تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی‌ارشد ۱۴۰۱ دانشگاه معارف

مهلت ثبت‌نام در آزمون ورودی اختصاصی کارشناسی‌ ارشد سال ۱۴۰۱ دانشگاه معارف اسلامی تمدید شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس مصوبه معاونت آموزش دانشگاه معارف اسلامی، مهلت ثبت‌نام در آزمون ورودی اختصاصی کارشناسی‌ارشد سال ۱۴۰۱ این دانشگاه تا ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ تمدید شد. این تاریخ، قطعی بوده و به هیچ عنوان قابل تمدید نیست.

لازم است متقاضیان در بازه زمانی ثبت‌نام برای ثبت‌نام اینترنتی به سامانه پذیرش دانشگاه معارف اسلامی در سایت دانشگاه به آدرس www.maaref.ac.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اینترنتی اقدام نمایند.

داوطلبان فقط در بازه زمانی ثبت‌نام می‌توانند نسبت به مشاهده یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام کنند. ارائه مدارک، بعد از قبولی در آزمون ورودی الزامی است، و در حین ثبت‌نام، مدرکی از داوطلب اخذ نمی‌شود.

کارت ورود به جلسه آزمون، روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه ۲۰، ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ به صورت اینترنتی از طریق سایت دانشگاه توزیع خواهد شد. تاریخ برگزاری آزمون روز جمعه مورخ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ خواهد بود.

محل برگزاری آزمون در شهر قم است که نشانی دقیق آن در روز توزیع کارت، به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

دانشگاه معارف در این دوره از میان برادران و خواهران طلبه (ویژه طلاب حوزه‌های علمیه) در رشته‌های، مدرسی معارف قرآن و حدیث، مدرسی مبانی نظری اسلام، مدرسی اخلاق اسلامی، مدرسی انقلاب اسلامی، مدرسی تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی، مشاوره با رویکرد اسلامی، ارتباطات و تبلیغ فرهنگی و مدیریت سازمان‌ها و نهادهای فرهنگی با رویکرد اسلامی دانشجو می‌پذیرد.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات