ثبت نام جاماندگان کنکور ارشد ۱۴۰۱ (جزئیات ثبت نام با تاخیر ارشد ۱۴۰۱)

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد

مهلت مجدد ثبت نام جاماندگان کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ که همان ثبت نام باتاخیر آزمون ارشد ۱۴۰۱ از بیستم بهمن‌ماه آغاز می‌شود.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …


میترسی از اخبار کارشناسی ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام بشی …


فرصت ثبت نام جاماندگان کنکور ارشد ۱۴۰۱

به گزارش مسترتست، سازمان سنجش آموزش کشور علاوه بر مهلت اصلی ثبت نام آزمون ارشد در آذرماه، فرصتی را نیز در بهمن‌ماه برای ثبت نام داوطلبان این آزمون در نظر گرفت.  جاماندگان از ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ از سوم بهمن‌ماه تا چهارشنبه ششم بهمن فرصت داشتند نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند. البته مهلت ثبت نام تا ۸ بهمن هم تمدید شد.

در این بازه زمانی امکان ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبانی که در آذرماه ثبت نام کرده بودند هم وجود داشت.

ثبت نام با تاخیر کنکور ارشد ۱۴۰۱

بر اساس آخرین اطلاعیه سازمان سنجش، از ۲۰ تا ۳۰ بهمن‌ماه فرصتی برای ثبت نام جاماندگان آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ مجددا در نظر گرفته شده است.

ثبت نام جاماندگان کنکور ارشد ۱۴۰۱

کلیه داوطلبان پذیرش در دوره مختلف کارشناسی ارشد شامل روزانه، شبانه، پیام نور، غیرانتفاعی، پردیس خودگردان، دوره های مجازی و نیز دانشگاه آزاد اسلامی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده‌اند می‌توانند در بازه زمانی در نظر گرفته‌شده برای ثبت نام به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کنند.

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام به دفترچه ثبت نام ارشد ۱۴۰۱ مراجعه نمایید.

ویرایش اطلاعات همزمان با مهلت مجدد ثبت نام ارشد ۱۴۰۱

در بازه زمانی سوم تا ششم بهمن‌ماه، با توجه به این که همزمان با مهلت مجدد ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۱ اطلاعات کلیه داوطلبان بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت، امکان ویرایش ثبت نام ارشد ۱۴۰۱ و اطلاعات فردی و تحصیلی نیز در این زمان فراهم شد.

بنابراین، داوطلبانی که پیش از این نسبت به ثبت نام اقدام کرده بودند نیز می‌توانستند نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

اما در بازه زمانی ثبت نام باتاخیر جاماندگان کنکور ارشد، از ۲۰ تا ۳۰ بهمن‌ماه، احتمالا امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی وجود نخواهد داشت.

زمان برگزاری کنکور ارشد ۱۴۰۱

زمان برگزاری کنکور ارشد ۱۴۰۱، ۲۸ تا ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ خواهد بود.

با توجه به این که کنکور کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد ادغام شده است، تاریخ برگزاری آزمون ارشد کلیه داوطلبان در همین بازه زمانی می‌باشد.

زمان برگزاری و ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

زمان آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ وزارت بهداشت پنجم و ششم تیرماه اعلام شده است. داوطلبان رشته‌های علوم پزشکی می‌توانند از ۳۰ بهمن ماه نسبت به ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۱ وزارت بهداشت اقدام نمایند.

آیا امکان ثبت نام با تاخیر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ وجود دارد؟

بله از ۲۰ تا ۳۰ بهمن‌ماه داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام باتاخیر اقدام کنند.

آیا امکان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد هم در زمان ثبت نام باتاخیر هست؟

با توجه به ادغام کنکور ارشد سراسری و آزاد، کلیه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ که از ثبت نام جا مانده‌اند می‌توانند در فرصت ثبت نام باتاخیر نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۵ نظرات
جدیدترین
قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
ناشناس
بهمن ۲۴, ۱۴۰۰ ۰:۲۸ ق٫ظ

هزینه ی ثبت نامش چقدره؟؟

ناشناس
بهمن ۶, ۱۴۰۰ ۳:۴۶ ب٫ظ

هزینه ثبتنام همون هزینه اولیه س یا با افزایش؟

مهسا
بهمن ۷, ۱۴۰۰ ۷:۲۱ ب٫ظ
پاسخ به  ناشناس

سلام
بله همون هزینه ثبت نام جاماندگان ارشد ۱۴۰۱ همون هزینه ثبت نام اولیه است.

اکبر
بهمن ۳, ۱۴۰۰ ۷:۱۶ ب٫ظ

سلام تا ششم بهمن یا ساعت ۲۴ ششم بهمن؟

مهسا
بهمن ۷, ۱۴۰۰ ۷:۲۲ ب٫ظ
پاسخ به  اکبر

سلام
مهلت ثبت نام مجدد تا ۸ بهمن تمدید شده. منظور هم ساعت ۲۴ هشتم بهمن ماهه