امکان ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ در بهمن‌ماه

تمدید انتخاب رشته ارشد 99

مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ از سوم بهمن‌ماه آغاز خواهد شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، اطلاعیه سازمان سنجش به شرح زیر است:

بدینوسیله به اطلاع متقاضیان ثبت‌نام کننده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در تمامی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و هفتمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور می‌رساند، اطلاعات ثبت‌نامی آن دسته از متقاضیانی که در زمان مقرر (از تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۶لغایت ۱۴۰۰/۰۹/۲۷) در این آزمون ثبت‌نام نموده‌اند، از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ به منظور مشاهده و ویرایش بر روی درگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار خواهد گرفت. متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و اصلاحات مربوط به آن مندرج در اطلاعیه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ که از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان در دسترس است، نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام و در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.

ضمناً به منظور مساعدت و همراهی با متقاضیانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون نشده‌‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده که در بازه زمانی فوق (۱۴۰۰/۱۱/۰۳ لغایت ۱۴۰۰/۱۱/۰۶) بتوانند نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۲ نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
محمد
آذر ۲۸, ۱۴۰۰ ۲:۳۱ ب٫ظ

از ارشد سوابق تحصیلی چرا هیچ خبری نیست؟ امسال برنامه ای دارن براش؟ لطفا سوالم رو جواب بدید

مهسا
دی ۳, ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب٫ظ
پاسخ به  محمد

سلام

سال گذشته اعلام شده که با تصویب ستاد کرونا، به جای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد، پذیرش کارشناسی ارشد با سوابق تحصیلی صورت میگیره. همه دانشگاه ها ظرفیت خالی مونده رو به سنجش اعلام کردن تا ظرفیتشون با پذیرش بر اساس شرط معدل تکمیل شه. 
برای امسال هنوز مشخص نیست چی بشه و سنجش هم گفته اگه چنین پذیرشی باشه اطلاع رسانی میکنه.