوند، نیز می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند بدیهی است پذیرش نهایی این دانشجویان منوط به‌ عدم تکمیل ظرفیت توسط ۲۰ درصد برتر دانشجویان حائز شرایط می‌باشد.

۵. این فراخوان شامل دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی پیوسته بوده و فارغ التحصیلان کارشناسی سالهای قبل، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان کارشناسی‌ناپیوسته مجاز به استفاده از این فراخوان نمی‌باشند.

۶. پذیرش در رشته‌های تحصیلی مرتبط به رشته دوره کارشناسی، بر اساس تشخیص گروه آموزشی و تائید شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه امکان‌پذیر است.

۷. برای خانم‌هایی که در دوره کارشناسی پیوسته خود صاحب فرزند شده‌اند و از مرخصی بارداری بدون احتساب در سنوات و با تائید دانشگاه استفاده کرده‌اند، مدت مجاز حداکثر ده نیمسال تحصیلی است.

۸. برای دانشجویان مهمان، انتقالی یا تغییر رشته، مدت مجاز از ورود به رشته یا دانشگاه اول تا دانش‌آموختگی از رشته یا دانشگاه دوم، حداکثر ۸ نیمسال است و مقایسه متقاضیان برای رتبه‌بندی و تعیین درصد برتر با دانشگاهی انجام می‌شود که بیشترین واحد درسی خود را با آن‌ها گذرانده‌اند.

۹. دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته که در طول شش نیمسال تحصیلی دانش‌آموخته شوند و به لحاظ معدل در مقایسه با معدل کل نمرات هشت نیمسال دانشجویان هم‌رشته و غیر هم‌ورودی خود جز بیست درصد برتر باشند نیز می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند.کارشناسی ارشد استاد محور دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول

مدارک ثبت نام کارشناسی ارشد استاد محور دانشگاه صنعتی جندی‌ شاپور دزفول ۱۴۰۳ 

۱. تکمیل فرم معرفی‌نامه (فرم گواهی رتبه)

۲. ریز نمرات دوره کارشناسی تا پایان نیمسال ششم

۳. کپی از کارت ملی و صفحه اول شناسنامه

۴. فیش واریز به مبلغ ۱/۲۰۰/۰۰۰ ریال (یک میلیون و دویست هزار ریال) به نام درآمد اختصاصی دانشگاه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به نام دانشگاه صنعتی جندی‌ شاپور دزفول (توجه: مبلغ واریز شده به هیچ عنوان به متقاضی برگشت داده نمی‌شود)

۵. گواهی فعالیت‌های پژوهشی (در صورت داشتن فعالیت پژوهشی)

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد استاد محور ۱۴۰۳ دانشگاه صنعتی جندی‌ شاپور دزفول

– ثبت نام اینترنتی ضروری است. برای ثبت نام اینترنتی به لینک ثبت نام  مراجعه و بعد از ورود به سیستم گزینه متقاضی شرکت در آزمون را انتخاب نمایید. مهلت ثبت نام تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۳می باشد.

 

– اسامی پذیرفته‌شدگان نیمه اول شهریور ماه ۱۴۰۳ از طریق سایت دانشگاه اعلام خواهد شد، لازم به ذکر است اسامی پذیرفته‌شدگان برای سازمان سنجش ارسال می‌شود و قطعی شدن ثبت‌نام منوط به تائید سازمان مذکور است.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات