مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد توسط رتبه های برتر کنکور 97 طورانی برق ارشد دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهستان روان گام

انتشار اطلاعیه دانشگاه آزاد در خصوص نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد سال ۹۴

راهنمای پذیرفته شدگان آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته در سال ۱۳۹۴ از سوی دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.

به گزارش مستر تست در این اطلاعیه آمده است:
با حمد و سپاس به درگاه ایزدمنان و ضمن عرض تبریک به خواهران و برادرانی که در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته (فوق لیسانس)  سال ۱۳۹۴ پذیرفته شده اند، اعلام می دارد شرکت کنندگان در آزمون مذکور میتوانند با مراجعه به سایت اعلام نتایج معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه به نشانی sanjesh.iau.ac.ir و www.azmoon.com از نتیجه آن مطلع گردند.

 1. پرونده کلیه پذیرفته شدگان آزمون جهت احراز صلاحیتهای عمومی تحت بررسی است و نتیجه آن متعاقباً از طرف دفتر گزینش صلاحیتهای عمومی سازمان مرکزی دانشگاه به اطلاع محلهای دانشگاهی خواهد رسید.
 2. سنوات تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته به ویژه برای مشمولین ۳ سال است و به هیچوجه قابل افزایش نمیباشد.
 3. مشمولان خدمت وظیفه عمومی لازم است براساس مقرراتی که از سوی سازمان وظیفه عمومی اعلام گردیده و همچنین مندرجات دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴ ضوابط مربوطه را رعایت و وظایف محوله را به موقع انجام داده باشند و دانشگاه در قبال عدم رعایت آن مسئولیتی ندارد.  از جمله آن که از زمان فراغت از تحصیل بیش از یک سال سپری نشده باشد و چنانچه بیش از یک سال از اتمام تحصیل آنان در دوره کارشناسی سپری شده باشد به موقع به خدمت اعزام شده باشند.
 4.  با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، مجوز ثبتنام اتباع خارجی مقیم متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیتهای اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن اداره خواهد بود و تا قبل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت میباشد.
 5. پذیرفته شدگانی که در فرم ثبت نام اینترنتی شرکت در آزمون، خود را مشمول ماده واحده مصوب مجلس شورای اسلامی موضوع استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران دانسته اند، باید هنگام ثبت نام فرم مربوط به تعهدنامه استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران را تکمیل و به واحد یا مرکز دانشگاهی ارائه دهند.  دانشگاه آزاد اسلامی به منظور حصول اطمینان از صحت مدارک  مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه رزمندگان و ایثارگران مراتب را به طور جمعی از ارگانهای ذیربط استعلام نموده و نتیجه آن را متعاقباً به واحدها و مراکز دانشگاهی ابلاغ خواهند نمود. بدیهی است چنانچه در هر زمان از ثبت نام و یا حین تحصیل، واجد شرایط بودن این قبیل از دانشجویان در استفاده از سهمیه مذکور به اثبات نرسد، دانشگاه از ادامه تحصیل آنان ممانعت به عمل خواهد آورد و در این صورت حق اعتراض نخواهند داشت و به علت سوء استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران پیگرد قانونی آنها برای دانشگاه محفوظ خواهد ماند.

زمان و محل ثبت نام :
الف) پذیرفته شدگان نهایی کلیه رشته ها (به جز کارگردانی نمایش و نوازندگی ساز جهانی) لازم است شخصاً در روزهای دوشنبه و سه شنبه ۲۳ و ۲۴ شهریور ۹۴ با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام به واحدهای ذیربط که نشانی و تلفن آنها در سامانه اینترنتی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه به نشانی www.sanjesh.iau.ac.ir  و سامانه دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی  iau.ac.ir  درج شده است مراجعه نمایند.
–  عدم مراجعه پذیرفته شدگان در روز و ساعت مقرر به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچگونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
تبصره : پذیرفته شدگان واحدهای علوم و تحقیقات، تهران مرکزی ، تهران جنوب، تهران شمال، پزشکی تهران، الکترونیکی، سنندج، نجف آباد، تبریز، کرج، قم، قزوین، پرند، بروجرد و شیراز جهت اطلاع از چگونگی و زمان ثبت نام مقتضی است به آدرس سایت آن واحدها به شرح ذیل مراجعه نمایند.
علوم و تحقیقات به آدرس www.srbiau.ac.ir :
تهران مرکزی به آدرس www.iauctb.ac.ir :
تهران جنوب به آدرس http://enroll.azad.ac.ir :
پزشکی تهران به آدرس www.iautmu.ac.ir :
تهران شمال به آدرس www.iau-tnb.ac.ir :
الکترونیکی به آدرس www.iauec.ac.ir :
نجف آباد به آدرس http://rs.iaun.ac.ir :
سنندج به آدرس www.iausdj.ac.ir :
تبریز به آدرس www.iaut.ac.ir :
کرج به آدرس www.kiau.ac.ir :
قم به آدرس www.qom-iau.ac.ir :
قزوین به آدرس www.qiau.ac.ir :
پرند به آدرس www.piau.ac.ir :
بروجرد به آدرس www.iaub.ac.ir :
شیراز به آدرس www.iaushiraz.ac.ir :
ب) زمان ثبتنام پذیرفته شدگان نهایی رشته کارگردانی نمایش و نوازندگی ساز جهانی در هنگام اعلام اسامی نهایی این رشته ها به اطلاع خواهد رسید.

مدارک لازم برای ثبت نام در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته (فوق لیسانس):

 1.  اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) صادره از دانشگاه آزاد اسلامی یا سایر دانشگاه های معتبر داخل و خارج کشور که مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشد به انضمام ریز نمرات دوره کارشناسی با قید معدل.
  تبصره : پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) خود نمی باشند باید اصل گواهی تأیید شده دال بر فراغت از تحصیل را که توسط دانشگاه محل تحصیل با قید معدل صادرشده باشد، به همراه ریز نمرات تأیید شده ارائه نمایند.
  تذکر : فارغ التحصیلان مشمول دوره کارشناسی که با ارائه گواهی تأیید شده از محل تحصیل دوره مذکور ثبت نام می نمایند ، علاوه برگواهی و ریز نمرات مذکور بایستی تصویر برگ لغو معافیت تحصیلی دوره کارشناسی را ارائه نمایند. همچنین چنانچه دوره مذکور را در مدتی بیش از شش سال از بدو ورود به اتمام رسانده اند بایستی تصویر مجوز افزایش سنوات بدون ذکر غیبت را برای مدتی که مازاد بر شش سال تحصیل کرده اند ارائه نمایند.
 2.  اصل شناسنامه و دو برگ فتوکپی خوانا از تمام صفحات (اصل شناسنامه برای تطبیق میباشد)
 3. اصل و یک برگ فتوکپی کارت ملی. (ارائه اصل کارت جهت برابر با اصل بودن تصویر کارت میباشد)
 4. شش قطعه عکس سه در چهار تمام رخ (از یک نگاتیو) که اخیرا تهیه شده باشد (برای برادران مشمول ۱۲ قطعه).
 5.  مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی برادران را مشخص نماید.
  تذکر:  افرادی که از نظر مقررات وظیفه عمومی حائز شرایط ثبت نام نیستند (از جمله دارای دفترچه اعزام به خدمت با غیبت میباشند و یا با غیبت به خدمت اعزام شده اند یا در برگ اعزام آنان دانشجوی اخراجی یا انصرافی یا ترک تحصیل ذکر شده است) مجاز به ثبت نام نمی باشند.
  پذیرفته شدگان (اعم از مشمول وظیفه عمومی و غیر مشمول) لازم است در زمان ثبت نام مدارک لازم را مطابق مندرجات جدول پیوست شماره ۲ صفحه ۱۲۸ دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ به طور کامل ارایه نمایند در غیر اینصورت دانشگاه از ثبت نام آنان معذوراست.
 6.  تکمیل و ارائه سایر فرمهای ثبت نام که توسط واحد دانشگاهی در اختیار پذیرفته شدگان قرار داده می شود.

میزان شهریه، هزینه خدمات آموزشی و حق بیمه دانشجویی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۴:

 1.  شهریه پذیرفته شدگان از دو بخش شهریه پایه (ثابت) و متغیر تشکیل شده که در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت می گردد.
  علاوه بر دو مورد مذکور دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه و فقط در نیمسال اول باید مبلغ ۱۰۳۰۰۰۰ ریال به عنوان هزینه خدمات آموزشی ، به شماره حساب جاری محل دانشگاهی قبولی واریز نمایند.
 2.  میزان شهریه برای پذیرفته شدگان جدیدالورود رشته های غیرپزشکی با نرخ ۱۵ درصد افزایش نسبت به شهریه پرداختی سال ۹۳ اعم از شهریه پایه (ثابت) و متغیر تعیین شده است.
 3.  نرخ شهریه برای پذیرفته شدگان جدیدالورود رشته های علوم پزشکی تا سقف ۶۰ درصد شهریه رشته های تحصیلی متناظر خودگردان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اعم از شهریه پایه (ثابت) و متغیر تعیین شده است.
 4.  حق بیمه حوادث دانشجویی مبلغ ۲۰۰۰۰ ریال میباشد که هر پذیرفته شده باید آن را به حسابی که د انشگاه مشخص نموده واریز نماید.
 5. پذیرفته شدگان واحدها و مراکز بین المللی و برون مرزی توجه داشته باشند که (مطابق آئین نامه نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی) مجوز انتقال، میهمانی و جابجایی تحت هیچ شرایطی به آنها داده نخواهد شد.

آزمون عملی رشته های کارگردانی نمایش و نوازندگی ساز جهانی :

 •  دعوت شدگان به آزمون عملی رشتههای کارگردانی – نمایش و نوازندگی ساز جهانی واحد تهران مرکزی لازم است جهت آزمون عملی در روزهای زیر در ساعات اداری (هشت تا شانزده) به دانشکده هنر و معماری واحد تهران مرکزی واقع در خیابان انقلاب، تقاطع خیابان فلسطین مراجعه نمایند.
 •  پذیرفته شدگان رشته نوازندگی ساز جهانی روز سه شنبه ۲۴ شهریور ۹۴ (خواهران) و روز چهارشنبه ۲۵ شهریور ۹۴ (برادران).
 • پذیرفته شدگان رشته کارگردانی – نمایش روز های سه شنبه و چهارشنبه ۲۴ و ۲۵ شهریور ۹۴ (خواهران) و روزهای شنبه و یکشنبه ۲۸ و ۲۹ شهریور ۹۴ (برادران)
 • پذیرفته شدگان رشته کارگردانی-نمایش واحدهای تنکابن و سپیدان لازم است جهت آزمون عملی در روز شنبه ۲۱ شهریور ۹۴ در ساعات اداری (هشت تا شانزده) به واحدهای مزبور مراجعه نمایند.
 •  ضمناً لازم است پذیرفته شدگان این رشته ها برای هزینه آزمون عملی مبلغ ۲۵۰۰۰۰ ریال به شماره حساب سیبا  ۰۱۰۴۴۵۰۴۴۵۰۰۲  نزد بانک ملی ایران شعبه زبرجد تهران به نام سازمان مرکزی دانشگا ه آزاد اسلامی (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی) واریز نموده و فیش بانکی آن را در هنگام مراجعه برای مصاحبه تحویل نمایند.
 • دعوت به آزمون عملی به مفهوم پذیرش قطعی تلقی نمی گردد و حقی برای داوطلب ایجاد نمی کند. عدم شرکت در آزمون عملی به منزله انصراف تلقی شده و بعداً هیچگونه عذری پذیرفته نخواهد شد. لذا افراد مشمول بایستی تا اعلام قطعی نتایج، تکالیف وظیفه عمومی خود را به موقع انجام دهند.
 • نتیجه نهایی آزمون این رشته ها پس از آزمون عملی و انجام گزینش نهایی متعاقباً اعلام خواهد شد.
 

مطالب مرتبط:

فارغ التحصیلی بدون پایان نامه در دانشگاه آزاد... رئیس دانشگاه آزاد گفت: از سال تحصیلی آینده امکان فارغ التحصیلی در دانشگاه آزاد بدون تدوین پایان نامه فراهم می شود. به گزارش خبرگزاری مهر محمد...
احتمال برگزاری تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد ۹۷... رئیس دانشگاه آزاد گفت: از سوی شورای گسترش آموزش عالی پذیرش تکمیل ظرفیت تحصیلات تکمیلی این دانشگاه به تصویب رسیده اما هنوز ابلاغ نشده است. به ...
آغاز ثبت نام نقل و انتقال کارشناسی ارشد دانشگاه آز... ثبت نام برای نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان در نیمسال دوم تحصیلی 97-98 دانشگاه آزاد از 15 آذرماه آغاز می شود. به گزارش خبرگزاری مهر، مهلت ث...
اعلام نتایج ارشد بدون آزمون آزاد پزشکی و غیر پزشکی... نتایج دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد پزشکی و غیر پزشکی سال 96 و پزشکی سال 97 (ویژه استعدادهای درخشان) دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد. به گزارش مستر تس...
اعلام جزئیات ادامه تحصیل دانشجویان ارشد بازمانده ا... معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی جزئیات ادامه تحصیل دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد بازمانده از تحصیل رشته های غیرپزشکی را به روسای واحد...
کانال تلگرام کارشناسی ارشد
avatar
رضوان
رضوان

سلام
من از هنوز کارشناسیمو تمام نکردم ترم مهر تمام میکنم
اگر ارشد قبول بشم باید ثبت ناممو رزرو کنم ؟ امکان رزروتو همه واحداى دانشگاه ازاد هست ؟ یا باید مرخصى بگیرم ؟ براى رزرو مدرک لیسانس میخواد ؟ براى مرخصى چطور ؟ خواااهش میکنم جواب بدید

مهسا
مهسا

سلام
برای دانشگاه دولتی اگه ترم بهمن پذیرش بشید، احتمال کمی هست که باهاتون همکاری کنن.
درمورد دانشگاه ازاد قبلا تا دو ترم رزرو نگه میداشتن، امسال با تغییرات ازمون مشخص نیس چه شرایطی پیش بیاد.

سحر
سحر

سلام من ارشد تهران مرکزی دانشگاه ازاد قبول شدم ورودی مهر هستم ثبت نام کردم وشهریه ام پرداخت شده . ولی به دلایلی نمیتونم امسال برم .خواستم ببینم میشه قبولیمو رزرو کنم برای سال دیگه مهر ماه. ممنون میشم جواب بدین

ا ک
ا ک

سلام.چرا برخی از پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه باید برای ثبت نام مراجعه کنند؟

فائزه
فائزه

سلام…من امسال کنکور دادم میخواستم بپرسم به علت اینکه کنکور دیر برگزارشد و جواب های نهایی هم دیر اعلام می شوند پس ما ورودی بهمن هستیم یا مهر ماه؟؟؟؟

ایدا
ایدا

سلام خانم مشاور
من از کارشناسیم هنوز چند واحدی مونده
اگه ارشد قبول شم میتونم یک ترم رزرو کنم تا واحد های کارشناسیم تموم شه یا نه؟
لطفا راهنمایی کنید

حدیث
حدیث

سلام ،من سال ۹۴برای ورودی بهمن برای ارشد ژنتیک دانشگاه آزاد قبول شدم اما نرفتم واسه ثبتنام اگه بعد از یک سال برم واسه ثبتنام این یک سال جزء ثنوات برام حساب میشه؟لطفا جواب بدین

حدیث
حدیث

سلام،من سال گذشته ارشد ژنتیک دانشگاه آزاد ورودی بهمن قبول شدم،اما به دلایلی نتونستم ثبتنام کنم و از اون جایی که میگن تا یک سال وقت برای ثبتنام هست آیا این یک سال جزء ثنوات برام حساب میشه یا نه

محمد جواد
محمد جواد

باسلام من کاشناسی ارشد قبول شدم میخوام بدونم چطور میشه ترم مهر نرم.از ترم بهمن برم.ممنون میشم جوتب بدین

وحید
وحید

با عرض سلام
خانم مشاور آیاامکان شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد برای کسانی که در آزمون کارشناسی ارشد مراکز
بین المللی دانشگاه آزاد شرکت کرده اند به دانشگاهی غیر ازدانشگاهی که قبول شدیم یا نشدیم وجود دارد؟

امیتیس
امیتیس

سلام…من تکمیل ظرفیت نیمه بهمن ۹۴ دانشگاه ازاد قبول شدم ولی نرفتم پرسیدم گفتن دانشگاه تا یکسال بهت مهلت میده که ثبت نام کنی…لطفا بهم بگین واقعا همچین چیزی هست یعنی میشه من شهریور برم ثبت نام کنم؟؟؟؟

سمیه
سمیه

سلام
تکمیل ظرفیت تو بهمن ماه کی هست؟؟

atefeh
atefeh

مگه میشه دانشگاه تکمیل ظرفیت نداشته باشه من از مهر تا حالا هفته ۲ بار چک میکنم ولی خبری نیست!!!!!!!!!!!۱

atefeh
atefeh

سلام
من می خواستم بدونم من که معماری رودهن ورودی بهمن هستم کی میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت بکنم

shs
shs

سلام -زمان و جدول ثبت نام نیمسال دوم مجتمع نیایش تهران مرکزبرای ارشدIT چگونه اعلام شده است ؟؟؟؟؟؟؟؟

ستاره
ستاره

سلام خانم مشاور عزیز لطفا جواب مارو بدین، ورودی های بهمن کی باید واسه ثبت نام برن؟

morteza
morteza

سلام .من قبولی ارشد بهمن ماه هستم .در صورت امکان بفرمایید چه زمانی باید ثبت نام کنم.(شهریور اقدامی برای ثبت نام نکردم)

sara
sara

سلام

صابر
صابر

سلام و خسته نباشید خدمت مشاور عزیز یه سوال دارم اگر فردی کارشناسی ارشد ورودی مهر قبول بشه ولی از دوره کارشناسی چند واحدی مونده باشه یعنی یک ترم دیگه در کارشناسی بمونه تکلیف چیه؟ آیا مرخصی میدن یک ترم بهش تا دوره کارشناسیش تمومشه یا اینکه بیخیال آزمون باید برای سال… ادامه نظر»

صابر
صابر

لطفا جواب بدین ممنون میشم

انسیه
انسیه

سلام بچه ها این نتیجه ی مصاحبه ی کارشناسی ارشد کارگردانی چی شد پس؟؟؟؟؟؟؟؟

مهيار كوچكي
مهيار كوچكي

سلام انسیه جان…الان نزدیک ١٠ روزه که جواب اومده…تو همین سایت یا تو قسمت پرتال سایت آزمون میتونی نتیجه ات رو ببینی

رضا
رضا

با سلام.میخواستم از زمان اعلام نتیجه جابه جایی اطلاع بیدا کنم؟؟من ۲۴ ابان ثبت نام کردم.

شهرزاد
شهرزاد

با سلام. من هنوز نتوانسته ام از پایان نامه ام دفاع کنم.آیا امکان ثبت نام و قبولی در تکمیل ظرفیت بهمن ۹۴ را دارم.

مهيار كوچكي
مهيار كوچكي

سلام من رتبه ام ۶٩ شده، علوم و تحقیقات پذیرفته شدم .اگه قبول نشم باید برم سربازی. بخدا دیگه اعصاب واسم نمونده حقم نیست بدونم تکلیفم چیه؟…خیلی بی انصافیه اینطوری

انسیه
انسیه

سلام خانم مشاور میشه لطف کنید پیگیری کنید چرا نتیحه ی کارشناسی ارشد کارگردانی اعلام نمیشه؟؟؟

nastaran
nastaran

چرا نتایج آزمون عملی نوازندگی ساز جهانی نمی یاااااااد!!!!!؟ زنگ زدم سازمان دانشگاه آزاد می گن باید دانشگاه نتایج اعلام کند، خوب چرا اینقدر طولانی شد دانشگاه تهران مرکز چرا اعلام نمی کنه!!!!؟

مهيار كوچكي
مهيار كوچكي

١٩ آبانه… نتایج ارشد کارگردانی نیومد…کسی نیست جوابگو باشه؟…

انسیه
انسیه

مهیار کارشناسی کجا خوندی؟چه رشته ای؟

انسیه
انسیه

تازه نتیجه ی تکمیل ظرفیت همه ی رشته ها هم اومده در صورتی که هنوز نتیجه ی مصاحبه ی بچه های کارگردانی مشخص نشده خانم مشاور علت چیه؟

انسیه
انسیه

سلام مهیار جان منم منتظر نتیجه ی کارگردانی هستم چرا اعلام نمیشه؟؟؟

مهيار كوچكي
مهيار كوچكي

سلام … نمیدونم بخدا … خیلی دارن اذیت میکنن … جواب همه رشته ها اومده به جز کارگردانی و ساز جهانی

مهيار كوچكي
مهيار كوچكي

سلام خانوم مشاور… نمیدونم چرا حداقل تاریخ دقیق نتیجه نهایی آزمون کارگردانی رو اعلام نمیکنن ؟
فرضن چند روز دیگه بیاد، و فرضن قبول شدیم…کی باید بریم ثبت نام؟ کی کلاسها شروع میشه ؟

سارا
سارا

تکمیل ظرفیت ارشد با آزمون هستم.ممنونم اگه زودتر راهنمایی کنید

سارا
سارا

سلام، لطف کنید .مراحل ثبت نام، و مرخصی یک ترم و انتقال به دانشگاه واحد تهران غرب را طبق چه ترتیبی انجام بدم ، قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه تهران شمال هستم ، تا کی مهلت ثبت نام دارم ، چون الان نمی تونم به تهران و دانشگاه مراجعه کنم.

سارا
سارا

سلام.خانم مشاور، لطفا راهنمایی کنید.از شهرستان هستم، تکمیل ظرفییت تهران شمال مهندسی صنایع قبول شدم، به علت دوری دانشگاه حکیمیه و مسیری که از شهرستان میام تا شرق تهران میخوام یه ترم نرم ، بعد انتقالی برای واحد تهران غرب بگیرم، شهرستان خودمان رشته منو نداره ، برای ثبت نام و یه… ادامه نظر»

هاشمی
هاشمی

سلام شما اطلاع دارید نتایج عملی کارگردانی تئاتر ارشد دانشگاه آزاد کی اعلام میشه؟

سارا
سارا

سلام همچنین نتایج آزمون عملی موسیقی :((((((((((کی اعلام می شه پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مریم
مریم

سلام..خسته نباشید..شما میدونید از کجا باید نمره کل آخرین نفری که دانشگاه سبیدان قبول شده رو بیدا کنم؟نمره کل من ۴۰۵۳ شده آموزش زبان شیراز قبول نشدم میخواسم ببینم امکان قبولیم در دانشگاه سبیدان هست؟مرسی

مجتبی
مجتبی

سلام خسته نباشید شرایط جابجایی رو میگید چطور از یه دانشگاهی به دانشگاه دیگر جابجایی بگیریم و تا چه زمانی وقت داریم جابجایی رو انجام دهیم لطفاً پاسخ دهید ممنون

واحد
واحد

سلام من دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم و ثبت نامم کردم ولی بدلیل مشکلاتی نمیتوانم در این دانشگاه تحصیل کنم. حال میخواهم انصراف دهم و در یکی از دانشگاه های پیام نور و یا آزاد شهر خودم ادامه تحصیل دهم. آیا میتوانم چنین کاری انجام دهم؟

علی .ص
علی .ص

سلام. واحد تهران شمال ارشد منابع انسانی قبول شدم به علت مسافرت نتونستم به ثبت نام روز ۰۶/۳۰ برسم لطفا راهنمایی کنید چکار کنم . ممنون

سمیه
سمیه

سلام، منم تهران شمال ارشد بازرگانی بین الملل قبول شدم، خیالتون راحت باشه من از مدیر اموزش پرسیدم، کسانی که با کنکور ارشد و دکترا قبول بشن تا یکسال قبولیشون اعتبار داره و میتونن برن ثبت نام

مجیدی
مجیدی

سلام خانم مشاور
من مدیریت مالی قبول شدم ترم مهر،ولی به دلایلی نمیخوام برم نمیخوام هم مرخصی بگیرم اگه ترم بهمن به فرض اینکه اون واحد رشته مدیریت مالی پذیرش داشته باشه من میتونم شرکت کنم یا نه ?بعد تکمیل ضرفیت بهمن کی شروع میشه حدودا’؟

جهان
جهان

سلام خ مشاور
من مدیریت مالی قبول شدم ترم مهر،ولی به دلایلی نمیخوام برم نمیخوام هم مرخصی بگیرم اگه ترم بهمن به فرض اینکه اون واحد رشته مدیریت مالی پذیرش داشته باشه من میتونم شرکت کنم یا نه ?بعد تکمیل ضرفیت بهمن کی شروع میشه حدودا’؟

محمد
محمد

سلام خانوم مشاور من انتخاب دومم یعنی همدان قبول شدم با اینکه کرمانشاه انتخاب اولم بود الان اگه تکمیل ظرفیت شرکت کنم با توجه به این که قبولی بهمن دانشگاه ازاد هستم ایا میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم درضمن من قبولی بهمنم مهر باید ثبت نام کنم یا بهمنتاریخشو دقیق بگین… ادامه نظر»

جهان
جهان

سلام خانم مشاور من قبولی مهر هستم الان بخاطر بیماری نمیتونم برم دانشگاه هم گفتن برا مرخصی باید شهریه ثابت رو بدی اما من ندارم.از طرفی این رشته رو هم دوست دارم تکلیفم چیه?باید تکمیل ظرفیت شرکت کنم یا راه دیگه ای هست برا ترم بعد?

مشاور
مشاور

سلام جهان برای اینکه بخوای درست رو از ترم بهمن شروع کنی با توجه به اینکه قبولی مهر هستی باید مرخصی بگیری یا به واحد قبولیت مراجعه کنی و قبولیت رو رزرو کنی برای ترم بعد. یا اینکه منتظر اعلام تکمیل ظرفیت ترم بهمن بشی که این موردم بستگی به واحد مورد… ادامه نظر»

الهام
الهام

سلام. خوب هستین؟ خانم مشاور من ترم بهمن قبول شدم ارشد ولی گفتن میشه ثبت نام کنی. رفتم اطلاعاتمو ثبت کردم و قرار شد بعدش برم شهریه پرداخت کنم. ولی نمیدونم چطوری؟ دانشگاه هم جواب نمیدن. میترسم پرداخت کنم و ثبت نامم نکنن. فیش ۱۰۰تومنی که مخصوص جدید الورود هست رو کی… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام الهام احتمالا در همون قسمت ثبت نام که اطلاعاتت رو وارد کردی قسمت واریز شهریه هم وجود داره که میتونی پرداخت کنی. اما با توجه به اینکه قبولی بهمن هستی به نظرم اگه امکانش رو داری حضورا به واحد قبولیت مراجعه کن و بقیه مراحل رو انجام بده. در هر صورت… ادامه نظر»

یاشار
یاشار

سلام من دانشگاه تبریز قبول شدم اما نتونستم برم ثبت نام کنم بدلیل دور بودن راه اما حالا مشکل حل شده من چکار کنم میگن زمان ثبت نام تمام شده لطفاً یه راهی نشون بدید الان من چکار کنم ؟ ممنون میشم زودتر پاسخ بدهید .

مشاور
مشاور

سلام یاشار
نه مشکلی نیست از اونجایی که هنوز تکمیل ظرفیت اعلام نشده میتونی به واحد قبولیت مراجعه کنی و برای ثبت نام اقدام کنی نگران نباش.

داوود
داوود

سلام من انتخاب اول تهران جنوب قبول شدم ولی بدلیل کاری
نمیتونم دیگه تهران باشم خواستم ببینم میتونم صبر کنم تا تکمیل ظرفیت شاید بتونم اهواز قبولشم ترازم ۵۷۵۱

مشاور
مشاور

سلام داوود بله امکانش هست و از اونجاییکه واحد تهران جنوب برای قبولی تراز بالاتری نیاز داره در صورتی که واحد مورد نظرت در اهواز پذیرش داشته باشه قطعا قبولی. ضمن اینکه میتونی از شرایط انتقالی هم استفاده کنی سال گذشته با انتقالی های به شهرستان ها موافقت میشد درصورتی که امسال… ادامه نظر»

فاطمه جلیل زاده
فاطمه جلیل زاده

با سلام و خسته نباشید من ورودی بهمن ماه دانشگاه ازاد واحد غرب تهران برای ارشد قبول شدم ولی هنوز موفق به ثبت نام نشدم لطفا راهنماییم بفرمایید

مشاور
مشاور

سلام فاطمه اگر تمایل داری که درست رو در ترم مهر ۹۴ شروع کنی باید به واحد قبولیت مراجعه کنی در صورت داشتن ظرفیت میتونن ثبت نامت کنن ولی اگرمیخوای همون ترم بهمن درست رو شروع کنی باید اغاز ترم بهمن مراجعه کنی به واحد قبولیت. ضمن اینکه بهتره اخبار سایت واحد… ادامه نظر»

مهدی
مهدی

منم مدیریت تکنولوژی تهران غرب قبول شدم،توی سایت دانشگاه نوشته زمان ثبت نام. ورودیهای بهمن رو هفته اول مهر اعلام میکنن

مریم
مریم

خانم مشاور سلام.من زنگ زدم دانشگاهم پرسیدم واسه هزینه(من شهرستان قبول شدم) ، گفتن که ۱۵۰۰ شهریه ثابت از شما می گیریم، و شهریه متغیر رو بعدا در طول ترم بر اساس واحدهایی که انتخایب می کنید می دهید.گفتم شنیدم تهران مرکز ۱۲۰۰ هم بابت هزینه های جانبی کل دوره ی دو… ادامه نظر»

مریم
مریم

خواهش می کنم جواب بدید خانم مشاور

مشاور
مشاور

سلام مریم
حتما در این مورد پیگیری میکنم و خبرش رو بهت میدم.
ممکنه اون دوستی که در واحد تهران مرکز این مورد رو داشته رشته خاصی بوده یا تجهیزات خاصی داشته رشتشون.
در هر صورت خبرش رو میدم بهت.

semnan
semnan

سلام .من کارشناسی ارشد نیم سال دوم قبول شدم شرایطم به بهمن ماه میخوره اگه مهر ثبت نام نکنم مشکلی پیش میاد ؟برا مهر ۹۵ نمونم.زمان ثبت نام تموم شد راهم دور میتونم هفته دیگه برم ثبت نام ؟جواب تو رو خداااااااااااااااااااااااااا

سوگل
سوگل

منم مثل تو هستم، نه نترس قبولیت محفوظه،منم می خوام بهمن برم از دانشگاه پرسیدم

مشاور
مشاور

سلام سمنان احتمال اینکه ترم بهمن هم به حدنصاب نرسه خیلی کمه و شاید در مورد واحدهای خیلی خاص و کدرشته های خاص این اتفاق بیوفته. در هر صورت میتونی هفته بعد که ثبت نام قبولی های مهر تموم شده در صورتی که برای ترم مهر ظرفیت باشه ممکنه برای مهر ۹۴… ادامه نظر»

نگاری
نگاری

فقط میتونم بگم خدا خیرتون بده .من ورودی بهمنم داشتم از استرس میمردم که کی باید واسه ثبت نام برم.الان خیالم راحت شد که بهممن ماه باید برم.مرسی ازتون

هلنا
هلنا

تو رو خداجواب منو بدین خانم مشاور چکار کنم؟ آزاد علوم تحقیقات تهران رشته ی هوش مصنوعی بهتره یا مجازی آموزش محور خواجه نصیرالدین طوسی رشته هوش مصنوعی و رباتیک ؟؟ درمورد ثبت نام ورودی های بهمن علوم تحقیقات هم میشه سوال کنید ، آخه تو سایت زده ورودی های مهر و… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام هلنا هر دو انتخابت تقریبا در یه سطح هستند و خوبند میتونی با در نظر گرفتن شرایط خودت تصمیم بگیری. هم واحد علوم تحقیقات دارای بهترین اساتید هست وخوبه و هم واحد قبولیه مجازیت دانشگاه خوبیه ولی خب اگه علاقه مند به سرکلاس رفتن و در ارتباط بیشتر بودن با اساتید… ادامه نظر»

سارا
سارا

سلام خانم مشاور خسته نباشید، من دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب مدیریت اجرایی بهمن ماه پذیرفته شده ام طی تماس با دانشگاه فرمودند ابتدا باید در سایت enroll.azad.ac.ir ثبت نام کنیم ولی هر چقدر کد کاربری و رمز عبور که همان کد ملی و ش ش است را میزنم با پیام کد… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام سارا
احتمال داره به این موضوع هم ربط داشته باشه ولی خوب ممکنه مشکل دیگه ای باشه. حتما از دانشگاه پیگیری کن موضوع رو .

مسعود
مسعود

سلام
فرم گواهی تاییدیه معدل و فراقات از تحصیل رو از کجا دانلود کنم؟

مسعود
مسعود

ببخشید(فراغت از تحصیل)

شیرین
شیرین

با سلام من تمام شرایط ارشد بدون آزمون را دارم
خواهش میکنم راهنمایی کنید چه کار باید کنم چه سایتی باید برم وآیا فرصت دارم
با تشکر

مشاور
مشاور

سلام شیرین
زمان ثبت نام ارشد بدون ازمون ازاد همزمان با ثبت نام ارشد ازاد هست.
باید تا زمان ثبت نام صبر کنی.
اگه عضو خبرنامه سایت هستی حتما مطلع میشی. خیالت راحت باشه.
موفق باشی.

زهرا
زهرا

باسلام من امسال ارشد روانشناسی تربیتی شرکت کردم مرحله اول مجاز شدم اما مرحله دوم مردود میشه راهنمایی کنید کجا تکمیل ظرفیت شرکت کنم ک امکان قبولیم بالا باشه؟رتبه ام٣٧٠٠شد اگه امکان داره پاسخ بدین

مشاور
مشاور

سلام زهرا
خب شما هر چه کدرشته محل های پایینتر رو انتخاب کنی شانس قبولیت بالاتر میره.
اگه تاکید نداری که تهران باشی میتونی شهرستان های نزدیک رو هم انتخاب کنی.
اگه محل سکونتتم بگی بهتر میتونم راهنماییت کنم.
موفق باشی.

سيما
سيما

خیلی خیلی ممنونم

سارا
سارا

خیلی خیلی از شما ممنونم خانم مشاور بابت وقتی که برامون میذارین، خدا خیرتون بده

نوید
نوید

سلام..
خیلی ممنون خانوم مشاور لطف کردین
بلاخره جواب سوالمو گرفتم.. زنده باشین
نوید از تبریز ( شهر اولین ها )

مینا
مینا

سلام، ریز نمرات رو بدون رفتن به دانشگاه چطوری میشه گرفت؟؟اگه نباشه ثبت نام نمی کنن؟؟ باز این دیگه چه صیغه ایه؟؟

مشاور
مشاور

سلام مینا
خیر برای گرفتن ریزنمرات باید به دانشگاه قبلیت مراجعه کنی البته گاهی از توی سیستم هم میشه گرفت
اما در صورتی که محل تحصیل قبلیت باهات مسافت داره و نمیتونی میشه ثبت نامت رو با مدارکی که داری انجام بدی و متعهد میشی که بعدا سایر مدارک رو خواهی اورد.

alireza
alireza

گویا دانشگاه امیر کبیر برای ارشد پذیرش بدون ازمون داره
ایا دانشجویان سایر دانشگاه های غیر دولتی . متثل ازاد هم می توانند شرکت کنند ؟
اگر معدلشان هم کمتر از ۱۶ باشد؟

کارشناس ارشد
کارشناس ارشد

خب مگه تو اطلاعیه نگفته «داشتن میانگین کل بالای ۱۶»؟

مشاور
مشاور

سلام علیرضا همون طور که تو آخر اطلاعیه آورده شده امکان شرکت تو این دوره برای بقیه دانشگاه ها وجود نداره: “لازم به ذکر است مدارک دوره های مجازی، نیمه حضوری یا غیر حضوری و نیز دانشگاه های غیرانتفاعی و دانشگاه های آزاد اسلامی واحد شهرستان ها و فارغ التحصیلان خارج از… ادامه نظر»

سارا
سارا

سلام خانم مشاور،خواهشمندم این سوال من را نیز پیگیری کنید. من دیروز زنگ زدم دانشگاه دامغان گفتند همون بهمن بیایید ثبت نام واسه بهمنی ها.ولی امروز زنگ زدم بخش آموزش دانشگاه، گفتند که همین یه ربع پیش ابلاغ شده که ترم بهمنی ها هم بیان الان ثبت نام کنن، ولی اگه نیان… ادامه نظر»

سارا
سارا

و در ضمن گفت کلاسای بهمنی ها هم از مهر شروع میشه.توو سایت هم رفتم زده بود.خواهش می کنم جواب بدبد

سارا
سارا

باز زنگ زدم گفتم آقا شما مطمینی اگه من بهمن بیام ثبت نام قبولیم محفوظه گفت بله شما سند داری قبولیت محفوظه.گفت شاید اینجوری کردن که دیگه تکمیل ظرفیت اعلام نکنن چون دلیلی نداشت بخوان مهر وبهمن رو یکی کنن

پ
پ

جدی میگی یعنی ما بهمنی ها همون مهر میریم سرکلاسها؟

سارا
سارا

بله بستگی به دانشگاهتون داره

مهندس
مهندس

وا! ینی چی؟ پس چرا قبولی بهمن اعلام کردن؟

سارا
سارا

آقاهه گفت شاید خواستن دیگه توو بعضی دانشگاها تکمیل ظرفیت نگن

مشاور
مشاور

سلام سارا بله من هم امروز دوباره از معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد پیگیری کردم. جوابی که گرفتم این بود که اگه تو کارنامه شما قبولی در نیمسال دوم بهمن ماه درج شده با اینکه اصولا باید ترم بعدی برای ثبت نام برید اما میتونین به واحد قبولی مراجعه کنین در… ادامه نظر»

سارا
سارا

راستش الان شرایطشو ندارم و اگه مهری بودم مجبور بودم مرخصی بگیرم.نمی دونین چقدر از بهمن بودنم خوشحال شدم! 🙂

هدیه
هدیه

با سلام و احترام زمان ثبت نام ورودی ترم بهمن ارشد ۹۴ دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز (هنر و معماری ) چه موقع میشود؟من ارشد طراحی صنعتی قبول شدم اما تو کارنامه نوشته بود زمان ثبت نام و شروع کلاس ها بهمن ماه هست.برخی میگفتند در تاریخ ۲۳ و ۲۴ شهریور ماه… ادامه نظر»

آ
آ

منم همین موضوع برام سوال. هرچی با دانشگاه تماس می گیرم کسی برنمی داره

مشاور
مشاور

سلام هدیه در صورتی که ترم بهمن هستید طبق تصمیمات جدیدتری که دانشگاه ازاد گرفته چنانچه در کارنامه شما قبولی در نیمسال دوم بهمن ماه درج شده با اینکه اصولا باید ترم بعدی برای ثبت نام برید اما میتونین به واحد قبولی مراجعه کنین در صورتی که واحد قبولیتون برای نیمسال اول… ادامه نظر»

سيما
سيما

با عرض سلام، من برای ورودی بهمن قبول شدم شهرستان، و امکان داره که تا قبل ثبت نام عقد کنم، و اگه عقدم جور نشه واسه ی دقیقا بهمن، احتمالا یک ترم مرخصی بگیرم و ترم مهر برای انتقالی اقدام کنم. شرایط انتقالی متاهلین چطور است؟ چقدر زمان میبره؟! آیا از همون… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام سیما
تبریک میگم قبولیت رو
سال گذشته که انتقالی به تهران ممنوع بود ولی بین شهرهای دیگه با انتقالی ها موافقت می کردند امیدوارم امسال با کارت موافقت بشه.

سارا
سارا

باسلام، خیلی ممنونم از شما خانوم مشاور که پاسخ ما را می دهید و استرس ما را کم می کنید، با عرض شرمندگی ٢ سوال دیگه داشتم: ١- من ورودی بهمن قبول شدم شهرستان، اگه تکمیل ظرفیت شرکت کنم و قبول نشم آیا واسه قبولی اصلیم مشکلی پیش میاد؟ ٢- اختلاف ترازم… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام سارا ممنونم.
۱- نه هیچ مشکلی پیش نمیاد نگران نباش. قبولی قبلیت به قوت خودش باقیه.
۲- اگه به اختلاف رتبت با اخرین نفر دقت کنی بهتر میتونی بفهمی شانس قبولیت چقدره ولی در کل دانشگاه ازاد پذیرش بالایی در تکمیل ظرفیت داره امیدوارم قبول شی.

نوید
نوید

سلام خانوم مشاور از اینکه جواب کامنتمو دادین ممنون و خوشحالم ولی از اینکه جواب سوالمو نگرفتم ناراحت.. سوال من اینکه اگه من مهر ماه یه دانشگاهی که مثلا اولیت سومم بوده ثبت نام کنم و بعدا که نتایج تکمیل ظرفیت اومد بفهمم دانشگاه بهتر قبول شدم ایا میتونم این یکی دانشگاه… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام مجدد
شما حتی اگه الان هم ثبت نام نکنی و منتظر نتایج تکمیل ظرفیت بشی و بعد بین قبولی الان و نتیجه تکمیل ظرفیت انتخاب کنی هم مشکلی برات پیش نمیاد نگران نباش. در اون حالتی که ثبت نام کنی هم میتونی بعدا قبولیت رو جابجا کنی مشکلی نیست.

صنم
صنم

سلام تو رو خدا جواب بدید من مهندسی صنایع نیمسال بهمن قبول شدم اانتخاب اولم میتونم تغییر رشته بدم ب مدیریت بازرگانی با اینکه مدیریت از یه مجموعه دیگه هست….ایا راهی هست

مشاور
مشاور

سلام صنم
اگر مدیریت جزو انتخاب هات نبوده نمیتونی این کارو بکنی شما فقط میتونی در تکمیل ظرفیت اون انتخاب هایی رو که داشتی شرکت کنی.

یونس
یونس

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مشاور عزیز که وقت میزارین و جواب بچه ها رو میدین،خدا خیرتون بده،ببخشید منم یک سوال مشابه داشتم،من کرمانشاه قبول شدم و نوشته زمان ثبت نام بهمن ماه،آیا برای تشکیل پرونده باید ۲۳ و ۲۴ شهریور برم یا باید همون بهمن ماه رفت،متاسفانه سایت دانشگاه… ادامه نظر»

پ
پ

من کرمانشاه قبول شدم بهمن ماهیم هرچی هم زنگ زدم دانشگاه اصلا جواب تلفن رو ندادن توروخدا اگه نزدیکی یه سر برو دانشگاه خبرشو به منم بده

یونس
یونس

سلام آقا یا خانم پ،شما اهل کدوم شهرین و چه رشته ای قبول شدین؟من پرسیدم گفتن تمام اطلاعاتو میزن تو سایت دانشگاه به آدرس http://iauksh.ac.ir/page.aspx?lang=fa-ir&id=434feb26-63a8-45ee-89d6-eff3a631194f و باید یه کم صبور باشین،اگه هم خبری نشد حتما میرم دانشگاه و میام همینجا خبرشو میزارم

پ
پ

من به سایت سرزدم ولی هیچی نزاشته.
علوم سیاسی و روابط بین الملل.از همدانم.مرسی که پاسخ دادی

مشاور
مشاور

سلام یونس ممنونم طبق تصمیمات جدیدتری که دانشگاه ازاد گرفته چنانچه در کارنامه شما قبولی در نیمسال دوم بهمن ماه درج شده با اینکه اصولا باید ترم بعدی برای ثبت نام برید اما میتونین به واحد قبولی مراجعه کنین در صورتی که واحد قبولیتون برای نیمسال اول یعنی مهر ماه ظرفیت داشته… ادامه نظر»

یونس
یونس

خدا خیرتون بده که بدون هیچ چشم داشتی پیگیری میکنین،منم اگه خبر جدیدی پیدا کردم حتما میام اطلاع میدم

پ
پ

اقا یونس توروخدا یه سر برو دانشگاه ببین جریان چیه خبرشو بزار اگه ثبت نامه تا بیام کرمانشاه

یونس
یونس

سلام خودتونو ناراحت نکنین،من حتما فردا میرم و خبرشو بهتون میدم،از دوستام که رفته بودن گفتن فعلا خبری نبوده و گفتن خبری بشه تو سایت میزارن

پ
پ

مرسی من منتظر خبرت هستم فردا.دست درد نکنه

پ
پ

راستی اگه زحمتی نیست بپرس بگو اگه ما بهمن به حد کافی نرسیم تکلیف چیه کلاسا تشکیل میشه؟یا میریم واسه سال اینده؟

یونس
یونس

سلام من امروز رفتم دانشگاه آزاد کرمانشاه و از مسئول آموزش پرسیدم که ورودی های بهمن کی بیان ثبت نام؟گفت باید همون بهمن بیاین ثبت نام و انتخاب واحد کنن و سوال شمارو هم پرسیدم که اگه بهمن به حد کافی نرسیم چه؟گفت چیزی مشخص نیست اما خیلیها واسه ترم بهمنن و… ادامه نظر»

پ
پ

دست درد نکنه خیلی زحمت کشی مرسی خیالم راحت سد پس ما همون بهمن میریم ثبت نام مرسی

یونس
یونس

خواهش مکنم،ایشالا موفق باشی،دست خانم مشاورم درد نکنه که به بچه ها کمک میکنه و پیامارو میزاره و خودشم راهنمایی میکنه

پ
پ

اره واقعا

محمد
محمد

سلام خدمت خانم مشاور . من فارغ التحصیل تیر ۹۳ هستم . آیا با توجه به اینکه از فارغ التحصیلی من بیشتر از یکسال گذشته مجاز به ثبت نام هستم . البته من تیر ۹۴ دفترچه سربازی پست کردم و دارای برگه آماده به خدمت بدون غیبت هستم و تاریخ اعزامم افتاده… ادامه نظر»

=H=
=H=

بله! به دانشکده محل قبولی مراجعه کرده و فرم مربوطه را پُر کنید و به پلیس +١٠ مراجعه کنید تا معافیت تحصیلی برای شما صادر شود.

مشاور
مشاور

سلام محمد
شما بعد از فارغ التحصیلی یه سال برای انجام کارها و قبولی و اعزام وقت داری از اونجاییکه کارهای سربازیت رو انجام دادی و دفترچه رو پست کردی و غیبت هم نداری مشکلی برات پیش نمیاد و میتونی ثبت نامت رو با خیال راحت انجام بدی.

ساسان
ساسان

سلام خانوم مشاور میخواستم ببینم امکان قبولی در تکمیل ظرفیت بیشتر به فاصله تراز به آخرین فرد قبولیبستگی داره یا به فاصله تا رتبه آخرین فرد قبولی؟و اینکه آیا در سال های گذشته در تکمیل ظرفیت مهر یا بهمن دانشگاه آزاد شیراز هم بوده یا خیر؟
با تشکر

مشاور
مشاور

سلام ساسان
برای اینکه بهتر بفهمی چقدر شانس داری برای قبولی در تکمیل ظرفیت به رتبه خودت و اخرین نفر قبولی نگاه کنی بهتره.
اکثر دانشگاه ها در تکمیل ظرفیت پذیرش دارن چون تعداد زیادی از شرکت کنندگان بعد از قبولی از ثبت نام به دلایل متعددی منصرف میشن.
امیدوارم نتیجه تکمیل ظرفیت خوشحالت کنه.

پ
پ

من دبگه گیج شدم بالاخره ما بهمنی ها مهر باید بریم ثبت نام یا بهمن ای خداااااااااا

مهران
مهران

امکان ثبت نام واسه ماقبول شدگان بهمن تو مهر وجود داره

اگر بهمن به حدنصاب نرسه تکلیف چیست

سارا
سارا

با سلام، پس چرا توو سایت علوم تحقیقات گفته ثبت نام بهمن و مهر با هم؟! ما ترم بهمنی ها کی ثبت نام کنیم؟

مشاور
مشاور

سلام سارا
طبق پیگیری هایی که امروز از طریق واحد علوم تحقیقات داشتم به دانشگاه ها ابلاغ شده که ثبت نام پذیرفته شدگان ترم بهمن در شروع ترم بهمن انجام شه.

آ
آ

ممنون-اما اطلاعیه چیز دیگه ای میگه ؟!!! یعنی امروز اطلاعیه جدید میزنن؟

شریف
شریف

سلام خانم مشاور خسته نباشید حالا ما ورودی بهمن اگ بهمن ثبتنام کنیم مشکلی ک پیش نمیاد؟؟

آ
آ

با سلام و احترام- زمان ثبت نام ورودی های ترم بهمن ارشد ۹۴ دانشگاه تهران مرکز (فنی مهندسی) چه موقع میشه؟

مشاور
مشاور

با سلام طبق پیگیری های انجام شده از طریق پورتال دانشگاه ازاد و واحد ثبت نام علوم تحقیقات تهران؛ پذیرفته شدگان ترم بهمن ماه باید برای ثبت نام همون ترم بهمن ماه برای ثبت نام مراجعه کنن و سایر پذیرفته شدگان بر اساس حروف الفبا باید برای ثبت نام مراجعه کنن و… ادامه نظر»

سارا
سارا

سلام خانم مشاور خسته نباشید، هزینه ی شهریه ی ثابت کارشناسی ارشد معماری آزاد چقدر است؟

مشاور
مشاور

سلام سارا
شهریه ثابت هر ترم ارشد دانشگاه حدودا بین ۱۳۰۰ تا ۱۵۰۰ هست.

Shoko0ofeh
Shoko0ofeh

با سلام و احترام؛
ارشد زبان انگلیسی چطور؟!

پ
پ

با تشکر فراوان از شما خانوم مشاور پس ما بهمنی ها همون بهمن ثبت نام میکنیم؟؟؟؟

مشاور
مشاور

سلام پ
بله باید بهمن مراجعه کنین
نگران نباش.

فرشید
فرشید

سلام.من ارشد معماری رودهن قبول شدم ولی امسال به دلیل مشغله نمیتونم برم میخواستم ببینم اگر الان ثبت نام نکنم ،سال بعد دوباره باید کنکور بدم یا اینکه میتونم اون موقع ثبت نام کنم.ممنون

مشاور
مشاور

سلام فرشید
امکان رزرو کردن نوبت قبولیت وجود داره، میتونی به واحد قبولیت مراجعه کنی و شرایط رزرو کردن جات برای سال بعد رو جویا شی .
موفق باشی.

مریم
مریم

با سلام مجدد
خواهش میکنم سوال منو جواب بدید
اگه قبول شده باشیم وثبت نام نکنیم ولی بخوایم در تکمیل ظرفیت شرکت کنیم امکان داره یا حتما باید ثبت نام کنیم؟ ممنون

مشاور
مشاور

سلام مریم
بله تمام شرکت کنندگان در ازمون ارشد ازاد میتونن در تکمیل ظرفیت شرکت کنن وقتی زمان تکمیل ظرفیت اعلام شد باید در کدرشته انتخابیت ثبت نام کنی.
موفق باشی.

م
م

با سلام واحترام من انتخاب دوم قبول شدم ولی با مشکلاتی که دارم رفتن به شهرستان واقعا برام مشکله از طرفی نمیخام این فرصت رو از دست بدم.باید چکار کنم؟ ثبت نام را انجام بدم وتا مرحله تکمیل ظرفیت صبر کنم؟ یا ثبت نام نکنم؟ در ضمن چطور میشه تقاضای بررسی مجدد… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام م در صورتی که فاصلت با اخرین نفر قبولی کم باشه میتونی برای قبولی در تکمیل ظرفیت روش حساب کنی اما اگر فاصله به نسبت زیاده به نظرم ثبت نامت رو انجام بده و بعد منتظر نتایج تکمیل ظرفیت باش. زمانی که ظرفیت های خالی شناسایی شه و ثبت نام تکمیل… ادامه نظر»

aaa
aaa

سلام خبری از ثبت نام بهمن گرفتید

پ
پ

من هرچی زنگ زدم دانشگاهی که قبول شدم هیچکس جواب نمیده اخه این چه وضعشه زنگ زدم پسرخالم که استاد دانشگاه همونجایی که قبول شدم گفت ثبت نامتون همون بهمنه.گفت مگه الان مدارکتو ببری شاید تشکیل پرونده دادن داست اخه این چه وضعشه ازمون چرا اطلاع رسانی نمیکنی اح

مشاور
مشاور

سلام aaa طبق پیگیری های انجام شده از طریق پورتال دانشگاه ازاد و واحد ثبت نام علوم تحقیقات تهران؛ پذیرفته شدگان ترم بهمن ماه باید برای ثبت نام همون ترم بهمن ماه برای ثبت نام مراجعه کنند و سایر پذیرفته شدگان بر اساس حروف الفبا باید برای ثبت نام مراجعه کنند و… ادامه نظر»

هدیه
هدیه

سلام خسته نباشید.
من آزاد قبول نشدم مدیریت شرکت کرده بودم انتخابام همه تهران بود بالا بود.الان دیدم نوشتن که بدون آزمون هم میشه شرکت کرد.
میخاستم ببینم بدون آزمون فقط برای معدل الف های کارشناسی هست یا ما هم می تونیم شرکت کنیم؟

پ
پ

فقط اونایی که معدلاشون بالاس نه همه

پ
پ

تو تکمیل ظرفیت شرکت کن قبول میشی ان شاالله

مشاور
مشاور

سلام هدیه پذیرش بدون ازمون یه سری شرایطی داره اینکه پذیرش دانشجو فقط در رشته همنام و یا متجانس امکانپذیره، داوطلبانی که جزو ۱۰ درصد فارغ‌التحصیلان برتر بر اساس تعداد ثبت‌ نام شدگان محل دانشگاهی در رشته مربوطه و در سال ورود باشند مشمول استفاده از این دوره هستند، فارغ‌التحصیلان دوره کارشناسی… ادامه نظر»

الهه د
الهه د

سلام بچه ها
کسی تهران شمال قبول شده؟؟؟
من وارد سایت جدید الورودان میشم و مشخصات میزنم
فقط میگه اطلاعات شما قبلا تایید شضده و به مراحل بعدی نمیره
در صورتیکه باید روند ثبت نام تکمیل بشه
راهنمایی کنید لطفا

پ
پ

مال منم همینطوره البته من دانشگاه کرمانشام

کیاوش
کیاوش

سلام
خانم مشاور لطفا درباره تاریخ ثبت نام قبول شدگان ترم بهمن اطلاع رسانی کنید
ممنون

aaa
aaa

سلام شماکجاقبولشدید؟سایت دانشگاتون چی نوشته برام ثبت نام

پ
پ

همه سایتا یه چیز نوشته فقط اسم بهمن رو نیاوردن همین.انگار ما که بهمن قبول شدیم بلاتکلیفیم

aaa
aaa

من تماس گرفتم دانشگاه گفت که قبلن بهمن مماه بوده.الن هم مشاور اعلام کردن بهمن هست.پس دیگه مشکلی نیست

مشاور
مشاور

با سلام طبق پیگیری های انجام شده از طریق پورتال دانشگاه ازاد و واحد ثبت نام علوم تحقیقات تهران؛ پذیرفته شدگان ترم بهمن ماه باید برای ثبت نام همون ترم بهمن ماه برای ثبت نام مراجعه کنند و سایر پذیرفته شدگان بر اساس حروف الفبا باید برای ثبت نام مراجعه کنند و… ادامه نظر»

aaa
aaa

باتشکر ازشما.خانم مشاور.پس خود دانشگاه اعلام میکنه کی بریم برا ثبت نام درسته

الهه باقرزاده
الهه باقرزاده

سلام و خسته نباشید.
من در رشته ی کارگردانی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علوم تحقیقات سال ۹۴ قبول شدم اما زمان و مکان آزمون عملی رو اعلام نکردن، لطفا بگین من چکار کنم؟ استرس شدیدی دارم.

مشاور
مشاور

سلام الهه طبق راهنمای زمان ثبت نام پذیرفته شدگان سال ۹۴، دعوت شدگان به ازمون عملی رشته های کارگردانی- نمایش و نوازندگی ساز جهانی واحد تهران مرکزی لازم است جهت ازمون عملی در روزهای زیر در ساعت اداری ۸ تا ۱۶ به دانشکده هنرو معماری واحد تهران مرکزی واقع در خیابان انقلاب… ادامه نظر»

الهه باقرزاده
الهه باقرزاده

سلام و سپاس عزیزم، من مرتب در حال تماس با دانشگاه علوم تحقیقات هستم متاسفانه کسی جوابگو نیست. لطفا راهنماییم کنید باید کجا برم و چکار کنم؟

ebs
ebs

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد زمان آزمون پذیرفته شدگان مرحله اول کارگردانی نمایش و سازهای جهانی تصویر مطلب زمان آزمون پذیرفته شدگان مرحله اول کارگردانی نمایش و سازهای جهانی ۰ ۰ شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۶:۵۲۱۰۳ دکتر علوی فاضل درباره آزمون عملی پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد رشته‌های نمایش و… ادامه نظر»

ebs
ebs

سلام
تبریک به افرادی که قبول شدن.قبول نشدم.با نمره یا تراز ۴۶۰۰ برای تکمیل ظرفیت رشته حسابداری دانشگاه آزاد میشه امیدوار بود؟؟؟خواهشا خانم مشاور راهنماییم کنید. با تشکر

مشاور
مشاور

سلام ebs
برای اینکه بدونی شانس قبولیت چقدره باید اختلافت رو با اخرین نفر قبولی بدونی در صورتی که اختلاف کمی داشته باشی میتونی به قبولیت امیدوار باشی.
امیدوارم نتیجه تکمیل ظرفیت خوشحالت کنه.

ebs
ebs

سلام مجدد خدمت خانم مشاور
ممنونم بابت پاسختون و وقتی که برای راهنمایی داوطلبین میگذارید.خانم مشاور اگه آخرین نفر قبولی حدودا نمره ۵۱۰۰ باشه و من ۴۶۰۰ درتکمیل ظرفیت ارشد آزاد رشته حسابداری امکان قبولی وجود داره؟؟؟ باتشکر

نوید
نوید

سلام. ببخشید من کارشناسی ارشد معماری از یکی از شهرهای اطراف تبریز (اهر) قبول شدم ولی چون رتبم به اخرین نفر قبولی تبریز نزدیکه امکانش هست تکمیل ظرفیت از خود تبریز قبول شم.. حالا سوالم اینه که اگه من ترم مهرو همون اهر بخونم و تکمیل ظرفیت تبریز قبول بشم ایا میتونم… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام نوید بله با توجه به فاصله کمی که با اخرین نفر قبولی داری و با توجه به ظرفیت بالای دانشگاه ازاد در تکمیل ظرفیت میتونی بهش امیدوار باشی. نتایج تکمیل ظرفیت زودتر از اتمام ترم اول شما اعلام میشه و نیازی به گذروندن کامل ترم اول نیست و بنابراین مشکلی برای… ادامه نظر»

نوید
نوید

سلام خانوم مشاور از اینکه جواب کامنتمو دادین ممنون و خوشحالم ولی از اینکه جواب سوالمو نگرفتم ناراحت.. سوال من اینکه اگه من مهر ماه یه دانشگاهی که مثلا اولیت سومم بوده ثبت نام کنم و بعدا که نتایج تکمیل ظرفیت اومد بفهمم دانشگاه بهتر قبول شدم ایا میتونم این یکی دانشگاه… ادامه نظر»

عباس 577
عباس 577

با سلام و خسته نباشید بنده انتخاب اولم تهران شمال رشته جامعه شناسی قبول شده ام لیکن پدرم با توجه به وضعیت شغلیش مامور به بروجرد شده است آیا می توانم با توجه به اینکه بروجرد و اراک نیز جزء گزینه های من بوده است در زمان تکمیل ظرفیت انتخاب رشته مجدد… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام عباس تبریک میگم قبولیت رو خب شما هم میتونی در تکمیل ظرفیت شرکت کنی و در صورتی که دانشگاه مورد نظرت اعلام پذیرش در تکمیل ظرفیت کرد اقدام کنی و هم میتونی از امکانات مهمان شدن و انتقالی استفاده کنی و چون از تهران به شهرستان میخوای منتقل شی باهات بیشتر… ادامه نظر»

عباس 577
عباس 577

سلام ممنونم از لطف شما برای انتقالی از کجا بایستی شروع کنم

الهه
الهه

سلام و تبریک به دوستان عزیز من کارشناسی ارشد ۹۳-۹۴ بدون کنکور شرکت کردم که جوابش ۶ بهمن اومد و نوشت : ((حذف – عدم دارا بودن سابقه صدور مدرک در اداره کل فارغ التحصیلان))… قبل از مرداد ماه مدرکم آماده شد و گفتن تا قبل از شهریور ارسال کردیم به سازمان… ادامه نظر»

امید
امید

سلام من می خوام بدون کنکور ثبت نام کنم بهمن برم سر کلاس لطفا منو راهنمایی کنید من اصلا نمی تونم ریسک کنم سراسری قبول نشدم ازاد هم امتحان ندادم فقط تنها راهی که برام مونده بدون کنکور هست لطفا راهنماییم کنید

مشاور
مشاور

سلام الهه
هنوز زمان دقیق اعلام نتایج ارشد بدون ازمون اطلاع رسانی نشده، به محض اینکه خبرش منتشر بشه در سایت قرار داده میشه. به سایت سر بزن.
نگران نباش موفق باشی.

Elahe
Elahe

بچه ها
چرا سایت تهران شمال مشکل داره
آزاد تهران شمال
کسی مدیریت صنعتی تهران شمال قبول شده؟؟
یا کلا تهران شمال باشه
سایت برای جدیدالورودان باز نمیشه چراااااا

پ
پ

خاتوم مشاور با تشکر منتظر پیگیری ها و اطلاعات جدید شما در رابطه با ثبت نام بهمنی ها هستیم

مشاور
مشاور

سلام پ
حتما
نگران نباش

مریم
مریم

سلام من از هرکی پرس و جو کردم جواب درستی به من ندادن.من انتخاب دومم قبول شدم و رتبه ۱۱۸ در انتخاب اول داشتم ولی رتبه اخرین فرد قبول ۱۱۲ بوده میخواستم ببینم میشه تو تکمیل ظرفیت برای ترم مهر انتخاب اول قبول شم؟ اگه ۲۳،۲۴ شهریور اقدام به ثبت نام نکنم… ادامه نظر»

معماری
معماری

مگه قراره برای ترم مهر تکمیل ظرفیت اعلام بشه؟؟

مشاور
مشاور

سلام مریم خب اختلافت با اخرین نفر خیلی کمه و در صورتیکه انتخاب مورد نظرت در تکمیل ظرفیت باشه به احتمال زیاد جزو قبولی ها هستی اما الان مشخص نیست که پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت از چه ترمی شروع به تحصیل می کنند مهر یا بهمن. میتونی در انتخاب اولت ثبت نام… ادامه نظر»

...
...

سلام خانوم مشاور من دانشگاه علوم تحقیقات قبول شدم. این راسته که میگن برای مقطع دکتری دانشگاه های روزانه بچه های دانشگاه آزادو قبول نمیکنه؟؟؟ من از یه استادی شنیدم که میگفت توو مقطع دکتری, دانشگاه های روزانه یه جورایی بچه های دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی رو میپیچونه تا قبولشون نکنه و… ادامه نظر»

فرزانه
فرزانه

سلام دوست گرامی همچین چیزی صحت نداره! نمی گم چنین تصوری نیست! نه! هست ولی این که اساتید صرفا به این دلایل تنها کسی رو رد نمی کنن. من خودم کسایی رو می شناسم که هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رو دانشگاه آزاد خوندن ولی الان دانشجوی دکتریدانشگاه سراسری هست.… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

با سلام ببینید همیشه در مورد هر مساله ای یه قانون کلی وجود داره و یه سری تبصره ها و استثناها. این موردی که گفتی یه طرح کلیه و غیر قابل انکاره که خب اساتید خیلی از پذیرش سایر دوره ها به جز روزانه و شبانه استقبال نمی کنند اما همیشه هم… ادامه نظر»

احسان
احسان

بنده شهر دوم انتخابی خودم قبول شدم ولی بدلیل سختی رفت و آمد میخوام شهر اول
قبول بشم . شایان ذکر است نیمه دوم بهمن ماه قبول شدم.
آیا میشه قبل از ثبت نام تکمیل ظرفیت قبول بشم ؟ زمان تکمیل ظرفیت کی هست؟ من شهر دو

فرزانه
فرزانه

سلام
به نظرم امکان ش هست.
بایستی منتظر اخبار سایت باشید .تا بدونین زمان تکمیل ظرفیت کی هست

مشاور
مشاور

سلام احسان شما برای این کار باید صبر کنید تا زمان تکمیل ظرفیت اون موقع میتونی در صورتی که دانشگاه مورد نظرت در تکمیل ظرفیت پذیرش داشت انتخابش کنی. هنوز زمان دقیق تکمیل ظرفیت اعلام نشده باید اول ثبت نام از پذیرفته شده ها به عمل بیاد تا بعد ظرفیت های خالی… ادامه نظر»

سليمي
سليمي

سلام..عذر میخوام در کارنامه بنده رتبه کل اول و رتبه اخرین فرد قبول ۴۰۸ اعلام شده … دقیقا ب جه معنیست این رتبه . وایا شامل تخفیف میشود ?!!!لطفا و حتما راهنمایی کنید

مشاور
مشاور

سلام سلیمی
طبق ایین نامه تخفیف های دانشگاه ازاد اسلامی به نفرات اول ده درصد در شهریه تخفیف داده می شه. میتونی از این طریق برای تخفیف در هزینه ها پیگیری انجام بدی.
موفق باشی.

aaa
aaa

خانم مشاور مارا راهنمایی کنید ما کی بریم برا ثبت نام چرا سایت دانشگاه آزاد اعلام نمیکنه.خوب بگه بهمن ماهی ها هم کی بیاند

پ
پ

aaa تو هم مث من سردرگم شدی. مثل اینکه ما باید بریم دانشگاه بپرسیم سایت ازمون دیگه چیزی نمیگه

aaa
aaa

پ سلام آخه من ازاصفهان پاشم برم دماوند بعدم هیچی به هیچا.اگه خبری گرفتی بمنم بگو

پ
پ

تو هم خبر جدیدی شنیدی به منم اطلاع بده

لیلی
لیلی

aaa وپ سلام…منم مثل شما بودم امروز زنگ زدم دانشگاهی که قبول شدم و گفتن بهمن ثبت نام شماست

فرزانه
فرزانه

سلام به نظرم با روابط عمومی یا بخشی که تماس تلفنی داره درسایت دانشگاه مربوطه که قبولشیدی جویا بشید. این طوری خیلی بهتره. بازم نگران نباشید. هیچ مشکلی به وجود نمیاد اگه در روزهای مقر شده هم نرید ثبت نام. موفق باشید ولی بز خودتون تماس بگیرین .مطلع بشین. مثلا این برای… ادامه نظر»

مشاور
مشاور

سلام aaa ببینید روال ثبت نام دانشگاه ازاد سال های پیش به این صورت بود که قبول شدگان ترم بهمن همون زمان برای ثبت نام مراجعه می کردند. اما اینکه الان دانشگاه ازاد برای ثبت نام پذیرفته شدگان اطلاعیه داده و اسمی از قبولی های بهمن نبرده موضوعیه که حتما با پیگیری… ادامه نظر»

aaa
aaa

ممنون ازشما.من توی سایت سوال مطرح کردم اماهرچی زنگ میزنم ۴۷۴۳خطا مشغول هستن.باتشکر

پ
پ

سلام خانوم مشاور این اطلاعیه ازمون راجب افرادی که نیمه دوم پذیرش میشن یعنی بهمن چیزی نگفته یعنی ۲۳باید ما هم ثبت نام کنیم گفته دانشجویان تو این تاریخ مراجعه نکنند به منزله انصرافه تو رو خدا راهنمایی کنید

فرزانه
فرزانه

سلام دوست خوبم اگه بخش زمان و محل ثبت نام رو مطالعه کنین: چنین چیزی ننوشته گفته شده: “پذیرفته شدگان نهایی کلیه رشته ها(…)”… پس شما هم در اون تاریخ بایستی مراجعه کنید. در ضمن شما بسته به اون محلی که قبول شید مراجعه کنید سایتش و بلاخره شماره تماسی دارن، تماس… ادامه نظر»

پ
پ

مرسی از توضیحات

فرزانه
فرزانه

خواهش می کنم
موفق باشید.

مشاور
مشاور

سلام پ ببینید روال ثبت نام دانشگاه ازاد سال های پیش به این صورت بود که قبول شدگان ترم بهمن همون زمان برای ثبت نام مراجعه می کردند. اما اینکه الان دانشگاه ازاد برای ثبت نام پذیرفته شدگان اطلاعیه داده و اسمی از قبولی های بهمن نبرده موضوعیه که حتما با پیگیری… ادامه نظر»

پ
پ

با تشکر خانوم مشاور منتظر خبر جدیدتان در رابطه با قبت نام بهمنی ها هستیم

فرزانه
فرزانه

سلام
خانم
مشاور گرامی
منم با نظر شما موافقم
ممنون از توضیحات کامل تون

faeze
faeze

سلام خانوم مشاور من شهرستان هستم معماری آزاد پردیس قبول شدم اما مرخصی گرفتم حالا میخوام تکمیل ظرفیت تهران غرب شرکت کنم اگر قبول نشدم میتونم همون قبلی رو برم متشکرم لطفا جواب بدین

کانال تلگرام کارشناسی ارشد

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 سراسری و آزاد

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:

موضوعات اصلی

مشاوره کارشناسی ارشد

 کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان

 شهریه کارشناسی ارشد شبانه ، آزاد ، پیام نور ، پردیس ، غیرانتفاعی

 منابع کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 دفترچه های ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 کارشناسی ارشد پردیس

 زبان کارشناسی ارشد

مطالب مهم

خیریه بچه های آسمان