نتایج پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه شیراز در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ اعلام شد.

به گزارش مسترتست، معاونت تحصیلات تکمیلی دانشگاه شیراز اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد ویژه ممتازین سال تحصیلی ۱۴۰۰- ۱۴۰۱ را  به شرح زیر اعلام نمود.

(اسامی پذیرفته شدگان دانشکده علوم و کشاورزی متعاقبا اعلام می شود)

توجه به نکات زیر ضروری می باشد:

۱-  پذیرش نهایی دانشجو منوط به تایید نهایی سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.

۲-  در صورت مشاهده  هرگونه مطالب خلاف واقع در مدارک ارائه شده توسط داوطلب، در هر مرحله ای از پذیرش و یا تحصیل، از ادامه تحصیل وی جلوگیری و پی گیری قانونی انجام خواهد شد.

۳- افرادی که نامشان در دو رشته  گرایش به عنوان پذیرفته شده اعلام شده است ،  لازم است تا ۱۹خردادماه  در یکی از رشته ها انصراف خود را  اعلام نمایند. در غیر این صورت دانشگاه مجاز خواهد بود در یکی از رشته – گرایش ها نام آن ها را حذف کند.

۴-پذیرفته شدگانی که قصد انصراف از پذیرش دارند می توانند تا ۱۵ مردادماه انصراف خود را به صورت کتبی با ذکر مشخصات کامل شناسنامه ای  از طریق پست الکترونیکی (grasch@shirazu.ac.ir) به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه اعلام نمایند.

۵- چگونگی ثبت نام و مدارک مورد نیاز پذیرفته شدگان،  هماهنگ و همزمان با ثبت نام پذیرفته شدگان از طریق کنکور سراسری ، از   طریق سایت دانشگاه شیراز اعلام خواهد شد. خواهشمند است از هر گونه تماس تلفنی یا مراجعه حضوری جهت اطلاع از این موضوع به واحدهای مختلف دانشگاه خودداری شود.

اینستاگرام کارشناسی ارشد

کانال تلگرام کارشناسی ارشد