مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد توسط رتبه های برتر کنکور 97 طورانی برق ارشد کیهان مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد liveamoozp شکرزاد

اعطای بورسیه تحصیلی رایگان کارشناسی ارشد 97 دانشگاه امام رضا

دانشگاه بین المللی امام رضا علیه السلام در مقطع کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ بورسیه تحصیلی رایگان اعطا می کند.

به گزارش مسترتست، دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) در نظر دارد بخشی از ظرفیت پذیرش ورودی سال ۱۳۹۷ خود در مقطع کارشناسی ارشد را به صورت رایگان پذیرش نماید. این تسهیلات در قالب “بورسیه تحصیلی امام رضا علیه السلام به داوطلبان واجد شرایط زیر تعلق خواهد گرفت:

شرایط اختصاصی متقاضیان:

 1. ثبت‌نام در آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۷ و دارا بودن شرایط عمومی مندرج در دفترچه شماره ۱ و ۲ سازمان سنجش آموزش کشور
 2. فارغ­ التحصیلان رشته های علوم انسانی و هنر: دارا بودن حداقل معدل کل کارشناسی ۱۷ و بالاتر برای دانشگاه های دولتی و معدل کل کارشناسی ۱۸ و بالاتر برای سایر دانشگاه ها
 3. فارغ ­التحصیلان رشته های فنی و مهندسی: دارا بودن حداقل معدل کل کارشناسی ۱۶ و بالاتر برای دانشگاه های دولتی و معدل کل کارشناسی ۱۷ و بالاتر برای سایر دانشگاه ها

تبصره ۱: برای دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته، معدل کل تا ۳۰/ ۱۱/ ۱۳۹۶ اعلام گردد. (معدل اعلام شده به سازمان سنجش آموزش کشور ملاک عمل خواهد بود.)

تبصره ۲: کلیه متقاضیان باید حداکثر تا تاریخ ۳۱/ ۶/ ۹۷  فارغ التحصیل شوند.

نکات مهم:

 1. داوطلب باید از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شود.
 2. داوطلبان مستعد و کم برخوردار که تحت پوشش نهادهای حمایتی کمیته امداد و سازمان بهزیستی می باشند از ظرفیت پذیرش خاص برخوردار هستند. این قبیل داوطلبان لازم است معرفی نامه معتبر از سازمان حامی را در هنگام ثبت نام اسکن و بارگذاری نمایند. بدیهی است صحت مدارک ارسالی از مراجع ذیصلاح استعلام خواهد گردید.
 3. علاوه بر معدل کل، سوابق پژوهشی و سوابق فرهنگی از قبیل کسب مقام های قرآنی و ورزشی در پذیرش متقاضیان موثر می‌باشد و در صورت وجود لازم است مستندات لازم در زمان ثبت نام اسکن و بارگذاری شود.
 4. دانشگاه با توجه به ظرفیت موجود در هر رشته از بین داوطلبان واجد شرایط، تعداد چند برابر ظرفیت را جهت مصاحبه تخصصی علمی و فرهنگی دعوت خواهد نمود و گزینش نهایی منوط به شرکت در مصاحبه و قبولی در آن است.
 5. ارائه این تسهیلات در قالب “بورسیه تحصیلی امام رضا علیه السلام” صرفا بورسیه تحصیلی می باشد و  جنبه استخدامی ندارد.
 6. منظور از بورسیه تحصیلی صرفاً عدم پرداخت شهریه توسط دانشجو اعم از شهریه ثابت و متغیر، حداکثر به مدت ۴ نیمسال تحصیلی است. ( تبصره: سایر هزینه‌ها از جمله هزینه اسکان در خوابگاه، تغذیه و … بر عهده خود دانشجو می‌باشد.)
 7. چنانچه پس از اعطای بورسیه تحصیلی معدل هر نیمسال دانشجو در رشته‌های علوم انسانی و هنر کمتر از ۱۷ و در رشته‌های فنی مهندسی کمتر از ۱۶ شود، بورسیه دانشجو بصورت موقت لغو خواهد شد. چنانچه دانشجو، معدل نیمسال  بعد خود را به بالاتر از معدل اشاره شده ارتقا بخشد، می‌تواند مجددا  از تسهیلات عنوان شده بهره‌مند شود.

نحوه ثبت نام:

۱- متقاضیان می توانند از تاریخ ۵/ ۳/ ۹۷  لغایت ۹/ ۳/ ۹۷ ضمن ارسال مدارک زیر نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی اولیه و دریافت کد رهگیری از طریق پورتال دانشگاه به نشانی www.Imamreza.ac.ir  اقدام نمایند:

 • اسکن عکس رنگی ۴*۳
 • اسکن مدرک تحصیلی(ویژه دانش‌آموختگان) یا گواهی اشتغال به تحصیل با قید تعداد واحدهای گذارنده و معدل کل تا تاریخ ۳۰/ ۱۱/ ۱۳۹۶ (برای دانشجویان ترم آخر)
 • اسکن سوابق آموزشی، پژوهشی و فرهنگی
 • اسکن مدارک سازمان حامی (کمیته امداد و بهزیستی) ویژه داوطلبان کم برخوردار
 • تکمیل فرم پرسشنامه فرهنگی

۲- بدیهی است ثبت نام اولیه به منزله گزینش نهایی نیست. گزینش نهایی، پس از شرکت در مصاحبه تخصصی علمی و فرهنگی و ارسال نامه کتبی پذیرش اولیه از طریق پورتال دانشگاه برای پذیرفته شدگان است. همچنین ضرورت دارد پذیرفته شدگان مذکور در زمان انتخاب رشته، کد رشته محل مربوط به دانشگاه امام رضا علیه السلام را انتخاب نمایند و قبولی ایشان از طرف سازمان سنجش آموزش کشور در شهریور ماه به دانشگاه اعلام گردد.

۳- صرفا داوطلبانی که در این بازه برای ثبت نام اقدام نموده و مورد پذیرش نهایی قرار می­گیرند، امکان استفاده از این سهمیه را دارا می­باشند.

۴- تحویل اصل مدارک در هنگام مصاحبه الزامی بوده و چنانچه مغایرتی با نسخه بارگذاری شده مشاهده گردد، مسئولیت آن بر عهده خود داوطلب خواهد بود.

۵- زمان و سایر شرایط مصاحبه متعاقباً از طریق پورتال دانشگاه اعلام خواهد گردید.


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد

خوب نبودمیتونست بهتر باشهقابل قبولهخوب بودعالی (شما اولین نفری هستید که رتبه میدهید)
Loading...
avatar
1 Comment authors
دنیا Recent comment authors
دنیا
دنیا

سلام
خواهش میکنم تمدید کنید فرصت ثبت نام رو
لطفا

کانال تلگرام کارشناسی ارشد

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 سراسری و آزاد

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:

موضوعات اصلی

مشاوره کارشناسی ارشد

 کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان

 شهریه کارشناسی ارشد شبانه ، آزاد ، پیام نور ، پردیس ، غیرانتفاعی

 منابع کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 دفترچه های ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 کارشناسی ارشد پردیس

 زبان کارشناسی ارشد

خیریه بچه های آسمان