داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد تا ۱۲ آبان مهلت دارند نسبت به ثبت اعتراض به نتایج ارشد ۹۹ در سایت سازمان سنجش اقدام نمایند.

مهلت اعتراض به نتایج ارشد ۹۹

به گزارش مسترتست، بر اساس اعلام سازمان سنجش، با توجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواست ها به صورت الکترونیکی، متقاضیان در صورت داشتن هر گونه سوال و یا اعتراض به مندرجات کارنامه نتایج نهایی ارشد می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۹۹/۸/۱۲ به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: http://darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت نمایند.

پس از ثبت درخواست برای متقاضی شماره نامه و کد رهگیری از طریق پیام کوتاه ارسال می شود. متقاضیان میتوانند پس از دریافت شماره و کد رهگیری از طریق پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس  http://rahgiri.sanjesh.org وارد و از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند.

بدیهی است به مواردی که ازطریق دیگری و یا بعد از تاریخ ۹۹/۸/۱۲ واصل شود به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد ضمناً متقاضیان درصورت لزوم میتوانند سوال یا سواالت خود را از با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور و یا در روزها و ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳-۰۲۱ نیز در میان بگذارند.

سایت اعتراض به نتایج کنکور ارشد ۹۹

برای اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ به سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش به نشانی http://request.sanjesh.org/noetrequest/login/ مراجعه نمایید.

سایت اعتراض به نتایج ارشد 99

نحوه اعتراض به سازمان سنجش درخصوص نتایج ارشد ۹۹

۱- در صورتی که در سیستم پاسخگوی سایت سازمان سنجش پروفایل ندارید نسبت به ثبت نام اقدام کنید و اگر دارید، وارد سامانه شوید.

نحوه اعتراض به نتایج کنکور ارشد 99

۲- با ورود به سامانه، از منوی سمت راست گزینه «درخواست جدید» را انتخاب کنید.

راهنمای تصویری اعتراض به نتایج آزمون ارشد

۳- سپس در باکس آزمون، گزینه «کارشناسی ارشد» و در باکس سال، گزینه «۹۹» را انتخاب کنید و بر روی گزینه «جستجو» کلیک کنید.

با انتخاب این گزینه، از بخشی که در پایین صفحه باز می‌شود، گزینه «اعتراض به نتیجه قبولی» را انتخاب کنید.

اعتراض به نتایج ارشد 99

در نهایت با وارد کردن اطلاعات آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ شامل شماره داوطلبی و شماره پرونده، نسبت به ثبت اعتراض خود به نتایج آزمون ارشد اقدام نمایید.

آیا امکان اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ وجود دارد؟

بله از طریق سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش می توانید نسبت به ثبت اعتراض اقدام کنید.

مهلت اعتراض به نتایج ازمون ارشد ۹۹ تا کی است؟

تا ۱۲ آبان می توانید اعتراض خود نسبت به کنکور کارشناسی ارشد ۱۳۹۹ را ثبت کنید.

اینستاگرام کارشناسی ارشد

کانال تلگرام کارشناسی ارشد