مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد توسط رتبه های برتر کنکور 97 طورانی برق ارشد مدیریت پژوهش کیهان دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد liveamoozp

پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور 98 دانشگاه صنعتی مالک اشتر 

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه مالک اشتر 98 - 99

فراخوان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی مالک اشتر برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۹۹ منتشر شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی ... و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی ...

به گزارش مسترتست، دانشگاه صنعتی مالک اشتر در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد اقدام به پذیرش دانشجو بدون ازمون (سهمیه استعداد درخشان) از میان فارغ التحصیلان ممتاز مقطع کارشناسی پیوسته با لحاظ نمودن شرایط مندرج در فراخوان برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۹۹ در رشته های اعلام شده دانشجو می پذیرد. داوطلبانی که حائز کلیه شرایط مندرج در آیین نامه مذکور و شرایط عمومی و اختصاصی این دانشگاه می باشند، حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ می توانند پرونده تقاضای خود به پست الکترونیک دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه به نشانی estedad@mut.ac.ir ارسال نمایند.

شرایط و ضوابط اختصاصی ارشد بدون کنکور ۹۸ دانشگاه مالک اشتر

دانش آموختگان مقطع کارشناسی پیوسته داخل (ورودی نیمسال دوم ۹۳ و نیمسال اول و دوم ۹۴) که حائز یکی از شرایط ذیل هستند. می توانند برای استفاده از مزایای این ائین نامه درخواست خود را به دانشگاه ارایه نمایند.

۱- برگزیدگان رتبه های اول تا پانزدهم مرحله نهایی المپیادهای علمی-دانشجویی برای ورود به همان رشته یا رشته های مرتبط با ارایه معرفی نامه از دبیرخانه المپیادهای علمی دانشجویی کشور.

۲- دانشجویان ممتاز مقطع کارشناسی پیوسته که پس از گذراندن شش نیمسال تحصیلی (با حداقل سه چهارم واحدهای درسی) به لحاظ میانگین کل جزء پانزده درصد برتر در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند و حداکثر در مدت هشت نیمسال تحصیلی دانش آموخته شوند. (اتمام تحصیلات کارشناسی از ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۳۱)

تبصره ۱: دانشجویان مندرج در بند ب که در مدت شش نیمسال تحصیلی دانش آموخته شوند و به لحاظ میانگین کل در مقایسه با میانگین کل هشت نیمسال دانشجویان هم رشته و غیر هم ورودی خود جزء پانزده درصد برتر باشند به صورت مازاد بر ظرفیت پذیرش بدون آزمون، در دوره کارشناسی ارشد پذیرفته خواهند شد. (اتمام تحصیلات کارشناسی تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۳۱)

تبصره ۲: پذیرش برای سال تحصیلی بلافاصله پس از دانش آموختگی و صرفا برای یک بار امکان پذیر است.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام ارشد بدون آزمون ۹۸ دانشگاه مالک اشتر

۱- تکمیل فرم شماره ۱ (فرم درخواست پذیرش بدون آزمون)

۲- تکمیل فرم شماره  ۲ (گواهی ممتازی)

۳- تکمیل فرم شماره ۳ (جدول اطلاعات داوطلب)

۴- کارت یا مدرک تعیین کننده وضعیت کنونی نظام وظیفه (برای آقایان)

۵- روگرفت تمامی صفحات شناسنامه

۶- روگرفت دو روی کارت ملی

۷- تصویر ریز نمرات اخذ شده تا پایان ترم ششم

۸- تصویر سایر مدارک (رزومه علمی همراه با تصویر مدارک و مستندات مربوط به فعالیت های پژوهشی).

۹- ریز نمرات (کارنامه) مقطع کارشناسی

۱۰- مدرک تحصیلی کارشناسی برای دانش آموختگان/ گواهی تأیید معدل و تاریخ فارغ التحصیلی کارشناسی برای دانشجویان نیمسال آخر

۱۱- تصویر سند واریزی ثبت نامالف: برای انتخاب گرایش اول مبلغ ۶۰۰۰۰۰ ریال (ششصد هزار ریال)

رشته های مورد پذیرش ارشد بدون آزمون ۹۸ دانشگاه مالک اشتر

داوطلبان محترم از بین رشته گرایش های مندرج در جدول زیر که متناسب با رشته تحصیلی خود در مقطع کارشناسی بوده و بر اساس مندرجات دفترچه راهنمای ثبت نام و دفترچه انتخاب رشته منتشره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب آنها در مقطع کارشناسی ارشد می باشند، می توانند بر حسب اولویت حداکثر دو عنوان رشته گرایش را در فرم های مربوطه (فرم شماره ۱و ۳) وارد نمایند.

ارشد بدون کنکور 98 دانشگاه مالک اشتر

توضیحات مهم:

پذیرش بدون آزمون از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه های غیر دولتی، غیرانتفاعی، آزاد، پیام نور، نیمه حضوری، جامع علمی کاربردی، مجازی، پردیس های دانشگاهی و دوره های بین الملل و همچنین دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی ناپیوسته صورت نمی گیرد.

 *پذیرش بدون آزمون از دانشجویان ممتاز و کارشناسی در مقطع کارشناسی ارشد، مطابق مقررات و ضوابط وزارت علوم، تحقیقات فناوری و مقررات دانشگاه، پس از ارزیابی و امتیاز دهی به فعالیت ها و سوابق داوطلبین انجام می پذیرد. بدیهی است تشکیل پرونده و دعوت به مصاحبه، هیچگونه حقی برای داوطلب ایجاد نخواهد کرد.

 *اسامی پذیرفته شدگان همراه مدارک و مستندات مربوطه برای تطبیق شرایط و اعلام پذیرفته شدگان نهایی، به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

 *ثبت نام قطعی پس از پذیرش علمی و تایید سازمان سنجش، منوط به تایید دبیرخانه مرکزی گزینش مستقر در سازمان آموزش کشور است. بنابراین دانشگاه صنعتی مالک اشتر از صدور هرگونه گواهی اشتغال به تحصیل تا دریافت این تاییدیه معذور می باشد.

 *وجه ثبت نام تحت هیچ شرایطی قابل استرداد به داوطلب نخواهد بود.

 *داوطلب موظف است صرفاً در تاریخ و مکان تعیین شده جهت انجام مصاحبه علمی و گزینشی شرکت نماید و امکان تمدید جابجایی تاریخ مصاحبه وجود ندارد. بدیهی است عدم شرکت در مصاحبه علمی، یا مصاحبه گزینش بررسی صلاحیت عمومی انصراف تلقی میگردد.

 *در زمان مراجعه برای مصاحبه کلیه مدارک و اسناد مورد اشاره در بند بررسی صلاحیت عمومی، و به تشخیص خود برخی مدارک حائز اهمیت و مجلدات حاوی موضوعات تکمیلی برای ارائه در جلسه مصاحبه علمی را الزاماً به همراه داشته باشید.

 *دانشجویان ممتاز در رشته هایی که سرفصل دروس آنها طبق شورای عالی برنامه ریزی وزارت عتف در دوره های کارشناسی پیوست ۹ نیمسال تدوین و تصویب شده است می توانند از تسهیلات مربوطه بهره مند شوند. ضمنا این دانشجویان باید حداقل سه چهارم واحدهای درسی را در مدت  ۷ نیمسال تحصیلی گذرانده باشند (اتمام تحصیلات کارشناسی از  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱تا ۱۳۹۸/۰۶/۳۱).


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد
خوب نبودمیتونست بهتر باشهقابل قبولهخوب بودعالی (شما اولین نفری هستید که رتبه میدهید)
Loading...
avatar

مدیریت کانال تلگرام کارشناسی ارشد

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 سراسری و آزاد

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:

موضوعات اصلی

مشاوره کارشناسی ارشد

 کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان

 شهریه کارشناسی ارشد شبانه ، آزاد ، پیام نور ، پردیس ، غیرانتفاعی

 منابع کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 دفترچه های ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 کارشناسی ارشد پردیس

 زبان کارشناسی ارشد

خیریه بچه های آسمان