پارسه
نوگام
کیهان روان
عالم زاده

اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص اعلام اسامی معرفی‌شدگان کد رشته های خاص ارشد ۹۴

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های دارای شرایط خاص آزمون کارشناسی ارشد خبر داد.

به گزارش مستر تست ، سازمان سنجش طی انتشار اطلاعیه ای کوتاه اعلام کرده است : از داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در پایگاه اطلاع‌رسانی  این سازمان به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های دارای شرایط خاص و یا بورسیه در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته) سال ۱۳۹۴ درج گردیده, دعوت می‌نماید با توجه به نکات ذیل و براساس برنامه زمانی مشخص شده مربوط به کد رشته محل ذیربط، برای مصاحبه، آزمون اختصاصی، آزمون تشریحی، آزمون پروژه و سایر مراحل گزینش مورد لزوم به نشانی مشخص شده مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه برای شرکت در مراحل فوق، به منزله انصراف داوطلب از گزینش در کد رشته محل یا رشته محلهای انتخابی مربوط تلقی می‌گردد و فرصت دیگری برای انجام مراحل مذکور وجود نخواهد داشت.یادآوری: داوطلبان مذکور لازم است قبل از اقدام برای مراجعه به محل مصاحبه به پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه مورد نظر (درصورت وجود) مراجعه تا چنانچه تغییری در برنامه زمانی مصاحبه بعمل آمده، از آن مطلع شوند.
 ضمناً شایان ذکر است:
۱-کلیه داوطلبانی که در کد رشته‌های امتحانی۱۱۳۱، ۱۱۳۹، ۱۱۴۸(مدیریت امور شهری)، ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۶، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸، ۱۳۶۰ و ۱۳۶۴ مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی خود در موعد مقرر اقدام نموده‌اند، حسب مورد لازم است برای شرکت در مصاحبه و یا آزمون پروژه اقدام نمایند. بدیهی است برای این کد رشته‌های امتحانی اسامی چند برابر اعلام نخواهد شد و به داوطلبانی که مبادرت به انتخاب کد محل تحصیل مربوط، ننموده‌اند توصیه می‌گردد برای شرکت در مصاحبه و یا دریافت کارت شرکت در پروژه اقدام ننمایند.
۲-آن دسته ازداوطلبانی که باتوجه به اولویت کدرشته محل ها ی انتخابی شانس قبولی دررشته های انتخابی قبل از کدرشته های شرایط خاص وبورسیه (کد رشته های موضوع این اطلاعیه )راداشته اند درفهرست معرفی شدگان چند برابرقرار نگرفته اند . بدیهی است این داوطلبان درصورت هرگونه سوال پس از اعلام نتایج نهایی(شهریور ماه )وباتوجه به کارنامه کد رشته محل های انتخابی می توانندباسازمان مکاتبه نمایند.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

الف – نام و کد رشته‌های امتحانی که پذیرش دانشجو در برخی از کد رشته محلهای تحصیلی آن به صورت شرایط خاص و بورسیه می‌باشد: 


نام رشته امتحانی
کدرشته
مجموعه زبان وادبیات فارسی
۱۱۰۱
مجموعه علوم جغرافیایی
۱۱۰۲
مجموعه زبان عربی
۱۱۰۴
مجموعه علوم اقتصادی
۱۱۰۵
مجموعه تربیت بدنی وعلوم ورزشی
۱۱۰۶
مجموعه تاریخ
۱۱۰۷
مجموعه علوم اجتماعی
۱۱۰۸
مجموعه زبان شناسی
۱۱۱۰
مجموعه الهیات ومعارف اسلامی(۱)
۱۱۱۱
مجموعه الهیات ومعارف اسلامی(۲)
۱۱۱۲
مجموعه الهیات ومعارف اسلامی(۳)
۱۱۱۳
مجموعه الهیات ومعارف اسلامی(۴)
۱۱۱۴
مجموعه الهیات ومعارف اسلامی(۵)
۱۱۱۵
مجموعه فلسفه
۱۱۱۶
مجموعه علوم تربیتی(۱)
۱۱۱۷
علم اطلاعات ودانش شناسی
۱۱۱۹
مجموعه حقوق
۱۱۲۶
مجموعه علوم سیاسی وروابط بین الملل
۱۱۳۰
مجموعه مطالعات جهان
۱۱۳۱
نام رشته امتحانی
کدرشته
مجموعه روانشناسی
۱۱۳۳
مجموعه حسابداری
۱۱۳۴
مجموعه علوم ارتباطات اجتماعی
۱۱۳۸
مددکاری اجتماعی
۱۱۳۹
مجموعه مدیریت
۱۱۴۲
مجموعه روان شناسی (۲)
۱۱۴۳
مجموعه مدیریت اجرایی
۱۱۴۸
مجموعه مدرسی معارف اسلامی
۱۱۵۲
مجموعه شیمی
۱۲۰۳
مجموعه فیزیک
۱۲۰۴
مجموعه فوتونیک
۱۲۰۵
مجموعه زیست شناسی
۱۲۰۶
مجموعه امار
۱۲۰۷
مجموعه ریاضی
۱۲۰۸
مجموعه زیست شناسی – علوم گیاهی
۱۲۱۳
مجموعه زیست شناسی – علوم جانوری
۱۲۱۴
مجموعه مهندسی برق
۱۲۵۱
مجموعه مهندسی پلیمر
۱۲۵۵
مجموعه مهندسی معماری کشتی
۱۲۵۶
نام رشته امتحانی
کدرشته
مهندسی شیمی
۱۲۵۷
مجموعه مهندسی صنایع
۱۲۵۹
مجموعه مهندسی عمران
۱۲۶۴
مجموعه مهندسی مکانیک
۱۲۶۷
مجموعه مهندسی مواد و متالوژی
۱۲۷۲
نانوفناوری – نانو مواد
۱۲۷۳
مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات(آی تی)
۱۲۷۶
مجموعه مهندسی کامپیوتر
۱۲۷۷
مجموعه مهندسی هوافضا
۱۲۷۹
مجموعه بیوتکنولوژی وداروسازی
۱۲۸۵
مجموعه مهندسی کشاورزی زراعت واصلاح نباتات
۱۳۰۳
مهندسی کشاورزی -علوم باغبانی
۱۳۰۵
مهندسی کشاورزی -علوم خاک
۱۳۰۸
مهندسی کشاورزی -حشره شناسی کشاورزی
۱۳۱۴
مهندسی کشاورزی -بیوتکنولوژی کشاورزی
۱۳۲۴
مجموعه معماری
۱۳۵۲
مجموعه هنرهای نمایشی وسینما
۱۳۵۷
مجموعه هنرهای تصویری وطراحی
۱۳۵۸
مجموعه هنرهای پژوهشی وصنایع دستی
۱۳۵۹
ب ـ برنامه زمانی شرکت در مصاحبه و سایر مراحل گزینش رشته‌های دارای شرایط خاص و بورسیه
 (۱) داوطلبانی که اسامی آنان در پایگاه اطلاع‌رسانی  این سازمان به عنوان معرفی شده یک و یا دو کد رشته محل دارای شرایط خاص و یا بورسیه از رشته امتحانی مربوط درج شده، لازم است با توجه به شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه‌های راهنمای شماره ۱ و ۲ آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته ) سال ۱۳۹۴، مفاد شرایط و ضوابط اختصاصی کد رشته محلهای دارای شرایط خاص و بورسیه (که در بخش پیوست‌های  دفترچه راهنمای شماره ۲ درج شده است) و این اطلاعیه در موعد مقرر برای انجام مصاحبه، آزمون اختصاصی و یا سایر مراحل گزینش به محل ذیربط مراجعه نمایند. در غیر اینصورت در گزینش نهایی در کد رشته محل انتخابی مربوط گزینش نخواهند شد.
 (۲) داوطلبان علاوه بر دارا بودن شرایط بند فوق لازم است شرایط و ضوابط اختصاصی موسسه دارای شرایط خاص و یا دستگاه اجرایی بورس دهنده را نیز دارا باشند.
(۳) به هنگام گزینش نهایی در هر کد رشته محل اعلام شده برای داوطلب در این اطلاعیه، داوطلبانی شرکت داده خواهند شد که نتیجه مصاحبه، آزمون اختصاصی و سایر مراحل گزینش آنان توسط مراجع ذیربط تایید شده باشد.
(۴) بدیهی است پس از انقضای مهلت مقرر برای شرکت در مصاحبه و یا آزمون اختصاصی، هیچ‌گونه تقاضایی قابل پذیرش نمی‌باشد. لذا به داوطلبان اکیداً توصیه می شود که در مهلت مقرر تعیین شده به محل ذیربط مراجعه نمایند.   
۱-پژوهشکده‌ امام‌ خمینی‌(ره‌) و انقلاب‌ اسلامی‌
معرفی شدگان می‌توانند برای اطلاع از زمان مصاحبه، مکان مصاحبه و مدارک مورد نیازی که لازم است معرفی شدگان در روز مصاحبه به همراه داشته باشند به پایگاه اطلاع‌رسانی این پژوهشکده به نشانی www.ri-khomeini.ac.ir مراجعه نمایند.
۲-پژوهشکده‌ مطالعات واژه گزینی – تهران
معرفی شدگان لازم است در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۱۹ و ۹۴/۳/۲۰ با شماره تلفن ۸۸۶۴۲۴۵۸-۰۲۱ برای حضور در مصاحبه تماس برقرار کنند.
الف) تاریخ مصاحبه روز یکشنبه مورخ ۲۴/۳/۹۴ (در دونوبت صبح و بعداز ظهر). ب) محل مصاحبه تهران، میدان ونک بزرگراه حقانی، بعد از ایستگاه مترو، خروجی کتابخانه ملی و مجموعه فرهنگستانها، سمت راست، فرهنگستان زبان و ادب فارسی. ج) مدارک لازم: شناسنامه عکسدار و دو نسخه تصویر آن، کارت ملی و دو نسخه تصویر آن به صورت پشت و رو، دو قطعه عکس ۴´۳، یک نسخه از آثار چاپ شده(کتاب، مقاله، پایان نامه و …)، پرینت کارنامه نتایج اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۴.
۳- دانشکده‌ اصول‌ الدین (غیر انتفاعی)‌
معرفی‌شدگان می‌توانند با همراه داشتن مدارک زیر و براساس مندرجات جدول ذیل برای انجام مصاحبه به آدرس شعبه مربوط مراجعه نمایند.
شعبه
تاریخ
روز
ساعت
کد محل
جنس
شعبه
تاریخ
روز
ساعت
کد محل
جنس
دزفول
۱۶ و ۹۴/۳/۱۷
شنبه و یک شنبه
۹ الی ۱۶
۱۱۸۱۲
زن
قم
۹۴/۳/۲۳
شنبه
۱۵-۸
۱۲۰۱۳ و ۱۱۸۰۳
مرد
۱۸ و ۹۴/۳/۱۹
دو شنبه و سه شنبه
۹ الی ۱۶
۱۱۸۱۳
مرد
۹۴/۳/۲۴
یکشنبه
۱۵-۸
۱۲۰۱۲ و ۱۱۸۰۴
زن
تهران
داوطلبان کدرشته محلهای ۱۱۸۱۴، ۱۱۸۱۵، ۱۲۱۷۰ و ۱۲۱۷۱ جهت تحویل مدارک و تنظیم زمان مصاحبه روز یکشنبه مورخ ۹۴/۳/۲۴ از ساعت ۸ الی ۱۴ به آدرس ذیل مراجعه نمایند.
۹۴/۳/۲۵
دوشنبه
۱۵-۸
۱۰۸۲۲ و ۱۱۸۱۱
مرد
۹۴/۳/۲۶
سه‌شنبه
۱۵-۸
۱۰۸۲۱ و ۱۱۸۱۶
زن
۱- نشانی شعبه تهران: میدان قدس- خیابان شهید باهنر- خیابان شهید مقدسی- کوچه نواب کاشانی- پلاک ۱۲- تلفن: ۲۲۷۱۱۵۹۹-۰۲۱
۲- نشانی شعبه قم: فلکه‌جهاد- خیابان ۱۵ خرداد – ۷۰ متری‌عماریاسر- خیابان قدوسی- بالاتر از مجتمع‌مسکونی الغدیر.- تلفن: ۶-۳۷۷۷۳۵۲۵-۰۲۵
۳- نشانی شعبه دزفول: خیابان امام خمینی جنوبی– جنب ورزشگاه شهید ناحی. – تلفن: ۴۲۳۲۱۶۶۳-۰۶۱
مدارک مورد نیاز: (الف) ارائه مدرک کارشناسی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا گواهی پایان تحصیلات. (ب) تصویر صفحه اول و دوم شناسنامه و کارت ملی. (ج) دو قطعه عکس پشت‌نویسی شده. (د) یک عدد پوشه (ه‍ ) پرینت کارنامه نتایج اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۴.
۴-دانشکده اطلاعات
برای رشته‌های این دانشکده اسامی چند برابر ظرفیت در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اعلام نشده است. زمان برگزاری مصاحبه و سایر موارد به طریق مقتضی توسط دانشکده مذکور به اطلاع داوطبان ذینفع خواهد رسید.
۵- دانشکده‌ الهیات و معارف اسلامی هدی – جامعه الزهرا(س)- قم (غیرانتفاعی)
از کلیه معرفی‌شدگان این دانشکده در تاریخهای ۹۴/۴/۳۱ و ۱/۵/۹۴ در این دانشکده مصاحبه بعمل خواهد آمد.
۶- دانشکده‌ روابط بین‌الملل وزارت امور خارجه
از کلیه معرفی‌شدگان روزهای سه‌شنبه مورخ ۳۰/۴/۹۴ لغایت چهارشنبه ۹۴/۵/۷ در محل این دانشکده مصاحبه بعمل خواهد آمد و ضروری است این افراد راس ساعت ۸:۰۰ صبح مورخ ۹۴/۴/۳۰ به منظور شرکت در آزمون زبان انگلیسی و نیز اطلاع از زمان مصاحبه علمی خود به دانشکده مراجعه نمایند.
متقاضیانی که مدرک آیلتس با نمره ۵ به بالا و یا تافل با نمره ۴۵۰ به بالا دارند باید در همان روز به منظور ارائه مدارک خود در دانشکده حضور یابند. همچنین همراه داشتن اصل کارت ملی، پرینت کارنامه نتایج اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۴ و فرم تکمیل شده (الف) که بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی  دانشکده در دسترس می‌باشد پس از الصاق عکس الزامی است.
ضمناً، همه اطلاعات مربوط به برگزاری آزمون زبان انگلیسی و مصاحبه علمی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این دانشکده به نشانی: http://www.sir.ac.ir  به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.
۷- دانشکده‌ صدا و سیمای‌ جمهوری‌ اسلامی ایران – قم
معرفی شدگان لازم است برای انجام مصاحبه و سایر مراحل گزینش از تاریخ ۹۴/۳/۱۶ لغایت۹۴/۳/۲۷ به دانشکده ذیربط مراجعه نمایند ضمنا داوطلبان گرامی برای اطلاع دقیق از نحوه شرکت در مراحل مصاحبه و سایر موارد به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشکده به آدرس www.qomirib.ac.ir  مراجعه نمایند.
۸- دانشگاه غیرانتفاعی رفاه – تهران
کلیه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این دانشگاه لازم است برای تعیین وقت مصاحبه از روز دوشنبه مورخ ۹۴/۳/۱۸ الی چهارشنبه ۹۴/۳/۲۰ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ با شماره تلفن ۳۵۰۷۴۲۸۲- ۰۲۱ تماس حاصل نمایند. سامانه اینترنتی: www.refah.ac.ir
آدرس: تهران – میدان بهارستان- ضلع شرقی مجلس شورای اسلامی- ابتدای خیابان مردم- کوچه شهید ندایی‌پور.
۹- دانشگاه ادیان و مذاهب – قم (غیرانتفاعی)
معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این موسسه لازم است برای اطلاع از زمان و مکان مصاحبه و مدارک مورد نیاز به سامانه اینترنتی موسسه مذکور به نشانی www.urd.ac.ir مراجعه نمایند.
۱۰- دانشگاه‌ امام صادق(ع)
آن دسته از داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان چند برابر ظرفیت برای دانشگاه امام صادق(ع) اعلام شده است، باید مطابق مفاد شرایط و ضوابط مندرج در انتهای دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۴ در موعد مقرر اقدام لازم را انجام داده باشند.
ضمناً به اطلاع داوطلبان خواهر متقاضی رشته‌های مدیریت آموزشی و معارف اسلامی و حقوق (حقوق خانواده) می‌رساند مصاحبه شفاهی از داوطلبان رشته‌های مذکور که در مرحله نخست آزمون کتبی (مورخ ۲۱/۴/۹۴) این دانشگاه پذیرفته شوند، در تاریخهای ۲۳ و ۲۴ تیرماه سال جاری برگزار می‌گردد.
۱۱- دانشگاه امیر المؤمنین(ع) – اهواز (غیر انتفاعی)
از معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این دانشگاه به شرح جدول ذیل مصاحبه بعمل خواهد آمد.
نام رشته تحصیلی
زمان مصاحبه
کلام شیعه
شنبه ۹۴/۳/۲۳
فقه و مبانی حقوق
یک‌شنبه ۹۴/۳۲۴
زبان و ادبیات عرب
دوشنبه ۹۴/۳/۲۵
ضمناً لازم است برای اطلاع از زمان  دقیق مصاحبه، منابع آزمون و مدارک مورد نیازی که لازم است معرفی شدگان در روز مصاحبه به همراه داشته باشند به سامانه اینترنتی موسسه مذکور به نشانی http://amiralmoemenin.ac.ir  مراجعه نمایند.
مکان مصاحبه: اهواز – امانیه – بلوار امام موسی صدر- ابتدای پل شهید علم الهدی(پل چهارم) – پلاک ۲۹ – تلفن: ۳=۳۳۷۵۲۵-۰۶۱۳
۱۲- دانشگاه باقرالعلوم(ع) – قم (غیر انتفاعی)
معرفی‌شدگان لازم است برای تعیین نوبت مصاحبه در روزهای شنبه و یک‌شنبه مورخ ۱۶ و ۱۷ خرداد ماه ۱۳۹۴ از ساعت ۸:۰۰ صبح تا ۱۳:۰۰ بصورت حضوری و یا از طریق تماس با شماره تلفن ۲۸یا ۳۲۱۳۶۶۲۶-۰۲۵ اقدام نمایند.  (زمان انجام مصاحبه روزهای ۱۹ و ۲۰ خرداد ماه ۹۴)
مدارک لازم: دو قطعه عکس؛ تصویر شناسنامه از تمام صفحات؛ تصویرکارت ملی؛ تصویر کارت معافیت یا پایان خدمت (برای آقایان)؛ تصویر مدرک کارشناسی برای فارغ التحصیلان و یا گواهی فراغت از تحصیل تا ۳۱/۶/۹۴ برای دانشجویان سال آخر؛ اصل گواهی حوزوی بر اساس شرایط اعلام شده در دفترچه شماره ۲. – محل برگزاری مصاحبه: قم – پردیسان ـ انتهای بلوار دانشگاه – دانشگاه باقرالعلوم(ع)
۱۳- دانشگاه تهران
معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت برای انجام مصاحبه در رشته مهندسی صنایع- بهینه سازی سیستمها (مشترک با دانشگاه ensam) لازم است از ساعت ۸:۰۰ صبح الی ۱۲:۰۰ در روز یکشنبه مورخ ۹۴/۳/۲۴ در محل دانشکده مهندسی صنایع پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران حضور بهم رسانند.
داوطلبان لازم است جهت هماهنگی با دفتر دانشکده مهندسی صنایع با شماره تلفن ۸۸۰۲۱۰۶۷ تماس حاصل نمایند.
۱۴- دانشگاه جامع امام‌ حسین‌ (ع‌)
به اطلاع کلیه معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی این دانشگاه می‌رساند جدول زمان بندی انجام مصاحبه علمی و سایر مراحل گزینش و مدارک مورد نیاز برای انجام مصاحبه حداکثر ۱۰ روز بعد از اعلام نتایج اولیه از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه به نشانی  www.ihu.ac.ir  در دسترس می‌باشد. ضمناً اسامی معرفی شدگان کد رشته‌های امتحانی ۱۱۵۴، ۱۱۵۵، ۱۱۵۶ و ۱۱۵۷ در این مرحله درج نگردیده است و داوطلبان باید موضوع را از طریق دانشگاه جامع امام حسین(ع) پیگیری نمایند.  
۱۵- دانشگاه شاهد
آن دسته از داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد (باتوجه به کد رشته امتحانی) اعلام شده است؛ لازم است برای اطلاع از زمان و مکان انجام مصاحبه و بررسی صلاحیت عمومی و مدارک مورد نیاز پس از انتشار این اطلاعیه، به پایگاه اطلاع‌رسانی این دانشگاه به نشانی www.shahed.ac.ir مراجعه نمایند.
۱۶- دانشگاه شهید مطهری
کلیه معرفی شدگان لازم است برای ثبت‌نام و سایر مراحل پذیرش به سامانه آموزش این دانشگاه به نشانی اینترنتی: www.golestan.motahari.ac.ir مراجعه نمایند و کلیه اطلاعیه‌ها و امور مربوط به ثبت‌نام صرفاً از طریق سامانه فوق و پایگاه اطلاع رسانی این دانشگاه به نشانی www.motahari.ac.ir در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.
۱۷- دانشگاه‌ صدا و سیمای‌ جمهوری‌ اسلامی ایران – تهران
معرفی شدگان لازم است برای اطلاع از جدول زمانبندی مصاحبه پس از انتشار این ویژه نامه به پایگاه اطلاع‌رسانی  این دانشگاه به نشانی www.iribu.ac.ir مراجعه و با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل در روز مصاحبه به آدرس تهران: خیابان ولیعصر (عج)- ابتدای بزرگراه نیایش – دانشگاه صدا و سیما اداره کل آموزش دانشگاه مراجعه نمایند.
مدارک مورد نیاز: (۱) اصل و یک برگ تصویر مدرک تحصیلی دوره کارشناسی. (۲) گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان ترم آخر با قید معدل و تعداد واحدهای گذرانده. (۳) ۶ قطعه عکس ۴×۳ پشت نویسی شده. (۴) اصل و یک برگ تصویر تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی. (۵) مدرکی که روشن کننده وضعیت نظام وظیفه داوطلب باشد (یک سری برای برادران). (۶) یک برگ گواهی رسمی برای داوطلبان عزیز شاهد، ایثارگر و … . (۷) داوطلبان رشته کارشناسی ارشد تهیه کنندگی و کارشناسی ارشد رادیو درصورتیکه آثار و یا نمونه کارهای هنری تولید شده توسط خودشان از قبیل فیلم، عکس، نقاشی، شعر، صنایع دستی، داستان، فیلمنامه، نمایشنامه و آثار پژوهشی دارند به همراه داشته باشند.
تذکرات: (۱) دارا بودن کلیه شرایط و ضوابط اختصاصی پذیرش دانشجو در دانشگاه صدا و سیما (مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته) برای کلیه معرفی شدگان الزامی است، در غیر این صورت از پذیرش ایشان ممانعت بعمل خواهد آمد. (۲) عدم مراجعه در تاریخهای مقرر بمنزله انصراف قطعی تلقی شده و به مراجعات بعد از آن ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۱۸- دانشگاه‌ صنعتی‌ شریف
در رشته مهندسی صنایع – مدیریت سیستم و بهره وری کدرشته محل ۱۹۴۵۴ از کدرشته امتحانی ۱۲۵۹(پردیس خودگردان کیش) این دانشگاه پذیرش براساس بررسی سوابق تحصیلی معرفی شدگان صورت می‌گیرد و در صورت نیاز به مصاحبه حضوری از طریق تماس تلفنی یا پیامک اطلاع رسانی‌ خواهد شد.
ضمناً تاریخ اطلاع رسانی ۹۴/۳/۱۸ از طریق پیامک و پایگاه اطلاع‌رسانی  پردیس کیش به نشانی www.kish.sharif.cdu و تاریخ مصاحبه حضوری در صورت نیاز از تاریخ ۹۴/۳/۲۳ الی ۹۴/۳/۲۶ در محل این دانشگاه به نشانی تهران – خیابان آزادی – دانشگاه صنعتی شریف خواهد بود.
۱۹- دانشگاه‌ صنعتی‌ مالک‌ اشتر
معرفی‌شدگان لازم است بر اساس جدول ذیل برای انجام مراحل مصاحبه و با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز به آدرس تعیین شده زیر مراجعه نمایند.
نام شهر
یک‌شنبه
۱۷/۳/۹۴
دوشنبه
۱۸/۳/۹۴
سه شنبه
۱۹/۳/۹۴
چهارشنبه
۲۰/۳/۹۴
یک‌شنبه
۲۴/۴/۹۴
دوشنبه
۲۵/۴/۹۴
سه شنبه
۲۶/۴/۹۴
تهران
الف – ج
چ – س
ش – ک
گ – ی
شاهین شهر
الف – د
ذ – ع
غ – ی
توجه: در صورت معرفی شدن یک داوطلب در کدرشته محلهای مراکز تهران و اصفهان، شرکت در مصاحبه یک مرکز کافی می‌باشد.
محل‌های مصاحبه: تهران- لویزان- خیابان شهید شعبانلو- دانشگاه صنعتی مالک اشتر و اصفهان- شاهین شهر- انتهای خیابان فردوسی- دانشگاه صنعتی مالک اشتر.
مدارک مورد نیاز: (۱) دو قطعه عکس ۴×۳ مربوط به سال جاری. (۲) اصل شناسنامه و یک برگ کپی از تمام صفحات. (۳) اصل کارت ملی به انضمام تصویر پشت و رو از آن. (۴) اصل مدرک کارشناسی(و کاردانی) یا گواهی موقت با قید معدل به انضمام تصویر آن. (۵) ارائه مدرک جهت تعیین وضعیت نظام وظیفه. (۶) در صورت شاغل بودن در ن.م، گواهی اشتغال کار از محل کار مربوطه. (۷) تاییدیه فارغ التحصیلی تا تاریخ ۳۰/۱۱/۹۳ (برای دانشجو.یان سال آخر دوره کارشناسی) هرماه با معدل واحدهای گذرانده. (۸) ارائه اصل فیش پرداختی به مبلغ ۱۰۰.۰۰۰ ریال به حساب بانک انصار به شماره
۱-۴۰۶۳۶۰-۴۲-۱۸۶۲ به نام تمرکز درآمد اختصاصی دانشگاه صنعتی مالک اشتر(قابل پرداخت توسط دستگاه پوز در محل ثبت نام).
۲۰- دانشگاه علامه طباطبایی
الف) از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته علوم، محاسبات و برنامه ریزی بیمه (کدرشته محلهای ۱۶۶۹۱ و ۱۶۷۲۶) از کدرشته امتحانی ۱۲۰۷ موسسه آموزش عالی بیمه اکو این دانشگاه در روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ۳۰/ و ۹۴//۳۱ از ساعت ۹:۰۰ صبح (حضور کلیه داوطلبان صبح روز شنبه مورخ ۳۰/۳/۹۴ الزامی می‌باشد) به نشانی تهران- خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)- کوچه هفتم- پلاک ۱۴- طبقه اول- حوزه ریاست موسسه با همراه داشتن مدراک ذیل حضور به هم رسانند.
مدارک مورد نیاز: (۱) پرینت کارنامه نتایج اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۴. (۲) نمرات مربوط به آزمونهای زبان انگلیسی نظیر TOEFL، ایلتس و …(در صورتیکه متقاضی در چنین امتحاناتی شرکت نموده باشد) (۳) اصل کارت ملی یا شناسنامه.
ب) به اطلاع داوطلبان متقاضی کدرشته محلهای ۱۳۲۹۵ و ۱۳۳۰۷ رشته مطالعات منطقه‌ای گرایش مطالعات آسیای مرکزی و قفقاز از کدرشته امتحانی ۱۱۳۰ موسسه آموزش عالی بیمه اکو این دانشگاه می‌رساند که مراحل گزینش داوطلبان در کدهای مذکور بدون مصاحبه می‌باشد و لازم است داوطلبان منحصراً شرط تدریس به زبان انگلیسی را مدنظر داشته باشند.
۲۱- دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) – نوشهر
معرفی‌شدگان لازم است برای انجام مراحل  مصاحبه و سایر مراحل  گزینش در تاریخهای ۲۰ و ۹۴/۳/۲۱ با همراه داشتن مدارک ذیل به نشانی مازندران – نوشهر – جنب مصلی – دانشگاه علوم دریایی – معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی مراجعه نمایند.
مدارک مورد نیاز: (۱) شش قطعه عکس ۴×۳ تمام رخ تهیه شده در سال جاری. (۲) اصل شناسنامه و یک برگ کپی از تمام صفحات. (۳) اصل کارت ملی به انضمام دو برگ تصویر پشت و رو از آن. (۴) اصل مدرک کارشناسی یا گواهی موقت. (۵) اصل مدرکی که وضعیت نظام وظیفه را مشخص نماید. (۶) کارکنان نظامی باید موافقت نامه کتبی منطقه خدمتی خود را مبنی بر ادامه تحصیل به همراه داشته باشند.
۲۲- دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری
کلیه معرفی‌شدگان لازم است برای انجام مصاحبه از ساعت ۸:۰۰ صبح  روزهای تعیین شده مطابق جدول ذیل و در تاریخهای مشخص به آدرس تهران – خیابان انقلاب- چهارراه کالج – خیابان خارک- پلاک ۹ مراجعه نمایند.
ردیف
رشته
تاریخ مصاحبه
۱
حقوق خصوصی، حقوق بین الملل و حقوق دادرسی اداری
۹۴/۳/۳۰
۲
حقوق اسناد و قراردادهای تجاری، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق عمومی و حقوق خانواده
۹۴/۳/۳۱
۳
حقوق ثبت اسناد و املاک، حقوق کیفری اطفال و نوجوانان، مدیریت اصلاح و کیفرهای قضایی
۹۴/۴/۱
۴
حقوق حمل و نقل تجاری، حقوق سردفتری و مدیریت نظارت و بازرسی
۹۴/۴/۲
۵
حقوق شرکتهای تجاری؛ فقه و حقوق خصوصی و مدیریت دادگستری
۹۴/۴/۳
داوطلبان  گرامی لازم است جهت کسب اطلاعات بیشتر و همراه داشتن مدارک مورد نیاز به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه  مذکور به نشانی www.ujsas.ac.ir مراجعه نمایند.
۲۳- دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری
معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت ارگانهای بورس دهنده در ستاد مشترک، سازمان حفاظت اطلاعات، قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا، نیروی دریایی، نیروی هوای و نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و همچنین معرفی شدگان کدرشته محل ۱۳۷۹۱ از کدرشته امتحانی ۱۱۴۲(منوط به ارائه موافقت نامه از ارگان بورس دهنده) لازم است برای انجام مصاحبه که از تاریخ ۹۴/۳/۱۶ به مدت یک هفته خواهد، به دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری مراجعه نمایند.
۲۴- دانشگاه قرآن و حدیث- قم (غیرانتفاعی)
معرفی شدگان لازم است برای ثبت نام و تعیین وقت مصاحبه ورودی و اطلاع از مفاد کامل برنامه زمانی و مدارک مورد نیاز از تاریخ ۹۴/۴/۱۳ به پایگاه اطلاع‌رسانی  این دانشگاه به نشانی www.qhu.ac.ir مراجعه نمایند و با کلیک بر روی قسمت «مشخص شده» در اطلاعیه مصاحبه کارشناسی ارشد، وارد سامانه ثبت نام شده و از روز و ساعت مصاحبه ورودی کدرشته های معرفی شده مطلع گردند. ضمناً ثبت نام و دریافت وقت مصاحبه، صرفاً اینترنتی خواهد بود و تماسهای تلفنی در این خصوص ترتیب اثر داده نخواهد شد و عدم ورود به سامانه و حضور در مصاحبه (در تاریخ تعیین شده) به منزله انصراف از تحصیل در این دانشگاه خواهد بود.
۲۵- دانشگاه مذاهب اسلامی
– معرفی‌شدگان لازم است با در دست داشتن مدارک لازم برای انجام مراحل آزمون شفاهی در تاریخ مقرر به نشانی ذیل مراجعه نمایند.
مدارک مورد نیاز: (۱) پرینت کارنامه نتایج اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۴، (۲) داوطلب لازم است لیست تمامی دروس گذرانده شده در مقطع کارشناسی را به همراه نمره اخذ شده با احتساب معدل کل دروس گذرانده از دانشگاه مربوطه دریافت و کپی آن را همراه سایر مدارک ارائه نماید. (در صورتی که دانشگاه مربوطه امکان تحویل لیست نمرات را نداشته باشد بایستی داوطلب نام تمامی دروس و نمرات را در یک برگ درج نموده، ضمن امضاء و تأیید آن توسط خود داوطلب نسبت به ارائه آن اقدام نماید). (۳) ارائه اصل مدرک یا گواهی موقت فراغت از تحصیل و یک برگ تصویر آن برای کسانی که در مقطع کارشناسی فارغ‌التحصیل شده‌اند. (۴) ارائه گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان سال آخر از محل تحصیل با ذکر تعداد واحد گذرانده و میانگین معدل کل. (۵) ارائه سوابق پژوهشی، تحقیقاتی، تألیف و ترجمه. (۶) ارائه مدرک مربوط به وضعیت نظام وظیفه. (۷) دو قطعه عکس ۴´۳. (۸) تصویر کامل شناسنامه از تمام صفحات. (۹) تصویر کارت ملی. (۱۰) ارائه فیش پرداخت مبلغ ۳۵۰.۰۰۰ ریال (سی و پنج هزار تومان) به حساب شماره ۵۵۱۳۸۴۸۶ نزد بانک تجارت شعبه فلسطین جنوبی (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک تجارت). (۱۱) فرم پرسشنامه فردی تکمیل شده که از پایگاه اطلاع‌رسانی این دانشگاه قابل دریافت می‌باشد.
مواد آزمون شفاهی (کلیه رشته‌ها): (۱) در حد دروس کارشناسی مربوطه می‌باشد. (۲) اطلاعات عمومی و بین‌المللی در حوزه جهان اسلام.
– تاریخ برگزاری آزمون شفاهی برادران: روزهای شنبه و یک شنبه مورخ  ۹۴/۳/۲۳ لغایت ۹۴/۳/۲۴.
– از ساعت ۸:۰۰ صبح الی ۱۳:۰۰ بعدازظهر.
– تاریخ برگزاری آزمون شفاهی خواهران: روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه مورخ  ۹۴/۳/۲۵ لغایت ۹۴/۳/۲۷.
– از ساعت ۸:۰۰ صبح الی ۱۳:۰۰ بعدازظهر.
مکان‌آزمون: ‌تهران،‌ خیابان انقلاب، خیابان فلسطین جنوبی، خیابان شهید مهرداد روانمهر، پلاک ۳، دانشگاه مذاهب اسلامی‌
۲۶- دانشگاه‌ معارف قرآن و عترت(ع) – اصفهان (غیرانتفاعی)
معرفی‌شدگان لازم است برای انجام مراحل آزمون و مصاحبه با در دست داشتن مدارک مورد نیاز ذیل مطابق جدول زیر به نشانی اصفهان ـ بزرگراه شهید خرازی ـ ابتدای خیابان شهیدان غربی ـ دانشگاه معارف قرآن و عترت(ع) مراجعه نمایند. ضمناً داوطلبان برای کسب اطلاعات می‌توانند با شماره تلفن ۳۳۳۷۲۰۲۰- ۰۳۱ داخلی ۱۰۵ الی ۱۰۸ تماس حاصل نمایند و یا به پایگاه اینترنتی به نشانی www.icqt.ac.ir مراجعه نمایند.
جدول برنامه زمانی دانشکده معارف قرآنی به تفکیک خواهران و برادران
زمان مراجعه خواهران
زمان مراجعه برادران
روز
تاریخ
ساعت مراجعه
حرف اول نام خانوادگی
روز
تاریخ
ساعت مراجعه
حرف اول نام خانوادگی
شنبه
۹۴/۳/۲۳
۸:۰۰ صبح
از حرف «الف» تا حرف «ح»
یکشنبه
۹۴/۳/۱۷
۸:۰۰ صبح
از حرف «الف» تا حرف «ذ»
یکشنبه
۹۴/۳/۲۴
از حرف «خ» تا حرف «س»
دوشنبه
۹۴/۳/۱۸
از حرف «ر» تا حرف «ظ»
دوشنبه
۹۴/۳/۲۵
از حرف «ش» تا حرف «ع»
سه‌شنبه
۹۴/۳/۱۹
از حرف «ع» تا حرف «ی»
سه شنبه
۹۴/۳/۲۶
از حرف «غ» تا حرف «ل»
چهارشنبه
۹۴/۳/۲۷
از حرف «م» تا حرف «ی»

– منابع مصاحبه برای داوطلبان زیر مجموعه علوم قرآن و حدیث: (۱)تفسیر جزء اول قرآن بر اساس «تفسیر مجمع‌‌البیان» و «تفسیر المیزان». (۲)تاریخ قرآن (دکتر محمد باقر حجتی). (۳)علم‌الحدیث و درایه‌الحدیث(استاد کاظم مدیرشانه‌چی). (۴) فقه درحد توضیح المسائل مراجع. (۵) ترجمه و توضیح ۱۰ خطبه اول نهج‌البلاغه (مخصوص رشته نهج‌البلاغه). (۶) سیری در نهج‌البلاغه(استاد شهید مطهری) (مخصوص رشته نهج‌البلاغه).- منابع مصاحبه برای داوطلبان رشته شیعه شناسی: (۱) فلسفه: کتاب «بدایه الحکمه» علامه طباطبایی. (۲) کلام: کتاب «کشف المراد» علامه حلی. (۳) منطق: کتاب «منطق» مظفر. (۴) فقه در حد توضیح المسائل مراجع.

مدارک مورد نیاز: (۱) اصل شناسنامه عکسدار همراه با یک نسخه تصویر از همه صفحات آن. (۲) اصل کارت ملی همراه با یک نسخه تصویر از آن. (۳)اصل مدرک کارشناسی یا گواهی فراغت از تحصیل همراه با یک نسخه تصویر از آن. (۴) تصویر ریز نمرات دوره کارشناسی. (۵)پرینت کارنامه نتایج اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۴ به همراه یک نسخه تصویر از آن. (۶) سه قطعه عکس ۴×۳ جدید. (خواهران الزاماً با چادر). (۷) اصل کارت پایان‌خدمت، معافیت دائم و یا دفترچه آماده به خدمت همراه با تصویر از آن. (۸) یک نسخه از سوابق فعالیتهای پژوهشی (در صورت انجام).
۲۷- سازمان مدیرت صنعتی – تهران(غیرانتفاعی)
معرفی‌شدگان لازم است تا پایان وقت اداری یکی از روزهای سه‌شنبه و یا چهارشنبه ۱۹ و ۲۰/۳/۹۴ طی تماس با شماره تلفن ۲۲۰۴۳۰۰۵ داخلی‌های ۳۹۰ و یا ۴۱۸ برای تعیین وقت مصاحبه قطعی خود اقدام نمایند. ضمناً مصاحبه در روزهای ۲۳ ، ۲۴ و ۲۵/۳/۹۴ برگزار خواهد شد که لازم داوطبان مدارک ذیل را نیز در روز مصاحبه به همراه داشته باشند.
مدارک مورد نیاز: (۱) کپی صفحات شناسنامه. (۲) دو قطعه عکس. (۳)اصل و کپی مدرک کارشناسی. (۴)گواهی اشتغال به کار. (۵) کارت پایان خدمت (برای داطلبان مرد). (۶) کارت ملی.
۲۸- شرکت مگا موتور (گروه صنعتی سایپا)‌
به اطلاع معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت رشته مهندسی مکانیک – سیستم محرکه خودرو کدرشته محل ۲۰۷۳۷ از کدرشته امتحانی ۱۲۶۷ می‌رساند مصاحبه علمی از مطالب دروس مرتبط مهندسی مکانیک در مقطع کارشناسی در روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ۳ و ۹۴/۵/۴ از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ در محل این شرکت واقع در تهران – کیلومتر ۱۸ جاده قدیم کرج – واحد آموزش برگزار خواهد شد.
۲۹- مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران – تهران
– معرفی‌شدگان لازم است با در دست داشتن مدارک ذیل در تاریخ ۹۴/۳/۱۶ لغایت ۹۴/۳/۲۰ از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۲:۰۰ به نشانی تهران- خیابان پاسداران- ایستگاه ضرابخانه- پلاک ۱۹۵ برای انجام مراحل مصاحبه مراجعه نمایند.
مدارک مورد نیاز: (۱) اصل شناسنامه عکس دار به همراه دو نسخه تصویر تمامی صفحات. (۲) اصل کارت ملی به همراه دو نسخه تصویر آن. (۳) شش قطعه عکس ۴´۳ رنگی(پشت سفید). (۴) اصل یا گواهی نامه موقت مدرک کارشناسی (با ذکر معدل). (۵) اصل یا گواهی موقت مدرک کاردانی برای کسانی که دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌باشند(با ذکر معدل). (۶) ارائه معرفی نامه از ادارات کارگزینی موسسات اعتباری مشتمل بر بانکها و شرکتهای وابسته، موسسات مالی و اعتباری، موسسات اعتباری غیربانکی و شرکتهای تامین سرمایه‌گذاری.
۳۰- مؤسسه غیرانتفاعی هنر و اندیشه اسلامی – قم
معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت این موسسه لازم است برای اطلاع از زمان دقیق مصاحبه و همچنین همراه داشتن مدارک مورد نیاز، از تاریخ ۹۴/۳/۱۶ الی ۹۴/۳/۲۰ با شماره ۳۷۸۴۰۱۲۷-۰۲۵ تماص حاصل فرمایند.
ج – برگزاری مصاحبه ورودی در کد رشته‌های امتحانی ۱۱۳۱(مجموعه مطالعات جهان)، ۱۱۳۹(مددکاری اجتماعی) و ۱۱۴۸(رشته مدیریت امور شهری)
(۱) کلیه داوطلبانی که در کدرشته‌های‌ امتحانی ۱۱۳۱(مجموعه مطالعات جهان)، ۱۱۳۹(مددکاری اجتماعی) و ۱۱۴۸(رشته مدیریت امور شهری) مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی خود در موعد مقرر اقدام نموده‌اند، لازم است با توجه به شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه‌های راهنمای شماره ۱ و ۲ این آزمون و مفاد این اطلاعیه در موعد مقرر برای انجام مصاحبه ورودی به محل ذیربط مراجعه نمایند. در غیر اینصورت در گزینش نهایی در کد رشته محل انتخابی مربوط گزینش نخواهند شد. بدیهی است اسامی داوطلبان مذکور در این اطلاعیه اعلام نخواهد شد.
 (۲) به هنگام گزینش نهایی در هر کد رشته محل از کد رشته‌های امتحانی فوق، داوطلبانی شرکت داده خواهند شد که نتیجه مصاحبه ورودی آنان توسط موسسه آموزش عالی ذیربط تایید شده باشد.
تبصره: در صورتی که دانشگاه یا موسسه آموزش عالی ذیربط مصاحبه به عمل نیاورد، در گزینش نهایی در کد رشته محل انتخابی مربوط بدون در نظر گرفتن نتیجه مصاحبه گزینش خواهند شد.
(۳)- بدیهی است پس از انقضای مهلت مقرر برای شرکت در مصاحبه ورودی، هیچ‌گونه تقاضایی قابل پذیرش نمی‌باشد. لذا به داوطلبان اکیداً توصیه می‌شود که در مهلت مقرر تعیین شده به محل ذیربط مراجعه نمایند.
(۴)- همراه داشتن کارت شناسایی معتبر عکس دار در روز مصاحبه الزامی می‌باشد.
۱- دانشگاه پیام نور
الف- به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در کد رشته امتحانی ۱۱۴۸ (رشته مدیریت امور شهری) در مرحله اول اعلام نتایج این آزمون مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی اینترنتی خود اقدام نموده‌اند، می‌رساند که لازم است برای انجام مراحل مصاحبه در روز یک‌شنبه مورخ ۹۴/۳/۲۴ و دو شنبه مورخ ۹۴/۳/۲۵ در ساعت اداری(۸:۰۰ صبح الی ۱۶:۰۰ عصر) به آدرس تهران – شمیران – پاسداران شمالی – انتهای خیابان تنگستان چهارم – مرکز مطالعات حقوقی دانشگاه پیام نور مراجعه نمایند.
مدارک مورد نیاز: الف) اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه ب) اصل و تصویر کارت ملی (پشت و رو). ج) اصل و تصویر مدرک تحصیلی مقطع کارشناسی. د) سوابق کاری مرتبط به همراه اصل و تصویر مستندات.
۲- دانشگاه تهران
الف- به کلیه داوطلبانی که در کد رشته امتحانی ۱۱۳۱ (مجموعه مطالعات جهان) در مرحله اول اعلام نتایج این آزمون مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی اینترنتی خود اقدام و حداقل یکی از کد رشته محلهای تحصیلی این دانشگاه را انتخاب نموده‌اند، می‌رساند که مصاحبه در روز سه شنبه تاریخ ۹۴/۳/۲۶ در محل دانشکده به آدرس تهران – انتهای کارگر شمالی – مابین خیابانهای ۱۵ و ۱۶- ورودی پردیس شمالی دانشگاه تهران – دانشکده مطالعات جهان برگزار خواهد شد و لذا این دسته از داوطلبان لازم است برای اطلاع از مفاد کامل برنامه زمانی و مدارک مورد نیاز در بخش اطلاعیه در پایگاه اطلاع‌رسانی دانشکده به آدرس http://fws.ut.ac.ir مراجعه نمایند.
ب- به اطلاع آندسته از داوطلبانی که در کد رشته امتحانی ۱۱۴۸ (رشته مدیریت امور شهری) در مرحله اول اعلام نتایج این آزمون مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی اینترنتی خود اقدام نموده‌اند، می‌رساند این دانشگاه با توجه به عدم برگزاری مصاحبه در دوره مذکور، همان نمرات اکتسابی داوطلبان در آزمون را ملاک قرار داده و نیازی به انجام مصاحبه ندارد و بنابراین در این مرحله اسامی چند برابر اعلام نمی‌شود و پذیرش نهایی نیز بصورت متمرکز خواهد بود. بدیهی چنانچه پذیرفته شدگان شرایط مندرج در دفترچه راهنمای شماره یک این آزمون را برای رشته مدیریت امور شهری رعایت ننموده باشند، دانشگاه نسبت به لغو قبولی ایندسته از داوطلبان اقدام خواهد نمود.
۳- دانشگاه علامه طباطیایی
الف) به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در کد رشته امتحانی ۱۱۳۹(مددکاری اجتماعی) در مرحله اول اعلام نتایج این آزمون مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی اینترنتی خود اقدام نموده‌اند، می‌رساند لازم است برای انجام مراحل مصاحبه با به همراه داشتن کلیه سوابق معتبر علمی و اجرایی خود در تاریخهای ۹۴/۳/۳۱ و ۱ و ۹۴/۴/۲۱ از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۳:۰۰ به نشانی تهران- سه راه ضرابخانه – اول پاسداران – خیابان شهید گل‌نبی – نبش کوچه شهید ناصری – پلاک ۱۱ دانشکده علوم اجتماعی این دانشگاه مراجعه نمایند.
ب- به اطلاع آندسته از داوطلبانی که در کد رشته امتحانی ۱۱۴۸ (رشته مدیریت امور شهری) در مرحله اول اعلام نتایج این آزمون مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی اینترنتی خود اقدام نموده‌اند، می‌رساند لازم است برای انجام مراحل مصاحبه با به همراه داشتن سوابق اجرایی مفید و مرتبط با رشته، در روز سه‌شنبه مورخ ۹۴/۳/۲۶ از ساعت ۹:۰۰ صبح به نشانی تهران- بلوار دهکده المپیک- تقاطع بزرگراه شهید همت- دانشکده مدیریت و حسابداری این دانشگاه مراجعه نمایند.
۴- دانشگاه فردوسی مشهد
– به اطلاع آندسته از داوطلبانی که در کد رشته امتحانی ۱۱۴۸ (رشته مدیریت امور شهری) در مرحله اول اعلام نتایج این آزمون مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی اینترنتی خود اقدام نموده‌اند، می‌رساند لازم است برای انجام مراحل مصاحبه با به همراه داشتن پرینت کارنامه نتایج اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۴، مدارک شناسایی معتبر، گواهی سابقه خدمت، مدارک تحصیلی و مدرک زبان، در روز ‌شنبه مورخ ۹۴/۴/۵ از ساعت ۸:۰۰ صبح در کارگاه سنجش از دور دانشکده ادبیات و علوم انسانی این دانشگاه حضور بهمرسانند.
۵- دانشگاه یزد
به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در کد رشته امتحانی ۱۱۳۹ (مددکاری اجتماعی) در مرحله اول اعلام نتایج این آزمون مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته‌های تحصیلی اینترنتی خود اقدام نموده‌اند، می‌رساند لازم است برای انجام مراحل مصاحبه با به همراه داشتن اصل شناسنامه یا کارت ملی و تصویر و اصل مدرک کارشناسی یا گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه محل تحصیل و مدارک مربوط به سوابق آموزشی و پژوهشی خود در تاریخ ۹۴/۳/۲۵ به نشانی یزد – صفائیه – بلوار دانشجو – پردیس اصلی دانشگاه –دانشکده علوم اجتماعی این دانشگاه مراجعه نمایند.
د- آزمون مرحله دوم یا پروژه‌های عملی کد رشته‌های امتحانی  ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۶، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸، ۱۳۶۰ و ۱۳۶۴
۱- کد رشته‌های امتحانی ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸ و ۱۳۶۴
ـ آزمون پروژه عملی کدرشته‌های امتحانی ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸ و ۱۳۶۴ در صبح و بعدازظهر روزهای چهار‌شنبه، پنج‌شنبه و جمعه مورخ ۷، ۸ و ۹۴/۵/۹ منحصراً در شهر تهران برای آن دسته از داوطلبانی که بر اساس مندرجات کارنامه نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و حداقل یکی از کد رشته محل‌های رشته‌های تحصیلی پروژه‌دار را نیز انتخاب نموده‌اند، بر اساس جدول ذیل برگزار خواهد شد. ضمناً برای آن دسته از داوطلبانی که مجاز به شرکت در آزمون دو پروژه می‌باشند، دو کارت ورود به جلسه به صورت جداگانه قابل دریافت می‌باشد و لازم است دو روز قبل از برگزاری آزمون پروژه مربوط، هزینه برگزاری آزمون تشریحی، پروژه و یا عملی را به مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ (دویست هزار) ریال بابت هزینه برگزاری آزمون هر پروژه به صورت اینترنتی که امکان آن در پایگاه اطلاع‌رسانی  این سازمان به نشانی www.sanjesh.org فراهم گردیده‌، پرداخت نموده و پس از دریافت کد پرداخت هزینه آزمون عملی و درج این کد به همراه اطلاعات کارت اعتباری و یا شماره پرونده و کد رهگیری در قسمت مربوط (پرینت کارت ورود به جلسه آزمون) نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه خود و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند. (داوطلبانی که در دو پروژه شرکت می‌نمایند لازم است در دو مرحله نسبت به پرداخت مبلغ فوق به صورت اینترنتی اقدام نموده و سپس نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه در پروژه مربوط و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند). بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه اینترنتی و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است. لذا کلیه داوطلبان بایستی برای پرینت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند. آدرس حوزه برگزاری آزمون بر روی پرینت کارت ورود به جلسه درج خواهد شد.
تبصره: نظر به اینکه در کد رشته امتحانی ۱۳۵۲ (مجموعه معماری) چهار پروژه عملی و یا تشریحی برگزار می‌گردد، لذا برای آن دسته از داوطلبانی که در هر چهار پروژه کد مذکور مجاز شده باشند، یک کارت ورود به جلسه آزمون جداگانه در نظر گرفته شده است، که لازم است در صورت تمایل به شرکت در ۱، ۲، ۳ و یا ۴ پروژه، بابت هر یک از پروژه‌های مربوط مبلغ فوق را پرداخت نمایند و سپس نسبت به پرینت کارت پروژه مربوط اقدام نمایند.
کد و نام رشته یا پروژه
روز و تاریخ آزمون
اسکیس معماری(۱۳۵۲) – تصویرسازی (۱۳۵۸)
صبح چهارشنبه ۹۴/۵/۷
اسکیس معماری منظر (۱۳۵۲)- نقاشی (۱۳۵۸)
عصر چهارشنبه ۹۴/۵/۷
مطالعات فرهنگ و معماری ایران (۱۳۵۲) – تجزیه و تحلیل نمایشنامه (۱۳۵۷) – ارتباط تصویری (۱۳۵۸)
صبح پنجشنبه ۹۴/۵/۸
اسکیس معماری داخلی(۱۳۵۲) – نمایشنامه نویسی (۱۳۵۷) – تصویر متحرک (انیمیشن) (۱۳۵۸)
عصر پنجشنبه ۹۴/۵/۸
مجموعه برنامه‌ریزی شهری، منطقه‌ای و مدیریت شهری (۱۳۵۰)– اسکیس‌طراحی شهری(۱۳۵۱)
صبح جمعه ۹۴/۵/۹
طراحی پارچه و لباس (۱۳۶۴)
عصر جمعه ۹۴/۵/۹
تذکر: ۱- آزمون پروژه عملی رشته طراحی صنعتی (کد ۱۳۶۲) در تاریخ ۹۴//۸ برگزار شده‌است.
۲- اطلاعات لازم پیرامون آزمون: تعداد سؤالات و زمان پاسخگویی کدرشته‌های مندرج در جدول فوق و سایر اطلاعات لازم در روز دوشنبه مورخ ۹۴/۳/۲۵ به روی پایگاه اطلاع‌رسانی  این سازمان به نشانی:  www.sanjesh.orgدرج خواهد شد و همچنین در زمان دریافت کارت ورود به جلسه (از دو روز قبل از برگزاری آزمون هر کدرشته امتحانی قابل دریافت می‌باشد) به همراه کارت ورود به جلسه آزمون، در برگ راهنما به اطلاع داوطلبان گرامی خواهد رسید. نام حوزه امتحانی و آدرس محل برگزاری آزمون (که منحصراً در شهر تهران خواهد بود) بر روی کارت ورود به جلسه درج خواهد شد.
۲- نمایش عروسکی کد ۱۳۵۶
ـ آزمون پروژه عملی کد رشته امتحانی ۱۳۵۶ (نمایش عروسکی) در صبح و بعداز ظهر روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ۲۳ و ۹۴/۳/۲۴ (۹۴/۳/۲۳ به ترتیب حروف الفبا از حرف «الف» الی حرف «ش» و ۹۴/۳/۲۴ از حرف «ص» الی «ی») برای آن دسته از داوطلبانی که بر اساس مندرجات کارنامه نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و حداقل یکی از کد رشته محل‌های رشته‌های تحصیلی کد رشته امتحانی ۱۳۵۶ را انتخاب نموده‌اند، به نشانی تهران – خیابان انقلاب – درب اصلی دانشگاه تهران – پردیس هنرهای زیبا – دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی – گروه نمایشی طبقه دوم برگزار خواهد شد.
– داوطلبان لازم است برای پرینت کارت ورود به جلسه آزمون عملی رشته مذکور از روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۳/۲۱ به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند. ضمناً لازم است هزینه برگزاری آزمون تشریحی، پروژه و یا عملی را قبل از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مربوط، به مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ (دویست هزار) ریال به صورت اینترنتی که امکان آن در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی فوق فراهم گردیده‌، پرداخت نموده سپس با دریافت کد پرداخت هزینه آزمون عملی و درج این کد به همراه اطلاعات کارت اعتباری و یا شماره پرونده و کد رهگیری در قسمت مربوط به پرینت کارت ورود به جلسه آزمون نسبت به پرینت کارت خود اقدام نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه اینترنتی و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است. لذا کلیه داوطلبان بایستی برای پرینت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.
مواد امتحانی: برای روز آزمون یک اجرای عروسکی به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه از یکی از سه اثر (نمایشنامه آرش اثر بهرام بیضایی– شهر مردی که لب نداشت اثر شاملو – نمایشنامه صندلی‌ها اثر یونسکو) آماده نمایند و رزومه کامل مکتوب خود را نیز در جلسه آزمون به همراه داشته باشند.
۳- بازیگری کد ۱۳۵۷
اطلاعیه این سازمان درخصوص زمان برگزاری مصاحبه و سایر اطلاعات لازم برای آزمون پروژه عملی بازیگری از کد رشته امتحانی ۱۳۵۷ در روز دوشنبه مورخ ۹۴/۳/۲۵ برروی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org برای آن دسته از داوطلبانی که بر اساس مندرجات کارنامه نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته در رشته بازیگری شده‌اند و حداقل یکی از کد رشته محل‌های رشته‌های تحصیلی از کد رشته امتحانی ۱۳۵۷ را انتخاب نموده‌اند، منتشر خواهد شد. ضمناً لازم به ذکر است آزمون مذکور منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد.
۴- مجموعه رشته‌ موسیقی کد ۱۳۶۰  
ـ آزمون مرحله دوم کد رشته امتحانی ۱۳۶۰ (مجموعه هنرهای موسیقی) در تاریخهای ذیل به نشانی: تهران – چهارراه کالج – خیابان حافظ – خیابان استاد شهریار – روبروی تالار وحدت – هنرستان موسیقی دختران برای آن دسته از داوطلبانی که بر اساس مندرجات کارنامه نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و حداقل یکی از کد رشته محل‌های رشته‌های تحصیلی کد رشته امتحانی۱۳۶۰ را انتخاب نموده‌اند، برگزار خواهد شد.
– داوطلبان لازم است برای پرینت کارت ورود به جلسه در آزمون مرحله دوم رشته مذکور از روز سه‌شنبه مورخ ۹۴/۳/۱۹ به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند. ضمناً لازم است هزینه برگزاری آزمون تشریحی، پروژه و یا عملی را قبل از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مربوط، به مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ (دویست هزار) ریال برای هر یک از رشته‌های انتخابی (از یک تا چهار رشته در صورت انتخاب رشته در فرم اینترنتی) به صورت اینترنتی که امکان آن در پایگاه اطلاع‌رسانی  این سازمان به نشانی فوق فراهم گردیده‌، پرداخت نموده سپس با دریافت کد پرداخت هزینه آزمون عملی و درج این کد به همراه اطلاعات کارت اعتباری و یا شماره پرونده و کدرهگیری در قسمت مربوط به پرینت کارت ورود به جلسه آزمون نسبت به پرینت کارت خود در آزمون اقدام نمایند (داوطلبانی که در همه رشته‌های انتخابی برای مرحله دوم آزمون عملی شرکت می‌نمایند لازم است برای هر گرایش نسبت به پرداخت مبلغ فوق به صورت اینترنتی اقدام نموده و سپس نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه در مرحله مربوط در آزمون اقدام نمایند). بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه اینترنتی و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است. لذا کلیه داوطلبان بایستی برای پرینت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.
– زمان برگزاری آزمون مرحله دوم :                                                      
الف- رشته نوازندگی موسیقی جهانی: روزهای پنجشنبه مورخ ۹۴/۳/۲۱ برای داوطلبان مرد و جمعه مورخ ۹۴/۳/۲۲ برای داوطلبان زن.
ب – رشته‌های آهنگسازی و موسیقی‌شناسی: روز دوشنبه مورخ ۹۴/۳/۲۵ .
ج -رشته نوازندگی موسیقی ایرانی روزهای سه شنبه مورخ ۹۴/۳/۲۶ برای داوطلبان مرد و چهارشنبه مورخ ۹۴/۳/۲۷ برای داوطلبان زن.
-لازم است داوطلبان برای اجرای آزمون عملی به مطالب ذیل توجه فرمایند:
۱- آزمون سرایش و شنوایی
برای داوطلبان رشته نوازندگی موسیقی ایرانی:
الف – سرایش: خواندن ملودی در مدهای موسیقی ایرانی یا گام‌های ماژور و مینور.
ب –  شنوایی: تشخیص فواصل ملودیک و هارمونیک.
ج – ریتم خوانی.
برای داوطلبان رشته آهنگسازی:
الف – سرایش: خواندن ملودی در گام‌های ماژور و مینور.
ب – شنوایی: تک‌صدایی (ملودی تنال)، دو صدایی (تشخیص فواصل هارمونیک و ملودیک)آکورد شناسی(آکوردهای سه صدایی و چهارصدایی) .
ج – پیانوی عمومی: اجرای یک قطعه از دوره کلاسیک یا رمانتیک.
برای داوطلبان رشته نوازندگی موسیقی جهانی:
الف – سرایش: خواندن ملودی در گام‌های ماژور و مینور.
ب –  شنوایی: تک‌صدایی (ملودی تنال)، دو صدایی (تشخیص فواصل ملودیک و هارمونیک).
ج – ریتم خوانی.
برای داوطلبان رشته موسیقی‌شناسی:
الف – سرایش: خواندن ریتم‌های ساده و ترکیبی.
ب –  شنوایی: تشخیص فواصل و هارمونیک  و ملودیک.
۲- آزمون تخصصی
برای داوطلبان رشته نوازندگی موسیقی ایرانی:
ساز تخصصی: (سازهای تار، سه‌تار، سنتور، نی، کمانچه، قانون، عود، قیچک)
الف – اجرای ردیف: حفظ کامل یکی از ردیفهای معتبر موسیقی ایرانی.
ب –  بداهه‌نوازی: بر اساس گوشه، آواز یا دستگاه خواسته شده.
ج – قطعه‌نوازی: ارائه پنج قطعه در فرم‌های پیش‌درآمد، چهار مضراب، رنگ ضربی و تصنیف از اساتید معتبر موسیقی ایرانی.
د – جواب آواز: اجرای دقیق آواز یا تصنیف ارائه شده.
ه‍ –  دشیفراژ: اجرای یک قطعه از روی نُت با انتخاب هیئت داوران.
برای داوطلبان رشته نوازندگی موسیقی جهانی:
ساز تخصصی: (سازی از خانواده‌های بادی چوبی، بادی برنجی، زهی، پیانو، گیتار و هارپ)
الف – اجرای سه قطعه کامل از چهار دوره‌ باروک، کلاسیک، رومانتیک یا معاصر (برای داوطلبین غیر ساز پیانو و گیتار اجرای حداقل دو قطعه کامل، همراهی ساز پیانو الزامی است).
ب –  دشیفراژ: اجرای یک قطعه از روی نُت با انتخاب هیئت داوران.
برای داوطلبان رشته آهنگسازی:
آزمون کتبی: نوشتن قطعاتی در بافت‌های مونوفونیک، هموفونیک، پلی‌فونیک در فرم‌های ۲ و ۳ بخشی. روندو، تم و واریاسیون و تنظیم برای ارکستر سمفونیک یا آنسامبل تعیین شده توسط ممتحین (هیئت داوران).
برای داوطلبان رشته موسیقی‌شناسی:
مصاحبه علمی و آزمون اجرای موسیقی (آشنایی با آواز یا یکی از سازهای موسیقی ایرانی، جهانی یا محلی).
در پایان متذکر می‌شود واحد اطلاعات و پاسخگویی به سوالات از این تاریخ لغایت روز سه‌شنبه ۹۴/۴/۲ همه روزه به غیر از ایام تعطیل و در وقت اداری آماده پاسخگویی به سوالات می‌باشد. لذا داوطلبان گرامی می‌توانند برای دریافت پاسخ سوالات خود از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی مندرج در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اقدام نموده و یا با شماره تلفنهای ۹- ۸۸۹۲۳۵۹۵ تماس حاصل نمایند. از مراجعه حضوری در این رابطه جداً خوداری فرمایند.
ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۱۱ نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
ایمان
خرداد ۲۹, ۱۳۹۴ ۱:۱۹ ق٫ظ

با سلام….میشه بگید تا چه رتبه ای برای مدیریت ورزشی میتونیم امیدوار باشیم؟ با در نظر گرفتن پیام نور و غیر انتفاعی… با تشکر

امیرحسین
خرداد ۲۶, ۱۳۹۴ ۱۱:۱۳ ق٫ظ

سلام
لطفا اگر اطلاع دارید بگویید که جواب انتخاب دانشگاه اصلی کی اعلام می‌شود و یا در سال‌های گذشته کی اعلام شده است…
با تشکر

نسرین
خرداد ۲۶, ۱۳۹۴ ۱:۵۴ ق٫ظ

با سلام من در رشته مهندسی شیمی – بیوتکنولوژی با رتبه ۴۴٨ برای نوبت شبانه مصاحبه دعوت شدم و مطمئن هستم که تو مصاحبه قبول شدم شانس قبولی نهائی من در چقدر است در ضمن اخرین رتبه مجاز ١٧۵٠ است و أین دانشگاه از نظر سطح علمی چگونه است
با تشکر از زحمات شما

امیر
خرداد ۲۴, ۱۳۹۴ ۷:۳۳ ب٫ظ

تاریخ دقیق مصاحبه دانشگاه امام حسین چ روزیه؟…با تشکر

سهیلا
خرداد ۲۴, ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ق٫ظ

سلام ممنون از اطلاعات مفیدتون. من برای علوم محاسبات آمار بیمه معرفی شدم میخواستم ببینم مصاحبه موسسه آموزش عالی بیمه اکو به چه صورته در مورد چه مواردی آزمون و مصاحبه میشود و سوالات رایج شون چیه و آیا مصاحبه انگلیسی هم دارند ممنون میشم کمکم کنید

مقدم (مشاور)
خرداد ۲۵, ۱۳۹۴ ۹:۴۳ ب٫ظ
پاسخ به  سهیلا

با سلام
متاسفانه اطلاع دقیقی ندارم
اما به شما پیشنهاد داده میشود که دروس اصلی خود را تسلط داشته باشید، همچنین به زبان انگلیسی بتوانید خودتان را و رشته را معرفی کنید

bpj
خرداد ۱۷, ۱۳۹۴ ۱۰:۲۶ ب٫ظ

سلام مرسی از اطلاع رسانی . یه سوال داشتم . من برای زیست فناوری میکروبی دعوت به مصاحبه دانشگاه مالک اشتر شدم . برای مصاحبه چه سوالاتی می شود؟ و من چه منابعی راا باید بخوانم؟

مهرنوش
خرداد ۱۸, ۱۳۹۴ ۰:۱۴ ق٫ظ
پاسخ به  bpj

با سلام و آرزوی موفقیت در مصاحبه برای شما دوست عزیز
دانشگاه مالک اشتر خیلی مصاحبه واسشون مهم هست (به خصوص عقیدتی سیاسی) بنابراین تجربیات مصاحبه دوستان در قسمت نظرات این صفحه میتواند برایتان مفید باشد.
https://mastertest.ir/1394/03/%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%85%D8%A7%D9%84%DA%A9-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%B1-94-95/

مقدم (مشاور)
خرداد ۲۲, ۱۳۹۴ ۰:۰۵ ق٫ظ
پاسخ به  bpj

با سلام
ببینید کلا سوالات علمی باید کتاب های مرجع خود را بلد باشید، همچنین درباره علایق خود در یک زمینه خاص نیز اطلاعات جمع کنید
مصاحبه سیاسی و احکام برایشان بسیار مهم است
مسایل سیاسی روز را دنیال کنید

جانعه
خرداد ۱۴, ۱۳۹۴ ۰:۱۸ ق٫ظ

آن دسته ازداوطلبانی که باتوجه به اولویت کدرشته محل ها ی انتخابی شانس قبولی دررشته های انتخابی قبل از کدرشته های شرایط خاص وبورسیه (کد رشته های موضوع این اطلاعیه )راداشته اند درفهرست معرفی شدگان چند برابرقرار نگرفته اند یعنی کسانی که اسمشون دراومده رشته های قبل از رشته های خاص رو که انتخاب کردن قبول نشدن
یعنی جواب ها از الان معلومه
میشه توضیح بدین

مقدم (مشاور)
خرداد ۲۲, ۱۳۹۴ ۰:۰۸ ق٫ظ
پاسخ به  جانعه

با سلام
معرفی شدن شما برای مصاحبه دلیلی بر قبول شدن یا نشدن شما در انتخاب هاب بالاتر ندارد، فقط برای قبولی برای دعوت مصاحبه مورد بررسی قرار گرفتید