اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد استعدادهای درخشان سال ۱۳۹۸ دانشگاه رازی اعلام شد.

به گزارش مسترتست، بنا بر اعلام این دانشگاه، نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور ۹۸ دانشگاه رازی به عنوان پذیرش موقت بوده و در صورت تایید سازمان سنجش نهایی می گردد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

همچنین، هر کدام از پذیرفته شدگان محترم در صورتی که ثبت نام نمایند و شماره دانشجویی به آنها تعلق بگیرد، سپس انصراف دهند، ملزم به پرداخت جریمه خواهند بود.

ثبت نام استعدادهای درخشان همزمان با داوطلبانی است که از طریق کنکور سراسری پذیرفته شده اند، لذا به منظور اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام  از اول شهریور ۹۸ به بعد به سایت اصلی دانشگاه قسمت تحصیلات تکمیلی مراجعه نمایید.

دانشکده ادبیات و علوم انسانی

رشته علوم قرآن و حدیث

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

معصومه مهری قلعه

علوم قرآن و حدیث

اصلی

۲

رامین شهبازی

علوم قرآن و حدیث

اصلی

۳

زهرا عبدلی

علوم قرآن و حدیث

اصلی

رشته فقه و حقوق اسلامی

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

فریده صیدی پور

فقه و حقوق اسلامی

اصلی

۲

بهاره رفیعی

فقه و حقوق اسلامی

اصلی

۳

احمدرضا چنگیزیان

فقه و حقوق اسلامی

اصلی

رشته فلسفه و حکمت اسلامی

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

فاطمه کیانیان

فلسفه و حکمت اسلامی

اصلی

۲

میثم بهبهانی

فلسفه و حکمت اسلامی

اصلی

۳

علیرضا سالاری

فلسفه و حکمت اسلامی

اصلی

رشته حقوق

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

زهرا عزیزی حسین آبادی

حقوق

اصلی

۲

علیرضا ترکمن

حقوق

اصلی

باستان شناسی

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

زهرا نقدی بیرانوند

باستان شناسی

اصلی

۲

مهتاب شاهوردی

باستان شناسی

اصلی

رشته زبان انگلیسی

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

مینا غلامی

آموزش زبان انگلیسی

اصلی

۲

سجاد ولایتی

آموزش زبان انگلیسی

اصلی

۳

هوتن صدفی

آموزش زبان انگلیسی

اصلی

۴

غزل یوسف شاهی

زبانشناسی

اصلی

۵

شیوا سعداللهی

زبانشناسی

اصلی

۶

پگاه امیدی

زبانشناسی

اصلی

رشته زبان و ادبیات عرب

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

فرشته ملکی

زبان و ادبیات عرب

اصلی

۲

طیبه ملکی

 زبان و ادبیات عرب

اصلی

۳

یکتا بهمنی

زبان و ادبیات عرب

اصلی

۴

کبری بلند

زبان و ادبیات عرب

اصلی

۵

عاطفه بابایی خاکیان

زبان و ادبیات عرب

اصلی

۶

حدیث محمدی

زبان و ادبیات عرب

اصلی

۷

حدیث قنبری

مترجمی عربی

اصلی

۸

فوزیه جهانی شریف

مترجمی عربی

اصلی

۹

زهرا قنبری

مترجمی عربی

اصلی

۱۰

مهسا ابراهیمی

مترجمی عربی

اصلی

رشته جغرافیا

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

مهین اسدی باقرآبادی

آب و هواشناسی

اصلی

۲

سارا رضایی

آب و هواشناسی

اصلی

۳

راضیه خشمن

مدیریت پایدار توسعه روستایی

اصلی

۴

علی یاوری

مدیریت پایدار توسعه روستایی

اصلی

۵

سمیه کیهوری

مدیریت پایدار توسعه روستایی

اصلی

رشته ادبیات فارسی

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

فرزانه احمدی

زبان و ادبیات فارسی

اصلی

۲

فاطمه امیری

زبان و ادبیات فارسی

اصلی

۳

زهرا امیری

زبان و ادبیات فارسی

اصلی

۴

طاهره کرمی بوژانی

زبان و ادبیات فارسی

اصلی

۵

سرور رضایی

ادبیات تطبیقی

اصلی

۶

طیبه فیضی

ادبیات روایی

اصلی

۷

فائزه شهسواری

ادبیات پایداری

اصلی

۸

زینب خلقی منش

ادبیات تطبیقی

اصلی

۹

راضیه یلوه

ادبیات تطبیقی

اصلی

۱۰

فاطمه محمدی

ادبیات روایی

اصلی

۱۱

صنم پارساروش

ادبیات روایی

اصلی

۱۲

نازنین نامداری

ادبیات تطبیقی

اصلی

۱۳

نگین پیلتن

ادبیات پایداری

اصلی

۱۴

آرزو حسین پناه

ادبیات پایداری

اصلی

دانشکده علوم پایه

رشته ریاضی

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

 

ریاضی

متعاقباً اعلام میشود

دانشکده علوم اجتماعی

رشته علم اطلاعات ودانش شناسی

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

زهرا زمانی

علم اطلاعات و دانش شناسی

اصلی

۲

ندا طهمورثی

علم اطلاعات و دانش شناسی

اصلی

رشته مشاوره و راهنمایی

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

الهه احمدی زمان آبادی

مشاوره خانواده

اصلی

۲

فائزه رضایی

مشاوره خانواده

اصلی

۳

مریم جودکی

مشاوره شغلی

اصلی

۴

مریم مهدی نیا

مشاوره شغلی

اصلی

۵

الهام فروغی نژاد

مشاوره توانبخشی

اصلی

۶

زهرا احمدی یاوری

مشاوره توانبخشی

اصلی

رشته علوم سیاسی

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

رضا سلگی

روابط بین الملل

اصلی

۲

حسین پلونده

روابط بین الملل

اصلی

۳

فروزان مرزبانی

روابط بین الملل

اصلی

۴

ثریا حسینی مهر

علوم سیاسی-مطالعات منطقه ای

اصلی

۵

لیلا جمشیدی

علوم سیاسی-مطالعات منطقه ای

اصلی

۶

شهریارکرمی چال خشک

علوم سیاسی

اصلی

۷

مریم اله نوری

علوم سیاسی

اصلی

۸

سامان رنجبرسطری

علوم سیاسی

اصلی

۹

سجاد احمدی

جامعه شناسی انقلاب اسلامی

اصلی

۱۰

رسول ملکیان

جامعه شناسی انقلاب اسلامی      

اصلی

رشته روانشناسی

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

مهین ویسمرادی

روانشناسی عمومی

اصلی

۲

دل آرام باقری

روانشناسی عمومی

اصلی

۳

کوثر جلیلیان

روانشناسی عمومی

اصلی

۴

محدثه امیریان

روانشناسی تربیتی

اصلی

۵

الهه درخیش

روانشناسی تربیتی

اصلی

رشته علوم اجتماعی

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

آرش شهبازیان

جامعه شناسی

اصلی

۲

حمید سنجابی

جامعه شناسی

اصلی

۳

نگین نظری

جامعه شناسی

اصلی

۴

روژین نقدی

جامعه شناسی

اصلی

۵

سعیده بابایی

مطالعات فرهنگی

اصلی

رشته مدیریت و کارآفرینی

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

فاطمه کارخانه

کارآفرینی-کسب و کار جدید      

اصلی

۲

سعید محمودی

کارآفرینی -سازمانی

اصلی

۳

فاطمه الماسی

مدیریت بازرگانی-بازاریابی

اصلی

۴

ناهید قلوزی

مدیریت بازرگانی-بازاریابی

اصلی

۵

محمدصابر محمدی

مدیریت فناوری اطلاعات-کسب و کار الکترونیک

اصلی

۶

فاطمه پروین

مدیریت فناوری اطلاعات-کسب و کار الکترونیک

اصلی

رشته اقتصاد

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

پریا امینی

علوم اقتصادی (نظری)

اصلی

۲

دلنیا یادگاری

علوم اقتصادی (نظری)

اصلی

۳

راحیل مرادبیگی

علوم اقتصادی (نظری)

اصلی

۴

فاطمه پیری

اقتصاد انرژی

اصلی

۵

الناز امیری

اقتصاد انرژی

اصلی

۶

عاطفه صیدی

اقتصاد انرژی

اصلی

۷

علی بهنیا

توسعه اقتصادی و برنامه ریزی

اصلی

۸

زهرا طالبی

توسعه اقتصادی و برنامه ریزی

اصلی

۹

حمیرا دارآفرین

توسعه اقتصادی و برنامه ریزی

اصلی

۱۰

نسرین کریمی

توسعه اقتصادی و برنامه ریزی

اصلی

رشته حسابداری

۱

کوثر سلیمانی

حسابداری

اصلی

۲

زهرا اوریائی

حسابداری

اصلی

دانشکده تربیت بدنی

رشته تربیت بدنی

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

رضوان نوری

مدیریت رویداد ورزشی

اصلی

۲

زهرا بابایی

مدیریت رویداد ورزشی

اصلی

۳

رضا بیرانوند

مدیریت راهبردی درسازمان های ورزشی

اصلی

۴

ساناز شریفی

مدیریت راهبردی درسازمان های ورزشی

اصلی

۵

سیناز نیازی

آسیب شناسی ورزشی

اصلی

۶

شیما یادگاری

آسیب شناسی ورزشی

اصلی

۷

زهرا زین الدین

فیزیولوژی تغذیه ورزشی

اصلی

۸

زینب گراوند

فیزیولوژی تغذیه ورزشی

اصلی

۹

سمیرا نظری

فیزیولوژی ورزش های کاربردی

اصلی

۱۰

آرزو پورکوشکی

فیزیولوژی ورزش های کاربردی

اصلی

۱۱

ثریا شاه مار

فیزیولوژی تندرستی

اصلی

۱۲

حدیث نوری

فیزیولوژی تندرستی

اصلی

۱۳

اله بهمنی میانرودی

فیزیولوژی بالینی

اصلی

۱۴

حافظ تیموری

فیزیولوژی بالینی

اصلی

۱۵

مبارکه خان محمدی

رفتارحرکتی

اصلی

۱۶

مهسا خالدی

رفتارحرکتی

اصلی

۱۷

بهاره یوسف جان

مدیریت بازاریابی ورزشی

اصلی

۱۸

عباس پانیاز

مدیریت بازاریابی ورزشی

اصلی

۱۹

فائزه کفایت

مدیریت بازاریابی ورزشی

اصلی

دانشکده شیمی

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

مینا دولتشاهی

شیمی کاربردی

اصلی

۲

مهرناز قادر پور

شیمی کاربردی

اصلی

۳

اسماء ابراهیمی

شیمی تجزیه

اصلی

۴

سارا باقری

شیمی تجزیه

اصلی

۵

یگانه عباسی

شیمی تجزیه

اصلی

۶

یاسمن نجفی

شیمی معدنی

اصلی

۷

میثم نظری

شیمی معدنی

اصلی

۸

صبا رضایی

نانو شیمی

اصلی

۹

زهرا شیخمرادی

نانو شیمی

اصلی

۱۰

لیلا آینه

شیمی فیزیک

اصلی

دانشکده فنی مهندسی

رشته مهندسی کامپیوتر

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

میلاد احمدیان

مهندسی کامپیوتر- نرم افزار

اصلی

۲

فاطمه دهقان پور

مهندسی کامپیوتر- نرم افزار

اصلی

۳

علی سبحانی

هوش مصنوعی و رباتیکز

اصلی

۴

افسانه خشنودکیا

هوش مصنوعی و رباتیکز

اصلی

۵

فاطمه محمودی

هوش مصنوعی و رباتیکز

اصلی

۶

سارا محمدی قلعه محدعلی

معماری سیستمهای کامپیوتری

اصلی

۷

محمد نژاد پاک

معماری سیستمهای کامپیوتری

اصلی

۸

فرزانه مشکات

مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اصلی

۹

شبنم ترکمان

مدیریت سیستمهای اطلاعاتی

اصلی

۱۰

غزل ترک زبان

مهندسی فناوری اطلاعات گرایش سیستمهای چندرسانه ای

اصلی

رشته مهندسی معماری

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

یاسمن نظری آرام

مهندسی معماری

اصلی

۲

سپیده امیری

مهندسی معماری

اصلی

۳

مهتاب طبری

مهندسی معماری

اصلی

۴

لیلا اخگرامیرآبادی

مهندسی معماری

اصلی

۵

محمد صالحی مرزیجرانی

مهندسی معماری

اصلی

۶

آرزو روح بخشان

مهندسی معماری

اصلی

۷

فاطمه پرتویی زاده

مهندسی معماری

اصلی

رشته مهندسی مکانیک

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

الهام قنبری

تبدیل انرژی

اصلی

۲

محسن سلطانی سامله

تبدیل انرژی

اصلی

۳

رامتین فتاحی

تبدیل انرژی

اصلی

۴

سجاد انتظاری

طراحی کاربردی

اصلی

۵

بنفشه زارعی

طراحی کاربردی

اصلی

۶

مصباح پیرو

طراحی کاربردی

اصلی

رشته مهندسی مواد و نساجی

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

داریوش دانیالی تختگاهی

مهندسی شناسایی و انتخاب مواد

اصلی

رشته مهندسی برق

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

نیلوفر نیازی

مخابرات سیستم

اصلی

۲

علی رفیعیان

الکترونیک قدرت و ماشین های الکتریکی

اصلی

۳

محمدامین مرادی

سیستم های قدرت

اصلی

۴

مینا طریقت سرشت

مهندسی پزشکی

اصلی

۵

زهرا مرادی نیا

افزاره های نانو

اصلی

۶

امیر چاله چاله

مدارهای مجتمع

اصلی

۷

مجید سلیمانی سعید

سیستم های قدرت

اصلی

۸

سیدمحمدجواد حسینی

مخابرات سیستم

اصلی

۹

نوید پیری نیگجه

الکترونیک قدرت و ماشین های الکتریکی

اصلی

۱۰

 

مه تا پورحسن

مخابرات میدان

اصلی

رشته مهندسی عمران

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

منا کرمی

سازه

اصلی

۲

شیما حشمتیان

سازه

اصلی

۳

محمدرضا نکویی

سازه

اصلی

۴

نیما شهبازی

سازه

اصلی

۵

مهدی جمشیدی

سازه

اصلی

۶

توحید بهرامی

سازه

اصلی

۱۰

ندا امیری

زلزله

اصلی

۱۱

محمدرضا مرادی

زلزله

اصلی

۱۲

هانیه معیری منش

ژئوتکنیک

اصلی

۱۳

لاله امیری

راه و ترابری

اصلی

۱۴

داوود نژادپاک

راه و ترابری

اصلی

رشته مهندسی شیمی

۱

محمدرضا احمدی

طراحی فرایند

اصلی

۲

زهرا بهرامی

طراحی فرایند

اصلی

۳

نساء پروانه

طراحی فرایند

اصلی

۴

صبا والی تبار

طراحی فرایند

اصلی

۵

زهرا علی خانی

طراحی فرایند

اصلی

۶

محمدرضا احمدی

طراحی فرایند

اصلی

دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرفته شده

نوع پذیرش

۱

مائده مهرابی پیردوستی

حشره شناسی کشاورزی

اصلی

۲

هانیه مهرابی پیردوستی

حشره شناسی کشاورزی

اصلی

۳

فاطمه مومنه

بیماری شناسی گیاهی

اصلی

۴

صباح ضیایی

بیماری شناسی گیاهی

اصلی

۵

سمیرا فتاحی

مدیریت و حاصلخیزی وزیست فناوری خاک-گرایش بیولوژی و بیوتکنولوژی خاک

اصلی

۶

سیمین خسروی

مدیریت و حاصلخیزی و زیست فناوری خاک-گرایش شیمی و حاصلخیزی خاک و تغذیه گیاه

اصلی

۷

هانیه دوست محمدی

مدیریت منابع خاک- فیزیک و حفاظت خاک

اصلی

۸

مهدیس قاسمی

توسعه روستایی

اصلی

۹

صبا اسدی

توسعه روستایی

اصلی

۱۰

حریر بابایی

ترویج- ترویج و آموزش کشاورزی پایدار

اصلی

۱۱

سوسن نوربخش

ترویج- ترویج و آموزش کشاورزی پایدار

اصلی

۱۲

زهرا حیدری

علوم و مهندسی آب- سازه های آبی

اصلی

۱۳

آرمان حقیقی

علوم و مهندسی آب- سازه های آبی

اصلی

۱۴

فاطمه فرهنگیان

علوم و مهندسی آب- آبیاری و زهکشی

اصلی

۱۵

مهسا نبی زاده

علوم و مهندسی آب- آبیاری و زهکشی

اصلی

۱۶

فروزان پای فشرده

علوم و مهندسی آب- منابع آب

اصلی

۱۷

امیرحسین حزینی

علوم و مهندسی آب- منابع آب

اصلی

۱۸

رعنا چشمه سفیدی

بیوتکنولوژی کشاورزی

اصلی

۱۹

نوشین حقانی

بیوتکنولوژی کشاورزی

اصلی

۲۰

محسن پاشایی

اگرواکولوژی

اصلی

۲۱

فرنوش زنگیشه

علوم دامی- تغذیه دام

اصلی

۲۲

سیده ساناز سهیلی

علوم دامی- تغذیه دام

اصلی

۲۳

سیده نکیسا مشعشعی

علوم دامی- تغذیه طیور

اصلی

۲۴

نرگس کرمی

علوم دامی- تغذیه طیور

اصلی

۲۵

سارا عباسی موسی

ژنتیک واصلاح دام وطیور

اصلی

۲۶

صبا کیانپور

ژنتیک واصلاح دام وطیور

اصلی

۲۷

حدیث لرستانی

فیزیولوژی تولید مثل دام

اصلی

۲۸

الهام حسنی

علوم و مهندسی جنگل- مدیریت جنگل

اصلی

۲۹

مینا حمزه

علوم و مهندسی جنگل- مدیریت جنگل

اصلی

۳۰

میلاد فریدونی

آگروتکنولوژی-فیزیولوژی گیاهان زراعی

اصلی

۳۱

روژین منوچهری

آگروتکنولوژی-اکولوژی گیاهان زراعی

اصلی

۳۲

مریم سلیمی

آگروتکنولوژی-اکولوژی گیاهان زراعی

اصلی

 

 


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد