پارسه

اعلام شرایط تحصیل همزمان در دو رشته کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور از فراهم بودن ظرفیت در این دانشگاه برای تحصیل در دو رشته به صورت همزمان خبر داد و گفت: رشته دوم به صورت تمام الکترونیکی ارائه می شود.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

علیرضا دل افکار در گفتگو با خبرگزاری مهر با اشاره به شرایط تحصیل همزمان دو رشته در دانشگاه پیام نور گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور می‌توانند علاوه بر رشته تحصیلی خود همزمان در یک رشته تحصیلی در دانشگاه پیام نور نیز تحصیل کنند.

وی ادامه داد: این تحصیل همزمان در دانشگاه پیام نور باید بر اساس شرایط و ضوابط دانشگاه پیام نور صورت می‌گیرد و در صورتی که دانشجو بتواند خود را با این شرایط تطبیق دهد می‌تواند به تحصیل در رشته دوم بپردازد.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور گفت: منتهی نکته‌ای که وجود دارد این است که دانشجویان در رشته دوم در همه مقاطع به صورت الکترونیکی مشغول به تحصیل خواهند بود.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور یاد آور شد: ظرفیت در دانشگاه پیام نور برای تحصیل در دو رشته همزمان وجود دارد دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد بر اساس شرایط و ضوابط دانشگاه می‌توانند در دو رشته به صورت همزمان تحصیل کنند.

وی افزود: دانشجویان دکتری نمی‌تواند در دو رشته تحصیل کنند و این مختص دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد است.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۴ نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
آنا
دی ۷, ۱۴۰۰ ۵:۰۳ ق٫ظ

سلام رشته ها را کجا باید دید و ثبت نام ب چ صورت هست

مهسا
دی ۹, ۱۴۰۰ ۱۱:۵۹ ب٫ظ
پاسخ به  آنا

سلام
جزئیاتی نگفتن. البته ممکنه معنی ش این باشه که میتونید از طریق کنکور دو رشته قبول بشید؛ چون پیام نور که در مقطع ارشد پذیرش بدون کنکور نداره.

علی
دی ۵, ۱۴۰۰ ۴:۳۴ ب٫ظ

سلام. شیوه پژوهش محور در کارشناسی‌ ارشد به چه صورت است؟

مهسا
دی ۱۰, ۱۴۰۰ ۰:۰۰ ق٫ظ
پاسخ به  علی

سلام
در مقطع ارشد پذیرش پژوهش محور نداریم. یک پذیرش آموزش محور داریم که پایان نامه نداره. یک پذیرش آموزشی پژوهشی که پایان نامه داره و واحدهای درسی.