مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تاکنون ۱۳۰ هزار و ۷۳۷ داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ ثبت نام کرده اند.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان،درباره آخرین مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ گفت: ثبت نام برای شرکت در این آزمون و بیست و پنجمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز شنبه ۱۶ آذر شروع شده و تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۵ آذر  ۹۸ ادامه دارد.

او افزود: تمامی متقاضیان ورود به دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته در کلیه رشته‌های مصوب دفتر گسترش آموزش عالی اعم از دولتی و غیردولتی و دانشگاه آزاد ضرورت دارد در این آزمون ثبت نام و شرکت کنند. کلیه داوطلبانی که تاکنون ثبت نام نکرده‌اند حداکثر تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۵ آذر فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش در مهلت تمدید شده نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

توکلی در ادامه افزود: تا ساعت ۹ صبح امروز تعداد ۱۳۰ هزار و ۷۳۷ داوطلب در این آزمون ثبت نام کرده‌اند.

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور  تأکید کرد: کلیه متقاضیان شرکت در این آزمون باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور و دانلود دفترچه مربوطه شرایط و ضوابط موجود را مطالعه و در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

او تصریح کرد: این آزمون در روز‌های ۲۸ و ۲۹ فروردین ۹۹ برگزار می‌شود. کارت ورود به جلسه این آزمون از روز دوشنبه ۲۵ فروردین بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و تا روز پنجشنبه ۲۷ فروردین ادامه دارد.


کانال تلگرام کارشناسی ارشد اینستاگرام کارشناسی ارشد