امروز؛ آخرین مهلت تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد ۱۴۰۰

مهلت داوطلبان برای ثبت‌نام در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد امروز پایان می‌یابد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش خبرگزاری آنا، آن دسته از داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ که براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی شده‌اند و علاقه‌مند به انتخاب رشته/محل‌های دایر در این دانشگاه هستند، می‌توانند با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته تا پایان وقت امروز پنج شنبه ۳۰ دی ماه فرصت دارند، نسبت به انتخاب رشته تکمیل ظرفیت اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به داوطلبان توصیه کرده که ابتدا دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

لازم به ذکر است، داوطلبان پس از انتخاب رشته/محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خود را تهیه کرده و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ کنند.

گفتنی است، پیش ازاین، آخرین مهلت برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۱۴۰۰ که از روز شنبه ۲۵ دی ماه آغاز شده بود، روز ۲۷ دی ماه اعلام شده که این مهلت تا امروز پنجشنبه ۳۰ دی ماه تمدید شد.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات