پارسه
نوگام
کیهان روان
عالم زاده

امروز، آخرین مهلت ثبت نام ارشد بدون کنکور ۱۳۹۹

مهلت ثبت نام پذیرش کارشناسی ارشد با سوابق تحصیلی سال ۱۳۹۹ ساعت ۲۴ امشب به پایان می رسد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرگزاری مهر اظهار داشت: ثبت‌نام پذیرش بدون کنکور ارشد ۹۹ از روز سه شنبه ۲۵ آذر ۹۹ به صورت متمرکز توسط سازمان سنجش آغاز شد و با توجه به مهلت تمدید شده داوطلبان تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۳ دیماه ۹۹ فرصت دارند نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در این مرحله از پذیرش اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون ۶۵ هزار و ۷۸۰ نفر در این دوره ثبت نام کرده اند.

زرین آمیزی افزود: پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد بر اساس مصوبات جلسه پانزدهم و جلسه ۱۶ شورای سنجش و پذیرش در دوره‌های تحصیلات تکمیلی (۴ مرداد و ۱۰ آبان سال ۱۳۹۹) و اجرای مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا صورت گرفته است.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: این پذیرش در رشته‌محل‌هایی که ظرفیت آنها در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و دانشگاه آزاد اسلامی تکمیل نشده و فاقد انتخاب رشته کننده مردود هستند و بر اساس سوابق تحصیلی (معدل تراز شده کارشناسی) به صورت متمرکز صورت می‌گیرد.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۴ نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
ریحانه
دی ۵, ۱۳۹۹ ۰:۰۷ ق٫ظ

جواب‌ها کی میاد دوستان ؟

سلام
دی ۳, ۱۳۹۹ ۷:۵۰ ب٫ظ

اینم هزینه دار بوده ثبت نامش یا فقط بدبختای کنکوری نود هزار دادن؟

A.n
دی ۳, ۱۳۹۹ ۱۰:۲۸ ب٫ظ
پاسخ به  سلام

۶۱هزارتومن بود

nima
دی ۳, ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب٫ظ

سلام ، تاریخی برای اعلام نتیجه گفته شده ؟