ادامه رقابت داوطلبان در کنکور کارشناسی ارشد ۹۶ از صبح امروز

رقابت ۳۲۹ هزار و ۵۵۴ داوطلب کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۶ در ۲۲ کدرشته امتحانی از ساعت ۸ صبح امروز جمعه ۸ اردیبهشت ماه ۹۶ آغاز شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش خبرگزاری مهر، آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۶ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی در روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ اردیبهشت ماه برگزار شده است.

تعداد ۸۷۸ هزار و ۳۸۸ داوطلب در ثبت نام کرده اند. از این میان، تعداد ۴۳۰ هزار و ۶۶ نفر زن و ۴۴۸ هزار و ۳۲۲ نفر مرد هستند.

از تعداد ۸۷۸ هزار و ۳۸۸ داوطلب، تعداد ۷۱ هزار و ۷۷۴ داوطلب علاوه بر انتخاب کدرشته امتحانی اول، علاقمندی خود را نیز به کد رشته امتحانی دوم اعلام کرده اند. در مجموع برای داوطلبان ثبت نام کننده و علاقمندان به کدرشته امتحانی دوم ۹۵۰ هزار و ۱۶۲ کارت صادر شده است.

از تعداد ۹۵۰ هزار و ۱۶۲ کارت صادره، تعداد ۴۶۲ هزار و ۵۶۵ کارت برای داوطلبان زن و ۴۸۷ هزار و ۵۹۷ کارت برای داوطلبان مرد صادر می شود.

آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۶ در ۶۸ شهرستان و ۱۸۵ حوزه امتحانی برای ۶ گروه آموزشی برگزار می شود.

شروع فرآیند برگزاری آزمون صبحها از ساعت ۷:۳۰ و بعدازظهرها از ساعت ۱۴:۳۰ (دو و نیم بعدازظهر) است. درب حوزه‌های امتحانی صبح ها راس ساعت ۷:۰۰ و بعد از ظهرها راس ساعت ۱۴:۰۰ (دو بعدازظهر) بسته خواهد شد. لذا پس از بسته شدن در سالنهای امتحانی از ورود داوطلبان به حوزه امتحانی، ممانعت بعمل خواهد آمد.

آزمون داوطلبان ۱۱ کدرشته برای تعداد ۳۶۲ هزار و ۸۳۵ داوطلب که ۱۷۹ هزار و ۷۶۸ نفر زن و ۱۸۳ هزار و ۶۷ نفر مرد هستند، در صبح پنجشنبه ۷ اردیبهشت ماه ۹۶ برگزار شد.

در بعد از ظهر پنجشنبه ۷ اردیبهشت ماه ۹۶ نیز آزمون ۶۳ کدرشته امتحانی (کدرشته های امتحانی شناور) برای ۱۳۷ هزار و ۴۰۹ داوطلب که از این تعداد ۶۳ هزار و ۸۶۶ نفر زن و ۷۳ هزار و ۵۴۳ نفر مرد هستند، برگزار  شد.

آزمون صبح جمعه ۸ اردیبهشت برای ۳۲۹ هزار و ۵۵۴ داوطلب در ۲۲ کدرشته برگزار شده است که از این تعداد ۱۴۲ هزار و ۹۴۹ نفر زن و ۱۸۶ هزار و ۶۰۵ داوطلب مرد هستند.

در آزمون صبح جمعه مجموعه موسیقی (۱۳۶۰) منحصرا در شهر تهران برگزار شده است.

آزمون بعدازظهر جمعه ۸ اردیبهشت نیز برای ۱۲۰ هزار و ۳۶۴ داوطلب که ۷۵ هزار و ۹۸۲ داوطلب آن زن و ۴۴ هزار و ۳۸۲ نفر آن مرد هستند در ۳۶ کدرشته برگزار خواهد شد.

کارنامه کلیه‌ داوطلبان‌ شرکت‌ کننده‌ در آزمون‌ هر یک‌ از کدرشته‌های‌ امتحانی‌، به نحو مقتضی و در نیمه دوم خرداد ماه سال ۱۳۹۶ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار داوطلبان قرار داده‌ خواهد شد.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۱۲ نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
کتایون
اردیبهشت ۹, ۱۳۹۶ ۱۰:۰۶ ق٫ظ

خیلی ناراحتم جغرافیا و برنامه ریزی شهری اصلا قابل مقایسه با سالای قبل نبود من همه سالای کنکورای قبلو زده بودم واقعا ناراحتم

سحر
اردیبهشت ۹, ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ ق٫ظ
پاسخ به  کتایون

آره قبول دارم خیلی خیلی سخت
بود

بهناز
اردیبهشت ۹, ۱۳۹۶ ۸:۱۸ ب٫ظ
پاسخ به  کتایون

منم مثل شماهستم…تا کنکور پارسال رو درصدام حتی ۹۰.۱۰۰_هم داشت…امار که برای۳۰درصد حاضر بودم و‌اون مباحثی که خونده بودم امسال اصلا ازشون سوالی نیومده بود…زبانمون هم واقعاا سخت بود.امار و زبان روسفید گذاشتم…بقیه هم تا کلید نیاد نمیدونم….حقم تک بود نه سردرگمی

sahar.kp
اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۶ ۷:۵۶ ب٫ظ
پاسخ به  بهناز

اره منم خیلی خوب میزدم کنکورسالهای قبلو.ولی امسال داغون شدم

انم ارزوست
اردیبهشت ۸, ۱۳۹۶ ۹:۰۱ ب٫ظ

سلام نظرتون راجبه ادبیات انگلیسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

H
اردیبهشت ۹, ۱۳۹۶ ۸:۳۷ ب٫ظ
پاسخ به  انم ارزوست

افتضاح

H
اردیبهشت ۹, ۱۳۹۶ ۸:۳۸ ب٫ظ
پاسخ به  انم ارزوست

هم عمومی سخت تر از سال های پیش هم تخصصی افتضاح بود تخصصیش که :(

هانیه خوشرو
اردیبهشت ۸, ۱۳۹۶ ۴:۱۶ ب٫ظ

مدیریت بازرگانی افتضااااح بود سوالات درس ریاضی امار و پژوهش عملیاتی به شدت سختو وقت گیر بودن و اقتصاد هم اشتباه داشت.انصاف نیست یه سال وقت بزاری بخونی بری سرکنکور ببینی سوالا شبیه هیچ سالی توی دهه اخیر نیست

کتایون
اردیبهشت ۸, ۱۳۹۶ ۲:۲۵ ب٫ظ

سلام خیلی سخت بود .نظر شما چیه

سحر
اردیبهشت ۸, ۱۳۹۶ ۵:۴۳ ب٫ظ
پاسخ به  کتایون

وحشتناک بود.مثلا چند درصد زدید؟؟فلسفه و برنامه ریزی شهری و…

شهاب
اردیبهشت ۸, ۱۳۹۶ ۲:۲۲ ب٫ظ

خیلی بد بود خیلی

سحر
اردیبهشت ۸, ۱۳۹۶ ۱۱:۰۹ ق٫ظ

سلام دوستان،سوالات رشته جغرافیا گرایش برنامه ریزی
شهری چطور بود بنظرتون؟