پارسه
نوگام
همپا
کیهان روان
عالم زاده

اعلام جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد واحدهای بین‌الملل ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد

راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد واحدهای بین المللی ارس، کیش و امارات سال ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، اطلاعیه منتشر شده از سوی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد درخصوص ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون اختصاصی مقطع کارشناسی ارشد واحدهای بین المللی (ارس، کیش و واحد امارات) سال ۱۴۰۱ این دانشگاه به شرح زیر است:

با عرض تبریک و تهنیت به پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد واحدهای ارس، کیش و امارات، به اطلاع میرساند نتایج این دوره بر روی سامانه اعلام نتایج مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه به آدرس: www.azmoon.net قابل مشاهده می‌باشد.

پرونده کلیه پذیرفته شدگان جهت احراز صلاحیتهای عمومی تحت بررسی است لذا ثبت نام و ادامه تحصیل پذیرفته شدگان این مرحله منوط به تأیید صلاحیت های عمومی ایشان توسط مراجع ذیصلاح خواهد بود.

– با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، مجوز ثبت نام اتباع خارجی مقیم متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیتهای اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن اداره خواهد بود و تا قبل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت میباشد.

زمان و نحوه ثبت نام:

با عنایت به اینکه ثبت نام از پذیرفته شدگان به صورت مجازی صورت می‌پذیرد، لذا کلیه پذیرفته شدگان لازم است از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۱۶ شهریور ماه لغایت پنج شنبه ۱۷شهریور ماه سال ۱۴۰۱جهت ثبت نام به سامانه آموزشیار به آدرس: edu.iau.ac.ir مراجعه نمایند.

– عدم مراجعه پذیرفته شدگان به سامانه آموزشیار در بازه زمانی مقرر به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچگونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

تبصره: کلیه پذیرفته شدگان لازم است مطابق زمانبندی اعلام اعلام شده در سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش با در دست داشتن مدارک ذیل به منظور تکمیل مراحل ثبت نام به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند.

۱- اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) صادره از دانشگاه آزاد اسلامی یا سایر دانشگاههای معتبر داخل و خارج کشور که مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشد به انضمام ریز نمرات دوره کارشناسی با قید معدل.

تبصره: پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک پایه خود نمیباشند باید اصل گواهی تأیید شده دال بر فراغت از تحصیل را که توسط دانشگاه محل تحصیل با قید معدل صادر شده باشد، به همراه ریز نمرات تأیید شده ارائه نمایند.

۲- تصویر کلیه صفحات شناسنامه

۳- شش قطعه عکس ۳×۴ تمام رخ که در سال جاری تهیه شده باشد (برای مشمولین ۱۲قطعه)

۴- تصویر کارت ملی (پشت و رو)

۵- مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی برادران را مشخص نماید.

۶- تکمیل کلیه فرم‌های ثبت نام و فرم های مربوط به تعهدات و سایر فرمهایی که در سامانه آموزشیار قرار گرفته است.

۷- چنانچه در هر یک از مراحل پذیرش، ثبت نام و تحصیل مشخص شود که متقاضی فاقد شرایط اولیه بوده است ضمن لغو پذیرش مطابق ضوابط با وی برخورد خواهد شد.

هزینه خدمات آموزشی و حق بیمه دانشجویی سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲:

۱- شهریه پذیرفته شدگان از دو بخش شهریه پایه (ثابت) و متغیر تشکیل شده که به منظور تأمین بخشی از هزینه های این دوره در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت میگردد. علاوه بر دو مورد مذکور، دانشجویان کارشناسی ارشد در بدو ورود به دانشگاه باید مبلغی را بابت هزینه خدمات آموزشی و مبلغی را نیز به عنوان حق بیمه حوادث در سامانه آموزشیار پرداخت نمایند.

۲- پذیرفته شدگان واحدها و مراکز بین المللی و برون مرزی توجه داشته باشند که (مطابق آئیننامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اسلامی) مجوز انتقال، میهمانی و جابجایی تحت هیچ شرایطی به آن‌ها داده نخواهد شد.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات