شبکه خبر در مطلبی از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد بعد از آزمون دکتری خبر داد. به گفته این شبکه خبری نتایج کنکور کارشناسی ارشد تا ۳۰ مهرماه اعلام خواهد شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، همه ساله نتایج نهایی آزمون‌های دکتری، ارشد و سراسری نهایتا تا اواسط شهریور اعلام می‌شد و داوطلبان بر سر کلاس‌های درس حاضر بودند، اما امسال به علت تعویق‌های کرونایی نتایج این آزمون‌های کشوری نیز به تاخیر افتاد و در این شرایط سوال مهم هر یک از این داوطلبانی که منتظر اعلام نتایج هستند این است که این نتایج دقیقا چه زمانی اعلام می‌شود؟

طبق گفته مسئولان سازمان سنجش، امسال همچون سال‌های پیش ابتدا نتیجه آزمون دکتری سپس آزمون ارشد و نهایتا آزمون سراسری اعلام می‌شود. نتایج آزمون‌های دکتری و ارشد در هفته پایانی مهر و نتایج نهایی آزمون سراسری هفته اول آبان منتشر می‌شود.

بدیهی است در اعلام نتایج نهایی کنکوری‌ها هم تاخیری وجود نخواهد داشت و بیش از ۱۷۵ هزار داوطلب پذیرش شده در رشته‌های با آزمون کنکور سراسری هم نهایتا تا ۷ مهر می‌توانند در دانشگاهی که در آن پذیرش شده اند، ثبت نام کنند.

 

اینستاگرام کارشناسی ارشد

کانال تلگرام کارشناسی ارشد