انتشار اطلاعیه دریافت کارت کنکور ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰

زمان اعلام نتایج کنکور ارشد وزارت بهداشت

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ وزارت بهداشت از روز چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰ قابل دریافت است.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست به نقل از مرکز سنجش آموزش پزشکی، زمان برگزاری آزمون طى نوبت صبح و عصر روز پنجشنبه ۱۴۰۰/۴/۳۱ – صبح و عصر روز جمعه ۱۴۰۰/۵/۱، در ۳۵ حوزه امتحانی خواهد بود.

شروع روند آزمون نوبت صبح ۷,۳۰ و برگزاری آن راس ساعت ۹ صبح و شروع روند آزمون نوبت عصر ۱۴٫۳۰ و شروع آن راس ساعت ۱۶ عصر می باشد. مدت زمان پاسخگویی به سوالات کلیه رشته ها به مدت ۱۶۰ دقیقه می باشد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت از تاریخ ۱۴۰۰/۴/۲۳ لغایت ۱۴۰۰/۴/۲۷ خواهد بود.

از ورود داوطلبان فاقد کارت ورود به جلسه کارت ملی با شناسنامه و ماسک به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

داوطلب جهت دریافت کارت ۳ مرحله زیر را باید انجام دهد:

الف- مرحله اول: در سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی پس از ورود با کد رهگیری، ابتدا فرم خود اظهاری (مندرج در همین سامانه) قابل رویت می باشد. پس از تکمیل و تایید این فرم، به مرحله دوم وارد می شود. این فرم فقط در زمان فعال بودن سامانه جهت دریافت کارت، فعال می باشد.

لازم به تاکید است پس از اتمام مهلت دریافت کارت ورود به جلسه، جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و اعلام به حوزه امتحانی داوطلب، این فرم تا ۲۴ ساعت قبل از جلسه آزمون، قابل ویرایش خواهد بود. عدم تکمیل فرم مساوی عدم دریافت کارت و عدم امکان شرکت در جلسه

ب- مرحله دوم: در این مرحله پس از تکمیل فرم خود اظهاری مندرج در همین سامانه، ویرایش معدل فعال می شود. داوطلب در صورت نیاز به تصحیح معدل، گزینه ویرایش را انتخاب و در صفحه باز شده نسبت به تصحیح معدل خود اقدام نماید.

در صورتیکه معدل صحیح باشد و نیاز به ویرایش نداشته باشد، گزینه ثبت نهایی زده شود. این مرحله فقط در زمان فعال بودن دریافت کارت فعال خواهد بود و پس از اتمام زمان دریافت کارت، ویرایش معدل به هیچ عنوان امکانپذیر نمی باشد.

ج- مرحله سوم: پس از اتمام و ثبت نهایی دو مرحله قبلی، دریافت کارت فعال می شود و داوطلب می تواند کارت خود را دریافت نماید، به همراه کارت برگه راهنما نیز چاپ خواهد شد.

داوطلبان فقط مجازند همراه خود مداد، پاک کن ، کارت شناسایی معتبر و ماست و فقط برای ۷ رشته مشخص شده ماشین حساب ساده) داشته
باشند
به منظور رعایت نکات بهداشتی و حفظ سلامتی کلیه داوطلبان، افرادی که مبتلا به بیماری کرونا می باشند، از سایر داوطلبان جدا شده و در فضایی مجزا امتحان خواهند داد. 

زمان برگزاری آزمون و آدرس حوزه امتحانی (مطابق جدول شماره ۳) بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلب، درج شده است. داوطلب ملزم است جهت اطلاع از جزئیات حوزه آزمون به آدرس سامانه اینترنتی دانشگاه مندرج در جدول ۳ مراجعه نماید

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۱ دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
رضا
تیر ۲۱, ۱۴۰۰ ۵:۲۸ ب٫ظ

تعویق نخورد یعنی؟؟؟