مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد توسط رتبه های برتر کنکور 97 طورانی برق ارشد دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهستان روان گام

پذیرش کارشناسی ارشد استعدادهای درخشان سال 1397 دانشگاه صنعت نفت

کارشناسی ارشد بدون کنکور 97 - 98 دانشگاه صنعت نفت

داوطلبان پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد سال ۹۷ دانشگاه صنعت نفت تا دوم خرداد ماه فرصت دارند نسبت به ارسال مدارک خود اقدام نمایند.

به گزارش مسترتست، دانشگاه صنعت نفت در جهت اجرای آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد از میان دانشجویان ممتاز مقطع کارشناسی دانشگاه صنعت نفت و سایر دانشگاه های معتبر دولتی، طبق موارد مندرج در این اطلاعیه و مطابق مفاد آیین نامه، پس از بررسی مدارک علمی پژوهشی متقاضیان حائز شرایط, برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ تعدادی دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد به شرح جدول ذیل پذیرش می نماید.

از متقاضیان محترم درخواست می گردد قبل ازاقدام به ثبت نام شرایط پذیرش دانشگاه را به طور دقیق مطالعه فرمایند.

 شرایط اختصاصی:

۱- دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته، که پس از گذراندن ۶ نیمسال (با گذراندن حداقل سه چهارم واحدهای درسی) به لحاظ میانگین کل جزء پانزده درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند و حداکثر در مدت هشت نیمسال تحصیلی دانش آموخته شوند.

۲- رتبه اول تا پانزدهم نهایی المپیادهای علمی – دانشجویی برای ورود به همان رشته برگزیده یا رشته های مرتبط به تشخیص شورای عالی برنامه ریزی آموزشی وزارت، با ارائه معرفی نامه از دبیرخانه المپیاد.

 ۳- دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته صرفاً دانشگاه صنعت نفت، که پس از گذراندن شش نیمسال (با گذراندن حداقل سه چهارم واحدهای درسی) به لحاظ میانگین کل جزو بیست و پنج درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود قرار می گیرند و حداکثر در مدت هشت نیمسال تحصیلی دانش آموخته شوند، نیز می توانند در این فراخوان شرکت نمایند. بدیهی است پذیرش نهایی این دانشجویان منوط به عدم تکمیل ظرفیت توسط پانزده درصد اول بند یک از دانشگاه صنعت نفت و سایر دانشگاهها می باشد.

توجه: ردیف ۳ صرفاً برای دانشجویان دانشگاه صنعت نفت قابل اجرا است و پذیرش نهایی این دانشجویان مشروط به عدم تکمیل ظرفیت پانزده درصد اول بند یک می باشد.

نکات مهم:
– متقاضیان تنها مجاز به پذیرش نهایی از یک دانشگاه می باشند و در صورتیکه اسامی آنها به صورت همزمان از چند دانشگاه به عنوان پذیرفته شده نهایی به سازمان سنجش اعلام گردد، قبولی آنها در تمامی دانشگاهها لغو خواهد گردید.
– دانشجویان انتقال دائم و تغییر رشته در صورتی که ۶۰ درصد از واحدهای تخصصی خود را در دانشگاه صنعت نفت گذرانده باشند، می توانند از تسهیلات این فراخوان برخوردار شوند.
– پذیرش برای سال تحصیلی بلافاصله پس از دانش آموختگی و صرفاً برای یکبار امکان پذیر است.
– این آیین نامه شامل دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی پیوسته می شود و فارغ التحصیلان کارشناسی سالهای قبل و کارشناسی ناپیوسته مجاز به شرکت در این فراخوان نیستند.
– دانشگاه پیام نور، آزاد اسلامی، غیر دولتی غیر انتفاعی، علمی کاربردی و پردیس های بین الملل (خودگردان) مجاز به استفاده از این آیین نامه برای پذیرش استعداد درخشان نیستند.
– چنانچه در طول تحصیل دانشجو به دلایلی خارج از اختیار دانشجو (مانند بیماری، ماموریت والدین یا همسر و یا بدلیل زایمان) حداکثر دو نیمسال تحصیلی بیش از مدت مجاز مذکور در این آیین نامه شود، درخواست دانشجو پس ار تایید کمیسیون موارد خاص دانشگاه محل تحصیل، برای استفاده از تسهیلات آیین نامه در دانشگاه صنعت نفت قابل بررسی خواهد بود.
– تغییر رشته یا محل تحصیل افراد پذیرفته شده در طول دوره تحصیلی کارشناسی ارشد بر اساس این آیین نامه مجاز نمی باشد.
– محاسبه پانزده درصد دانشجویان هم رشته و هم ورودی حائز شرایط در هر یک از دوره های پایین تر و بالاتر، بر اساس نیمسال ورودی و مجموع ظرفیت های دوره روزانه و نوبت دوم (شبانه) آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال ۹۷ محاسبه می شود.
– پذیرش در رشته های تحصیلی مرتبط به تشخیص گروه آموزشی و تایید شورای آموزشی دانشگاه امکان پذیر است.

نحوه ثبت نام:
کلیه متقاضیان استفاده از تسهیلات استعدادهای درخشان جهت شرکت در دوره کارشناسی ارشد بدون آزمون در سال تحصیلی ۹۸ – ۹۷ (اعم از دانشجویان دانشگاه صنعت نفت و یا سایر دانشگاه ها) که حداکثر تا پایان ۹۷/۶/۳۱ فارغ التحصیل می گردند لازم است, تصویر کلیه مدارک لازم جهت ثبت نام را در قالب یک فایل الکترونیکی با فرمت pdf تهیه و حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه دوم خرداد ۹۷ به آدرس الکترونیکی pgo@put.ac.ir ارسال نمایند.

توجه: با توجه به محدودیت زمان بررسی سوابق، تاریخ های اعلام شده به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱- تکمیل کاربرگ شماره ۱ (درخواست پذیرش) و کاربرگ شماره ۲ (سوابق آموزشی و پژوهشی)
۲- تکمیل فرم اعلام رتبه با تائید معاون آموزشی دانشگاه محل تحصیل (فرم شماره ۳). برای دانشجویان دانشگاه صنعت نفت تایید معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده مربوطه کفایت می نماید.
۳- سه قطعه عکس جدید
۴- تصویر کارت ملی و صفحه اول شناسنامه
۵- ریز نمرات دوره کارشناسی تا پایان نیمسال ششم برای ورودی های مهر ۹۳ (حائز شرایط اختصاصی بند های ۱ یا ۳)
۶- گواهی و مستندات سوابق آموزشی، پژوهشی و مدارک زبان (در صورت وجود)
۷- ارائه گواهی برای دارندگان شرط ۲ از شرایط اختصاصی (المپیاد- در صورت وجود)
۸- واریز مبلغ چهار صد هزار ریال به حساب ۱۰۴۱۵۴۳۶۲۷ بانک تجارت شعبه مرکزی آبادان به نام دانشگاه صنعت نفت

مواردی که متقاضی بایستی مورد توجه قرار دهد:
– متقاضیان لازم است تصویر مدارک ثبت نام (شامل کاربرگ های تکمیل شده) و همچنین مستندات سوابق آموزشی و پژوهشی را به صورت صحافی شده و با درج مشخصات فردی اعم از نام، نام خانوادگی، رشته تحصیلی و رشته مورد تقاضا بر روی جلد، حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۹ خرداد ۹۷ از طریق مراجعه حضوری ویا ارسال از طریق پست پیشتاز به دفتر تحصیلات تکمیلی دانشگاه (خوزستان، آبادان، بریم، فلکه پتروشیمی،دانشگاه صنعت نفت، دفتر تحصیلات تکمیلی، کدپستی ۶۱۱۱۸ – ۶۳۱۴۶) ارسال گردد. مدارک دریافتی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
– متقاضیان لازم است در زمان تحویل تصویر مدارک مزبور به دفتر تحصیلات تکمیلی دانشگاه، اصل کلیه مدارک و مستندات را نیز به همراه داشته باشند. بدیهی است کلیه موارد ذکر شده صرفا با ارائه اصل مدرک معتبر قابل ارزیابی می باشد.
– درخواست ثبت نام به صورت غیراینترنتی امکان پذیر نمی باشد.
– پذیرش دانشجو صرفاً برای رشته گرایش های مندرج در آگهی صورت می گیرد. 
– متقاضیان حداکثر در دو رشته گرایش (رشته گرایش مقطع کارشناسی و رشته گرایش مرتبط با آن) امکان ثبت نام دارند که باید در دو فرآیند جداگانه اقدام به ثبت نام نمایند و برای هر کدام، هزینه ثبت نام جداگانه پرداخت کنند.
– در صورت احراز هر گونه مطالب خلاف واقع در مدارک ارائه شده توسط داوطلب، در هر مرحله ای از پذیرش و یا تحصیل، از ادامه کار وی جلوگیری و پی گیری قانونی به عمل خواهد آمد.

– نتایج بررسی سوابق و اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان صرفاً از طریق سایت تحصیلات تکمیلی دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد. لذا خواهشمند است از هرگونه تماس و مراجعه غیر ضروری به دفتر تحصیلات تکمیلی دانشگاه و همچنین دانشکده ها خودداری فرمایید.

 

 

مطالب مرتبط:

انتشار اطلاعیه پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور ۹۸ د... دانشجویان ممتاز دوره کارشناسی دانشگاه‌ های دولتی که متقاضی پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون سال 1398 دانشگاه بوعلی سینای همدان هستند تا پایان بهمن ماه م...
فراخوان پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون ۹۸ دانشگاه ... دانشگاه اصفهان از میان داوطلبان واجد شرایط پذیرش کارشناسی ارشد استعدادهای درخشان، در سال 98 دانشجو می پذیرد. به گزارش مسترتست، دانشگاه اصفهان به منظو...
فراخوان پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون ۹۸ دانشگاه ... فراخوان پذيرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز در مقطع كارشناسی ارشد دانشگاه شیراز برای سال تحصيلی 98 - 99 منتشر شد. به گزارش مستر تست، دانشگاه شيراز از مي...
پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه صنعتی اصفها... دانشگاه صنعتی اصفهان برای سال تحصیلی 98-99 از میان فارغ‌التحصیلان برتر مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه‌های دولتی با استفاده از سهمیه استعداد درخشان، دانش...
انتشار فراخوان پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون ۹۸ د... دانشگاه کردستان برای سال تحصیلی 98-99 از میان متقاضیان واجد شرایط، به صورت بدون کنکور دانشجوی کارشناسی ارشد می پذیرد. به گزارش مسترتست، دانشگاه کردست...
کانال تلگرام کارشناسی ارشد
avatar
مم
مم

سلام ، الان من تقریبا برای ۸ دانشگاه درخواست دادم ، اینکار من عیرمجاز بوده ؟ با تشکر

کانال تلگرام کارشناسی ارشد

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 سراسری و آزاد

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:

موضوعات اصلی

مشاوره کارشناسی ارشد

 کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان

 شهریه کارشناسی ارشد شبانه ، آزاد ، پیام نور ، پردیس ، غیرانتفاعی

 منابع کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 دفترچه های ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 کارشناسی ارشد پردیس

 زبان کارشناسی ارشد

مطالب مهم

خیریه بچه های آسمان