پارسه
نوگام
همپا
کیهان روان
عالم زاده

ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد رشته فرماندهی و مدیریت انتظامی (کد ۱۱۶۰)

پذیرش کارشناسی ارشد فرماندهی و مدیریت انتظامی در دانشگاه‌های سراسری صورت می‌گیرد. ظرفیت پذیرش در این رشته در قالب دفترچه انتخاب رشته ارشد سراسری که از سوی سازمان سنجش منتشر می‌گردد اطلاع‌رسانی می‌شود.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

گرایش های کارشناسی ارشد رشته فرماندهی و مدیریت انتظامی

بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور ارشد، در گرایش‌های زیر دانشجوی کارشناسی ارشد پذیرفته می‌شود:

۱) فرماندهی و مدیریت انتظامی

۲) فرماندهی و مدیریت مرزبانی (خشکی، دریایی)

داوطلبان این رشته لازم است در آزمون کارشناسی ارشد مجموعه فرماندهی و مدیریت انتظامی شرکت نموده و با توجه به ضرایب دروس امتحانی کنکور کارشناسی ارشد فرماندهی و مدیریت انتظامی، نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد، به هر یک از گرایش‌های فوق یک کد ضریب اختصاص داده شده (که در دفترچه انتخاب رشته ارشد ۱۴۰۲ نیز قابل مشاهده است) و رتبه داوطلب برای هر یک از این گرایش‌ها با توجه به ضریب درنظرگرفته شده برای هر یک از دروس امتحانی اعلام می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص گرایش های کارشناسی ارشد فرماندهی و مدیریت انتظامی کلیک کنید.

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته فرماندهی و مدیریت انتظامی در دانشگاه های سراسری

ظرفیت پذیرش دانشگاه‌های دولتی در مقطع کارشناسی ارشد رشته فرماندهی و مدیریت انتظامی متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون کارشناسی ارشد، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته فرماندهی و مدیریت انتظامی ارائه شده است:

ظرفیت کارشناسی ارشد فرماندهی و مدیریت انتظامی

چطور انتخاب رشته کنم که شانس قبولی داشته باشم؟

داشتن یک مشاور خوب در هنگام انتخاب رشته می تواند شانس قبولی شما را بالا ببرد. با سرچ عبارت مشاوره انتخاب رشته ارشد مسترتست، به صفحه مربوطه مراجعه کرده و به رایگان سوالات خود را بپرسید و پاسخ آن را دریافت کنید.

گرایش های کارشناسی ارشد فرماندهی و مدیریت انتظامی چیست؟

با مراجعه به این مطلب می‌ توانید اطلاعات کاملی در خصوص گرایش های دارای پذیرش رشته مدنظر خود به دست آورید.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات