بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد، در دانشگاه علوم انتظامی امین در رشته‌های زیر دانشجوی کارشناسی ارشد پذیرفته می‌شود:

۱) پیشگیری از جرم

۲) علوم و فنون مرزبانی

۳) مدیریت علوم اطلاعات و امنیت انتظامی

۴) مبارزه با مواد مخدر

۵) علوم عملیات ویژه انتظامی

۶) عملیات راهور

۷) کشف جرایم

۸) مدیریت علوم حفاظت اطلاعات انتظامی

۹) مهندسی امنیت فضای سایبری

داوطلبان رشته‌های مختلف این دانشگاه لازم است در آزمون کارشناسی ارشد مجموعه رشته‌های تخصصی دانشگاه علوم انتظامی امین نموده و با توجه به ضرایب دروس امتحانی کنکور کارشناسی ارشد مجموعه رشته‌های تخصصی دانشگاه علوم انتظامی امین، نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد، به هر یک از گرایش‌های فوق یک کدضریب اختصاص داده شده (که در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری نیز قابل مشاهده است) و رتبه داوطلب برای هر یک از این گرایش‌ها با توجه به ضریب درنظرگرفته شده برای هر یک از دروس امتحانی اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به مجموعه رشته‌های تخصصی دانشگاه علوم انتظامی امین درج‌شده در کارنامه اولیه آزمون کارشناسی ارشد و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد اقدام نمایند.

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد مجموعه رشته‌های تخصصی دانشگاه علوم انتظامی امین

ظرفیت پذیرش در هر یک از رشته‌های کارشناسی ارشد دانشگاه علوم انتظامی امین متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی، در ادامه ظرفیت پذیرش رشته‌های مختلف کارشناسی ارشد دانشگاه علوم انتظامی امین ارائه شده است:

ظرفیت کارشناسی ارشد رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین

چطور انتخاب رشته کنم که شانس قبولی داشته باشم؟

داشتن یک مشاور خوب در هنگام انتخاب رشته می تواند شانس قبولی شما را بالا ببرد. با سرچ عبارت مشاوره انتخاب رشته ارشد مسترتست، به صفحه مربوطه مراجعه کرده و به رایگان سوالات خود را بپرسید و پاسخ آن را دریافت کیند.

گرایش های کارشناسی ارشد رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین چیست؟

با مراجعه به این مطلب می‌ توانید اطلاعات کاملی در خصوص گرایش های دارای پذیرش رشته مدنظر خود به دست آورید.

اینستاگرام کارشناسی ارشد

کانال تلگرام کارشناسی ارشد