پارسه
نوگام
همپا

ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد رشته آینده پژوهی و مدیریت دانش (کد ۱۱۶۲)

پذیرش کارشناسی ارشد آینده پژوهی و مدیریت دانش در دانشگاه‌های سراسری صورت می‌گیرد. ظرفیت پذیرش در این رشته در قالب دفترچه انتخاب رشته ارشد سراسری که از سوی سازمان سنجش منتشر می‌گردد اطلاع‌رسانی می‌شود.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

گرایش های کارشناسی ارشد رشته آینده پژوهی و مدیریت دانش

بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور ارشد، در گرایش‌های زیر دانشجوی کارشناسی ارشد پذیرفته می‌شود:

۱) آینده پژوهی (دفاعی)

۲) مدیریت دانش

داوطلبان این رشته لازم است در آزمون کارشناسی ارشد مجموعه آینده پژوهی و مدیریت دانش شرکت نموده و با توجه به ضرایب دروس امتحانی کنکور کارشناسی ارشد آینده پژوهی و مدیریت دانش، نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد، به هر یک از گرایش‌های فوق یک کد ضریب اختصاص داده شده (که در دفترچه انتخاب رشته ارشد ۱۴۰۲ نیز قابل مشاهده است) و رتبه داوطلب برای هر یک از این گرایش‌ها با توجه به ضریب درنظرگرفته شده برای هر یک از دروس امتحانی اعلام می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص گرایش های کارشناسی ارشد آینده پژوهی و مدیریت دانش کلیک کنید.

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته آینده پژوهی و مدیریت دانش در دانشگاه های سراسری

ظرفیت پذیرش دانشگاه‌های دولتی در مقطع کارشناسی ارشد رشته آینده پژوهی و مدیریت دانش متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون کارشناسی ارشد، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته آینده پژوهی و مدیریت دانش ارائه شده است:

چطور انتخاب رشته کنم که شانس قبولی داشته باشم؟

داشتن یک مشاور خوب در هنگام انتخاب رشته می تواند شانس قبولی شما را بالا ببرد. با سرچ عبارت مشاوره انتخاب رشته ارشد مسترتست، به صفحه مربوطه مراجعه کرده و به رایگان سوالات خود را بپرسید و پاسخ آن را دریافت کنید.

گرایش های کارشناسی ارشد آینده پژوهی و مدیریت دانش چیست؟

با مراجعه به این مطلب می‌ توانید اطلاعات کاملی در خصوص گرایش های دارای پذیرش رشته مدنظر خود به دست آورید.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات