کارنامه کلیه داوطلبان ارشد ۱۳۹۹ دانشگاه آزاد که انتخاب رشته کرده اند متعاقباً از طریق سامانه اعلام نتایج مرکز سنجش و پذیرش منتشر خواهد شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، بنا بر اعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، کارنامه کلیه داوطلبانی که در دانشگاه آزاد اسلامی مجاز شده وانتخاب رشته کرده اند متعاقباً از طریق سامانه اعلام نتایج مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.org  منتشر خواهد شد.

پذیرفته شدگان می توانند از روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۸/۷ با مراجعه به سامانه آموزشیار به آدرس  edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام نمایند. پذیرفته شدگان کلیه محل های دانشگاهی جهت اطلاع از زمان و چگونگی تحویل مدارک به آدرس سایت واحددانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی می توانند جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام به راهنمای ثبت نام  که درسامانه این مرکز به آدرس  sanjesh.iau.ir  قرار گرفته است مراجعه نمایند.

 

اینستاگرام کارشناسی ارشد

کانال تلگرام کارشناسی ارشد