دانشگاه زنجان طی اطلاعیه ای مهلت ثبت نام متقاضیان پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور با استناد به آیین نامه استعدادهای درخشان در این دانشگاه برای سال ۱۴۰۰ را ۱۱ خردادماه اعلام کرد.

به گزارش مسترتست، دانشگاه زنجان طبق آیین نامه کارشناسی ارشد استعداد درخشان اقدام به پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد بدون آزمون می نماید.

زمان ثبت نام ارشد بدون آزمون ۱۴۰۰ دانشگاه زنجان

داوطلبان دارای شرایط  پس از مطالعه دقیق آیین نامه، بایستی فرم­ های مربوطه را به صورت اشاره شده تکمیل و تا پایان وقت اداری مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۱  صرفا در سامانه گلستان به آدرس http://golestan.znu.ac.ir مطابق راهنمای ثبت نام بارگذاری نموده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند. لازم به ذکر است هیچ مدرکی به صورت حضوری یا پستی پذیرفته نخواهد شد.

پذیرش دانشجوی بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد مطابق لیست های رشته­ های اعلام شده صورت می گیرد.

شرایط ثبت نام ارشد بدون کنکور زمان و شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه زنجان

شرایط و ضوابط شرکت در این فراخوان به شرح زیر می باشد:

الف) دارا بودن صلاحیت­های عمومی داوطلبان

ب) دارا بودن شرایط اختصاصی داوطلبان پذیرش بدون آزمون (مطابق آیین­نامه­ ها­)

ج) ارسال مدارک لازم جهت شرکت در فراخوان

مدارک ثبت نام ارشد استعداد درخشان ۱۴۰۰ دانشگاه زنجان

۱- تصویر گواهی (پانزده درصد برتر در شش نیمسال) تایید شده توسط دانشگاه محل تحصیل کارشناسی (فرم شماره ۱ برای دانشجویان دانشگاه زنجان ((فرم باید به صورت تایپ شده ارسال شود)) و فرم شماره ۲ برای دانشجویان سایر دانشگاه ها  ((فرم باید به صورت تایپ شده و در سربرگ دانشگاه باشد))

۲- تصویر شناسنامه و کارت ملی

۳- واریز مبلغ ۶۰۰۰۰۰ ریال (شصت هزار تومان) به حساب درآمدهای اختصاصی دانشگاه زنجان از طریق سامانه گلستان (قابل ذکر است مبلغ واریزی به هیچ وجه قابل استرداد نیست).

۴- ریزنمرات شش نیمسال حداکثر در دو صفحه ((دانشجویان دانشگاه زنجان نیازی به ارسال ریز نمرات ندارند))

نکات قابل توجه

۱. دانشگاه در بررسی مدارک داوطلب، دانشگاه محل تحصیل مقاطع قبلی را مد نظر قرار داده و ضریب همترازی دانشگاه را اعمال خواهد کرد.

۲. دانشجویان مقطع کارشناسی ناپیوسته طبق آیین نامه مجاز به شرکت در این فراخوان نیستند.

۳. دانشجویان دانشگاه زنجان که بیش از دو نیمسال را در سایر دانشگاه‌ها به صورت مهمان گذرانده باشند مانند دانشجویان سایر دانشگاه‌ها خواهند بود.

۴. فرم‌ها بایستی به صورت تایپ شده، کامل و بدون خط خوردگی باشد و دانشجویان سایر دانشگاه‌ها باید فرم‌ها را در سربرگ دانشگاه مبدا تکمیل نمایند. توجه شود فرم هایی که به صورت دستی و یا ناقص تکمیل شود مورد بررسی قرار نمی گیرد.

رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور 

رشته و گرایش های دارای پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه زنجان در سال ۱۴۰۰ از طریق لینک زیر قابل مشاهده است:

اینستاگرام کارشناسی ارشد

کانال تلگرام کارشناسی ارشد