شرایط پذیرش دوره های الکترونیکی فراگیر کارشناسی ارشد

دانشگاه پیام نور در برخی از رشته های خود، امکان پذیرش دانشجو با بهره گیری از شیوه الکترونیکی را فراهم کرده است.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مستر تیت ، با توجه به مندرجات دفترچه ی ثبت نام کارشناسی ارشد دوره های فراگیر پیام نور سال ۹۴ امکان ثبت نام در دوه های الکترونیکی این دانشگاه امکان پذیر می باشد.

دوره های آموزش الکترونیکی شامل برگزاری کلاس های مجازی، استفاده از ابزارهای تعاملی سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی به همراه ارائه محتواهای الکترونیکی تحت وب خواهد بود.

امکان پذیرش دانشجویان در این دوره به شیوه آموزشی پژوهشی است. حداکثر تا ۳۰ درصد دانشجویان هر رشته مرکز /واحد که حداقل دو نیمسال تحصیلی و ۱۲ واحد از دروس غیر جبرانی را با معدل ۱۵ و بالاتر گذرانده اند، می توانند به شیوه آموزشی – پژوهشی ادامه تحصیل دهند.

پذیرفته شدگان با روش آموزش الکترونیکی باید امکان دسترسی به رایانه مجهز به بلندگو و میکروفون و اینترنت با حداقل سرعت ۱۲۸ kb/s را داشته باشند. ضمن آنکه باید از مهارت پایه در استفاده از کامپیوتر و اینترنت برخوردار بوده و برای یادگیری در محیط الکترونیکی آمادگی و علاقه داشته باشند.

به دانش آموختگان مدرک رسمی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطاء خواهد شد. کلیه پذیرفته شدگان مطابق ظرفیت دانشگاه و پس از تأیید صلاحیت عمومی پذیرش می شوند و نیازی به مصاحبه حضوری نیست.

شرایط و ضوابط عمومی پذیرش و تحصیل دانشجو مطابق مقررات آموزشی دانشگاه است و پذیرش دانشجو در هر یک از کد رشته محل های الکترونیکی از میان خواهران و برادران (بصورت رقابتی) صورت خواهد گرفت. هیچگونه امکانات رفاهی از قبیل: خوابگاه، سلف سرویس و … در اختیار دانشجویان قرار داده نخواهد شد.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۵ نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
نگار
دی ۲۴, ۱۳۹۳ ۹:۵۲ ق٫ظ

دانشگاه فقط دولتی
دوره فقط روزانه

مهسا
دی ۲۲, ۱۳۹۳ ۹:۵۸ ب٫ظ

ینی هیچ وقت کلاس حضوری نیست!؟ این که واسه ما کارمندا عالی ه!

نگار
دی ۲۳, ۱۳۹۳ ۵:۲۱ ق٫ظ
پاسخ به  مهسا

به نظرم من که هیچ چیز نمی تونه جای کلاس واقعی رو بگیره!

مهسا
دی ۲۳, ۱۳۹۳ ۷:۵۰ ق٫ظ
پاسخ به  نگار

بله نگار جان. اما کلاس واقعی که بازدهی داشته باشه!! کلاسی که بخوای جزوه حفظ کنی، همون نباشه بهتره که!

مهدی
دی ۲۴, ۱۳۹۳ ۰:۲۳ ق٫ظ
پاسخ به  مهسا

کلاسای عادی پیام نور هم اگه مث فراگیر الکترونیکی بود که عالی میشد.
چون کلا دانشجو محوره… اساتید خیلی کمی کلاس میان و تدریس میکنن بقیه متاسفانه میزارنش به عهده ی دانشجو