جزئیات ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان با آزمون و بدون آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۸ دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی منتشر شد.

به گزارش مسترتست، بر اساس اطلاعیه منتشره از سوی مدیریت تحصیلات تکمیلی این دانشگاه، ثبت نام از پذیرفته شدگان جدیدالورود کارشناسی ارشد، در دو مرحله به صورت الکترونیکی و مراجعه حضوری انجام می گیرد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

در مرحله ثبت نام الکترونیکی (مرحله اول) لازم است پذیرفته شدگان با مراجعه به سامانه آموزشی دانشگاه، اطلاعات فردی و تحصیلی خود را تکمیل نموده و مدارک لازم برای ثبت نام را بارگذاری و در پایان گواهی پذیرش غیرحضوری را چاپ نمایند؛

در مرحله مراجعه حضوری (مرحله دوم) با در دست داشتن گواهی پذیرش غیر حضوری و اصل مدارک بارگذاری شده در سامانه ثبت نام (سیستم گلستان)، شخصاً (مراجعه حضوری شخص دانشجو الزامی است) و پس از تایید کلیه مدارک توسط کارشناسان مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه، طی روزهای یکشنبه ۳۱ شهریورماه تا دوشنبه اول مهر ماه ۱۳۹۸ (برابر زمانبندی مندرج در سایت دانشکده مربوطه) جهت مطابقت و کنترل مدارک ثبت نامی و پذیرش نهایی به دانشکده محل تحصیل مراجعه نمایند.

(لازم است برنامه زمان بندی دانشکده ها قبل از ایام فوق مورد ملاحظه قرار گیرد).

قابل ذکر است مدارک بارگذاری شده توسط دانشجو، قبل از شروع مرحله دوم (مراجعه حضوری) باید توسط همکاران این مدیریت در سامانه ثبت نام (سیستم گلستان) بررسی و تأیید شده باشد، بنابراین لازم است پذیرفته شدگان بطور مستمر وضعیت تأیید مدارک خود را از طریق پردازش ۱۶۳۷۰ در سیستم گلستان کنترل و نواقص احتمالی را برطرف نمایند تا مراحل بعدی ثبت نام و پذیرش نهایی امکان پذیرشود. (مندرجات راهنمای ثبت نام با دقت مطالعه شود).

تأکید می شود عدم مراجعه در زمان های تعیین شده به منزله انصراف از تحصیل بوده و از پذیرفته شدگانی که در روزهای مقرر مراجعه نکنند به هیچ عنوان ثبت نام به عمل نخواهد آمد.

o ثبت نام الکترونیکی از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه مورخ ۲۰/ ۰۶ /۱۳۹۸ شروع و در ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۲۴/ ۰۶ /۱۳۹۸ به اتمام خواهد رسید. (برنامه زمانی ثبت نام الکترونیکی پذیرفته شدگان بدون آزمون با سایر پذیرفته شدگان متفاوت است)

o با توجه به آن که اطلاعات پذیرفته شدگان بدون آزمون با تأخیر در سیستم گلستان ثبت خواهد شد، ثبت نام الکترونیکی این دسته از پذیرفته شدگان صرفاً روز یکشنبه مورخ ۲۴ شهریور ماه ۱۳۹۸ در سیستم گلستان امکان پذیر خواهد بود. لازم است ضمن آمادگی قبلی، در زمان مقرر سریعا نسبت به ثبت نام الکترونیکی خود اقدام نمایند.

o آدرس سامانه آموزشی دانشگاه: http://golestan.kntu.ac.ir

o شناسه کاربری: متعاقباً روز چهارشنبه ساعت ۰۰/ ۱۲ ظهر اعلام می شود.

o گذرواژه: متعاقباً روز چهارشنبه ساعت ۰۰ /۱۲ ظهر اعلام می شود.

توجه: اسکن و بارگذاری اصل مدارک زیر در ثبت نام الکترونیکی الزامی است.

o در صورت بارگذاری تصویر (کپی) هریک از مدارک، مدرک مذکور توسط کارشناسان این مدیریت تأیید نخواهد شد.

o عکس (لازم است عکس جدید در سیستم گلستان با حجم بیش از ۸ Kb و کمتر از ۱۲ Kb بارگذاری شود) تغییر عکس پس از پذیرش حضوری در سیستم گلستان امکان پذیر نبوده و مدارک تحصیلی با عکس بارگذاری شده صادر خواهد شد.

o کارت ملی (پشت و رو)

o شناسنامه (تمام صفحات)

o مدرک فارغ التحصیلی کارشناسی با قید معدل کل (در صورت ارائه دانشنامه بارگذاری ریزنمرات حاوی معدل کل الزامی است)

o فرم مخصوص معدل دانشجویان سال آخر کارشناسی.

o فاقدین مدرک تحصیلی کارشناسی و دانشجویان سال آخر کارشناسی که تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۸ فارغ التحصیل می شوند.

o فرم تعهد فراغت از تحصیل دانشجویان سال آخر کارشناسی (لازم است فرم مربوطه را دریافت و پس از تکمیل در سیستم بارگذاری شود).

o گواهی فراغت از تحصیل کاردانی با قید معدل کل برای فارغ التحصیلان کارشناسی ناپیوسته (در صورت ارائه دانشنامه بارگذاری ریزنمرات حاوی معدل کل الزامی است)

o حکم مرخصی سالانه و یا موافقت کتبی بدون قید و شرط با ادامه تحصیل تمام وقت از ارگان محل خدمت (برای شاغلین وزارتخانه­ ها، سازمان­ها و نهادهای دولتی) تأکید می گردد انجام مراحل ثبت‌نام منوط به ارائه گواهی مذکور می‌باشد و در صورت عدم ارائه گواهی، ادامه روند ثبت نام امکان پذیر نخواهد بود.

o گواهی سهمیه رتبه اولی (برای پذیرفته شدگان سهمیه رتبه اول)

o فرم تعهد آموزش رایگان برای دانشجویان روزانه (فرم مربوطه را دریافت کرده و پس از تکمیل در سیستم بارگذاری شود).

o کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت دائم / موقت (دارندگان کارت)

o برگه اعزام به خدمت فاقد تاریخ غیبت برای دانشجویان مشمولی که فرجه یکساله بعد از فراغت از تحصیل آنان به پایان رسیده و تاریخ آن تا زمان ثبت نام به اتمام نرسیده باشد / برای دانشجویان سال آخر گواهی معدل با تأیید تاریخ فراغت از تحصیل تا ۳۱ /۶ /۹۸ مجدداً بارگذاری شود.

o برگه ترخیص از خدمت سربازی با درج اعلام موافقت با ادامه تحصیل برای مشمولین حین خدمت.

(پذیرفته شدگان مشغول به خدمت سربازی و یا دارای وضعیت نظام وظیفه نامشخص (برگه اعزام به خدمت دارای غیبت و …) لازم است با در دست داشتن مدرک شناسایی معتبر جهت اخذ گواهی ترخیص از خدمت یا تعیین تکلیف وضعیت غیبت، طی روز شنبه ۲۳ /۶ /۱۳۹۸ از ساعت ۱۳:۳۰ لغایت ۱۵:۳۰ به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه به آدرس: میرداماد غربی- پلاک ۴۷۰ مراجعه نمایند. (مراجعه اولیاء دانشجویان با کارت شناسایی معتبربلامانع است.)

تطبیق مدارک و ثبت نام و پذیرش نهایی از پذیرفته شدگان مشغول به خدمت سربازی، بعد از ترخیص کامل از خدمت و ارائه گواهی موافقت با ادامه تحصیل از معاونت وظیفه عمومی ناجا امکان پذیر است.

یادآوری مهم:

o پذیرفته­ شدگان لازم است پس از انجام ثبت­ نام الکترونیکی (اینترنتی) و تأیید کلیه مدارک توسط کارشناسان مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه، برابر زمان بندی مندرج در سایت دانشکده طی روزهای یکشنبه ۳۱ شهریور ماه لغایت دوشنبه اول مهرماه ۱۳۹۸، با در دست داشتن اصل مدارک بارگذاری شده و گواهی پذیرش غیرحضوری (بعد از اتمام ثبت نام از سیستم چاپ شود) شخصاً برای پذیرش حضوری به دانشکده مربوطه مراجعه نمایند.

o در بارگذاری مدارک، رعایت وضوح (حداقل حجم kb ۲۰۰ و حداکثر حجم kb ۴۰۰) در سیستم ثبت نام الزامی است.

o با توجه به اینکه تنها سال تولد پذیرفته ­شدگان در سیستم ثبت شده است، ضروری است نسبت به درج کامل تاریخ تولد (شامل روز، ماه و سال) در سیستم گلستان اقدام نمائید. اصلاح و تکمیل اطلاعات فردی، تحصیلی، آموزشی، آدرس و… در سیستم گلستان الزامی است. مسئولیت هرگونه تناقض و اشتباه در اطلاعات به عهده شخص دانشجو خواهد بود.

با توجه به راه اندازی سیستم بایگانی الکترونیکی در دانشگاه، اصل مدارک ثبت­ نامی پذیرفته شدگان پس از اتمام مراحل ثبت نام، جهت حفظ و نگهداری آنها تا پایان دوره تحصیل، عودت داده خواهد شد. بنابراین لازم است دانشجویان در حفظ و نگهداری آنها کوشا بوده و در صورت نیاز به دانشگاه ارائه نمایند.

پذیرفته ­شدگان بدون ­آزمون (استعداد­درخشان):

این دسته از پذیرفته شدگان لازم ­است پس از تکمیل مراحل ثبت نام (ثبت نام الکترونیکی، پذیرش نهایی در دانشکده و انتخاب واحد) با مراجعه به آدرس: http://sd.sanjesh.org/Details.aspx?id=۴۱۲۲ از نحوه دریافت و تکمیل فرم های صلاحیت عمومی و واریز هزینه اطلاع حاصل نموده و پس از آن در روز دوشنبه مورخ ۱۵ /۷/ ۹۸ از ساعت ۰۰/ ۸ الی ۰۰/ ۱۲ با در دست داشتن فرمهای تکمیل شده، فیش واریزی و مدارک لازم به این مدیریت مراجعه نمایند.


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد