مشاوره تخصصی رایگان کنکور ارشد توسط رتبه های برتر کنکور 97 طورانی برق ارشد مدیریت پژوهش کیهان دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد liveamoozp

انتشار اطلاعیه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان ارشد ۹۸ دانشگاه خواجه نصیر

زمان زمان ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد 98 دانشگاه خواجه نصیر

جزئیات ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان با آزمون و بدون آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۸ دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی منتشر شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی ... و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی ...

به گزارش مسترتست، بر اساس اطلاعیه منتشره از سوی مدیریت تحصیلات تکمیلی این دانشگاه، ثبت نام از پذیرفته شدگان جدیدالورود کارشناسی ارشد، در دو مرحله به صورت الکترونیکی و مراجعه حضوری انجام می گیرد.

در مرحله ثبت نام الکترونیکی (مرحله اول) لازم است پذیرفته شدگان با مراجعه به سامانه آموزشی دانشگاه، اطلاعات فردی و تحصیلی خود را تکمیل نموده و مدارک لازم برای ثبت نام را بارگذاری و در پایان گواهی پذیرش غیرحضوری را چاپ نمایند؛

در مرحله مراجعه حضوری (مرحله دوم) با در دست داشتن گواهی پذیرش غیر حضوری و اصل مدارک بارگذاری شده در سامانه ثبت نام (سیستم گلستان)، شخصاً (مراجعه حضوری شخص دانشجو الزامی است) و پس از تایید کلیه مدارک توسط کارشناسان مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه، طی روزهای یکشنبه ۳۱ شهریورماه تا دوشنبه اول مهر ماه ۱۳۹۸ (برابر زمانبندی مندرج در سایت دانشکده مربوطه) جهت مطابقت و کنترل مدارک ثبت نامی و پذیرش نهایی به دانشکده محل تحصیل مراجعه نمایند.

(لازم است برنامه زمان بندی دانشکده ها قبل از ایام فوق مورد ملاحظه قرار گیرد).

قابل ذکر است مدارک بارگذاری شده توسط دانشجو، قبل از شروع مرحله دوم (مراجعه حضوری) باید توسط همکاران این مدیریت در سامانه ثبت نام (سیستم گلستان) بررسی و تأیید شده باشد، بنابراین لازم است پذیرفته شدگان بطور مستمر وضعیت تأیید مدارک خود را از طریق پردازش ۱۶۳۷۰ در سیستم گلستان کنترل و نواقص احتمالی را برطرف نمایند تا مراحل بعدی ثبت نام و پذیرش نهایی امکان پذیرشود. (مندرجات راهنمای ثبت نام با دقت مطالعه شود).

تأکید می شود عدم مراجعه در زمان های تعیین شده به منزله انصراف از تحصیل بوده و از پذیرفته شدگانی که در روزهای مقرر مراجعه نکنند به هیچ عنوان ثبت نام به عمل نخواهد آمد.

o ثبت نام الکترونیکی از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه مورخ ۲۰/ ۰۶ /۱۳۹۸ شروع و در ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۲۴/ ۰۶ /۱۳۹۸ به اتمام خواهد رسید. (برنامه زمانی ثبت نام الکترونیکی پذیرفته شدگان بدون آزمون با سایر پذیرفته شدگان متفاوت است)

o با توجه به آن که اطلاعات پذیرفته شدگان بدون آزمون با تأخیر در سیستم گلستان ثبت خواهد شد، ثبت نام الکترونیکی این دسته از پذیرفته شدگان صرفاً روز یکشنبه مورخ ۲۴ شهریور ماه ۱۳۹۸ در سیستم گلستان امکان پذیر خواهد بود. لازم است ضمن آمادگی قبلی، در زمان مقرر سریعا نسبت به ثبت نام الکترونیکی خود اقدام نمایند.

o آدرس سامانه آموزشی دانشگاه: http://golestan.kntu.ac.ir

o شناسه کاربری: متعاقباً روز چهارشنبه ساعت ۰۰/ ۱۲ ظهر اعلام می شود.

o گذرواژه: متعاقباً روز چهارشنبه ساعت ۰۰ /۱۲ ظهر اعلام می شود.

توجه: اسکن و بارگذاری اصل مدارک زیر در ثبت نام الکترونیکی الزامی است.

o در صورت بارگذاری تصویر (کپی) هریک از مدارک، مدرک مذکور توسط کارشناسان این مدیریت تأیید نخواهد شد.

o عکس (لازم است عکس جدید در سیستم گلستان با حجم بیش از ۸ Kb و کمتر از ۱۲ Kb بارگذاری شود) تغییر عکس پس از پذیرش حضوری در سیستم گلستان امکان پذیر نبوده و مدارک تحصیلی با عکس بارگذاری شده صادر خواهد شد.

o کارت ملی (پشت و رو)

o شناسنامه (تمام صفحات)

o مدرک فارغ التحصیلی کارشناسی با قید معدل کل (در صورت ارائه دانشنامه بارگذاری ریزنمرات حاوی معدل کل الزامی است)

o فرم مخصوص معدل دانشجویان سال آخر کارشناسی.

o فاقدین مدرک تحصیلی کارشناسی و دانشجویان سال آخر کارشناسی که تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۸ فارغ التحصیل می شوند.

o فرم تعهد فراغت از تحصیل دانشجویان سال آخر کارشناسی (لازم است فرم مربوطه را دریافت و پس از تکمیل در سیستم بارگذاری شود).

o گواهی فراغت از تحصیل کاردانی با قید معدل کل برای فارغ التحصیلان کارشناسی ناپیوسته (در صورت ارائه دانشنامه بارگذاری ریزنمرات حاوی معدل کل الزامی است)

o حکم مرخصی سالانه و یا موافقت کتبی بدون قید و شرط با ادامه تحصیل تمام وقت از ارگان محل خدمت (برای شاغلین وزارتخانه­ ها، سازمان­ها و نهادهای دولتی) تأکید می گردد انجام مراحل ثبت‌نام منوط به ارائه گواهی مذکور می‌باشد و در صورت عدم ارائه گواهی، ادامه روند ثبت نام امکان پذیر نخواهد بود.

o گواهی سهمیه رتبه اولی (برای پذیرفته شدگان سهمیه رتبه اول)

o فرم تعهد آموزش رایگان برای دانشجویان روزانه (فرم مربوطه را دریافت کرده و پس از تکمیل در سیستم بارگذاری شود).

o کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت دائم / موقت (دارندگان کارت)

o برگه اعزام به خدمت فاقد تاریخ غیبت برای دانشجویان مشمولی که فرجه یکساله بعد از فراغت از تحصیل آنان به پایان رسیده و تاریخ آن تا زمان ثبت نام به اتمام نرسیده باشد / برای دانشجویان سال آخر گواهی معدل با تأیید تاریخ فراغت از تحصیل تا ۳۱ /۶ /۹۸ مجدداً بارگذاری شود.

o برگه ترخیص از خدمت سربازی با درج اعلام موافقت با ادامه تحصیل برای مشمولین حین خدمت.

(پذیرفته شدگان مشغول به خدمت سربازی و یا دارای وضعیت نظام وظیفه نامشخص (برگه اعزام به خدمت دارای غیبت و …) لازم است با در دست داشتن مدرک شناسایی معتبر جهت اخذ گواهی ترخیص از خدمت یا تعیین تکلیف وضعیت غیبت، طی روز شنبه ۲۳ /۶ /۱۳۹۸ از ساعت ۱۳:۳۰ لغایت ۱۵:۳۰ به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه به آدرس: میرداماد غربی- پلاک ۴۷۰ مراجعه نمایند. (مراجعه اولیاء دانشجویان با کارت شناسایی معتبربلامانع است.)

تطبیق مدارک و ثبت نام و پذیرش نهایی از پذیرفته شدگان مشغول به خدمت سربازی، بعد از ترخیص کامل از خدمت و ارائه گواهی موافقت با ادامه تحصیل از معاونت وظیفه عمومی ناجا امکان پذیر است.

یادآوری مهم:

o پذیرفته­ شدگان لازم است پس از انجام ثبت­ نام الکترونیکی (اینترنتی) و تأیید کلیه مدارک توسط کارشناسان مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه، برابر زمان بندی مندرج در سایت دانشکده طی روزهای یکشنبه ۳۱ شهریور ماه لغایت دوشنبه اول مهرماه ۱۳۹۸، با در دست داشتن اصل مدارک بارگذاری شده و گواهی پذیرش غیرحضوری (بعد از اتمام ثبت نام از سیستم چاپ شود) شخصاً برای پذیرش حضوری به دانشکده مربوطه مراجعه نمایند.

o در بارگذاری مدارک، رعایت وضوح (حداقل حجم kb ۲۰۰ و حداکثر حجم kb ۴۰۰) در سیستم ثبت نام الزامی است.

o با توجه به اینکه تنها سال تولد پذیرفته ­شدگان در سیستم ثبت شده است، ضروری است نسبت به درج کامل تاریخ تولد (شامل روز، ماه و سال) در سیستم گلستان اقدام نمائید. اصلاح و تکمیل اطلاعات فردی، تحصیلی، آموزشی، آدرس و… در سیستم گلستان الزامی است. مسئولیت هرگونه تناقض و اشتباه در اطلاعات به عهده شخص دانشجو خواهد بود.

با توجه به راه اندازی سیستم بایگانی الکترونیکی در دانشگاه، اصل مدارک ثبت­ نامی پذیرفته شدگان پس از اتمام مراحل ثبت نام، جهت حفظ و نگهداری آنها تا پایان دوره تحصیل، عودت داده خواهد شد. بنابراین لازم است دانشجویان در حفظ و نگهداری آنها کوشا بوده و در صورت نیاز به دانشگاه ارائه نمایند.

پذیرفته ­شدگان بدون ­آزمون (استعداد­درخشان):

این دسته از پذیرفته شدگان لازم ­است پس از تکمیل مراحل ثبت نام (ثبت نام الکترونیکی، پذیرش نهایی در دانشکده و انتخاب واحد) با مراجعه به آدرس: http://sd.sanjesh.org/Details.aspx?id=۴۱۲۲ از نحوه دریافت و تکمیل فرم های صلاحیت عمومی و واریز هزینه اطلاع حاصل نموده و پس از آن در روز دوشنبه مورخ ۱۵ /۷/ ۹۸ از ساعت ۰۰/ ۸ الی ۰۰/ ۱۲ با در دست داشتن فرمهای تکمیل شده، فیش واریزی و مدارک لازم به این مدیریت مراجعه نمایند.


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد
خوب نبودمیتونست بهتر باشهقابل قبولهخوب بودعالی (1 , میانگین : 1٫00 از 5) به مطلب بالا امتیاز دهید
Loading...
avatar
7 Comment authors
حقوقqRAminlivertott Recent comment authors
جدیدترین قدیمی‌ترین
q
q

تا کی وقت انتخاب واحد ارشد هست???? یکشنبه ساعت ۲۴ ینی تا فردا اخر شب??? یا امشب??😂 گیج شدم

حقوق
حقوق

یعنی امشب ساعت١٢ به بعد

همون
همون

اقا ارمان نیستین ؟

livertott
livertott

هستم

Gmail
Gmail

هستم، پیاماتونو میخونم

همون
همون

ببخشید خیلی سوال پرسیدم موفق باشین

Gmail
Gmail

دچار سو تفاهم شدید از اون پیام، در هر صورت همچنین شما

همون
همون

هر کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم أنجام بدم به خصوص اینکع هم رشته هستیم

livertott
livertott

ممنون از محبت شما

gmail
gmail

دانشگاه خواجه نصیر دانشگاه خیلی خوبیه و اساتید خبره ای داره

همون
همون

نظرات پایین تر هم ببینین

Gmail. com
Gmail. com

من کلا بیخیال شدم دیگه، کلا کچلم کردی 😂😂😂😂

همون
همون

باشه پس ببخشید زیاد سوال پرسیدم

Gmail
Gmail

بد برداشت کردید منظورمو

همون
همون

رفتین ؟

Gmail
Gmail

سلام من هنوز دانشجو هستم و مدرکم آماده نشده چیکار باید بکنم؟

livertott
livertott

دوست عزیز دانشگاه مبدا به شما مدارک مورد نیاز رو خواهد داد و یقینا دانشگاه مقصد نیز سختگیری زیادی نخواهد کرد. موفق باشید

ريحانه
ريحانه

شما همون اقا أرمانی؟😂

Gmail
Gmail

آره ریحانه خانوم خودم هستم

ريحانه
ريحانه

چقدر اسم عوض میکنین البته حق دارین 😂
دیدین دقت کردمً بع نظرات

ريحانه
ريحانه

شما همون اقا آرمان سابقین؟

gmail
gmail

آره

Gmail
Gmail

آره دیگه 😥

ريحانه
ريحانه

نظرم رو دوبار فرستادم چون فکر کردم ارسال نشده برای همین دوبار سوال کردم

ريحانه
ريحانه

شما میخواین تغیر بدین رشته تون رو ؟

Gmail
Gmail

آره،فکر کنم میتونستیم تو مسیر سخته کنکور کارشناسی ارشد به هم دیگه کمک کنیم

ريحانه
ريحانه

بله چرا که نه
با تلاش و کمک همه چی درست میشه

ريحانه
ريحانه

چقدر اینجا ساکته

Amin
Amin

همه درگیر ثبت نام دانشگاهان

R
R

شما قبول شدین؟

مدیریت کانال تلگرام کارشناسی ارشد

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 سراسری و آزاد

دریافت اخبار از طریق ایمیل

ایمیل خود را وارد کنید:

موضوعات اصلی

مشاوره کارشناسی ارشد

 کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان

 شهریه کارشناسی ارشد شبانه ، آزاد ، پیام نور ، پردیس ، غیرانتفاعی

 منابع کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 دفترچه های ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

 کارشناسی ارشد پردیس

 زبان کارشناسی ارشد

خیریه بچه های آسمان