انتشار نتایج نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱ از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، نتایج این آزمون بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir منتشر شده است. داوطلبان عزیز می‌توانند با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی خود نسبت به مشاهده نتایج اقدام کنند.

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی،

۱- کلیه داوطلبان برای مشاهده نتیجه خود می‌بایست از طریق همین سامانه/قسمت کارشناسی ارشد وارد شده و از طریق گزینه‌های نتایج نهایی و کارنامه نهایی با وارد نمودن کد رهگیری خود (مندرج در فرم ثبت نام) نتیجه و کارنامه را مشاهده نمایند. افرادی که کد رهگیری خود را فراموش نموده‌اند از طریق گزینه فراموشی کد رهگیری، اقدام کنند.

بسیار مهم: کارنامه علمی و نهایی حداکثر تا پایان دی ماه سال جاری قابل رویت و دریافت از سامانه می‌باشد. به هیچ عنوان متعاقبا کارنامه صادر نخواهد شد.

۲- گزینه نتایج نهایی، فقط افرادی است که در آزمون پذیرفته شده‌اند نتیجه خود را مشاهده می‌نمایند. سایر داوطلبینی که انتخاب رشته محل انجام داده و پذیرفته نشده اند، از گزینه کارنامه نهایی، وضعیت خود را مشاهده نمایند.

۳- کلیه افرادی که مجاز به انتخاب محل شده و انتخاب محل خود را انجام داده اند، کارنامه نهایی که نشاندهنده جایگاه داوطلب در رشته محل‌های انتخابی‌اش در مقایسه با سایر افرادی که این دانشگاه را انتخاب کرده‌اند می‌باشد، دریافت می‌کنند ردیف اول کارنامه نهایی نشان دهنده مشخصات فردی داوطلب بر اساس فرم ثبت نام بوده و نتیجه آزمون نیز در ستون نتیجه نهایی قابل رویت می‌باشد.

۱-۲- ستون رشته دانشگاه: کلیه انتخاب‌های داوطلب بر اساس فرم انتخاب رشته محل می‌باشد.

۲-۲- ستون رتبه در دانشگاه: در این ستون جایگاه داوطلب بین کلیه افراد یعنی مجموع داوطلبان سهمیه آزاد و رزمندگان و ایثارگران ۲۵٪ و ۵٪، که این رشته محل را انتخاب نموده‌اند نشان می‌دهد.

۳-۲ ستون آخرین رتبه پذیرفته شده سهمیه آزاد: رتبه آخرین فرد پذیرفته شده سهمیه آزاد را در همان رشته محل نشان می‌دهد.

۴-۲- ستون رتبه در سهمیه رزمندگان این ستون فقط برای متقاضیان سهمیه رزمندگان و ایثارگران ۲۵٪ و ۵٪ می‌باشد. و رتبه فرد متقاضی سهمیه‌های ۲۵٪ و یا ۵٪ را بین متقاضیان این سهمیه در رشته محل انتخابی نشان می‌دهد.

۵-۲- ستون آخرین رتبه پذیرفته شده سهمیه رزمندگان: نشان دهنده آخرین رتبه قبولی این سهمیه در این رشته محل است. عدد صفر بدین معنی است که هیچ فردی در این سهمیه برای این رشته محل حد نصاب لازم را کسب ننموده است.

۶-۲- ستون آخرین رتبه پذیرفته شده سهمیه بومی: نشاندهنده آخرین رتبه قبولی این سهمیه در این رشته محل است. عدد صفر بدین معنی است که هیچ فردی در این سهمیه برای این رشته محل شرایط لازم را کسب ننموده است.

۷-۲- ستون قبولی: در صورتیکه فرد در یکی از اولویت‌های انتخابی‌اش علامت ** را مشاهده نماید، بدین معنی است که فقط در اولین رشته محلی که حایز اولویت پذیرش شده، پذیرفته شده است. اگر داوطلب مردود شده باشد، در هیچیک از اولویت‌ها علامت ** وجود نخواهد داشت.

۴- عدم مراجعه و ثبت نام هر یک از پذیرفته شدگان طی تاریخ‌های مقرر در دانشگاه به منزله انصراف بوده و هیچگونه اعتراضی در این مورد پذیرفته نخواهد شد.

۵- داوطلبانی که علاوه بر آزمون وزارت بهداشت و درمان در آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم یا سایر مراکز نیز پذیرفته شده‌اند ملزم به ثبت نام در یکی از دو محل می‌باشند و در صورت محرز شدن ثبت نام در هر دو محل، قبولی آن‌ها در رشته‌های مربوط به وزارت بهداشت در هر مرحله از تحصیل‌کان لم یکن تلقی می‌شود.

۶- کلیه متقاضیان استعداد درخشان با آزمون که از طریق دانشگاه جهت استفاده از این تسهیلات معرفی شده و در آزمون شرکت نموده‌اند دقت نمایند از فرصت یکبار خود استفاده کرده‌اند و دیگر مجاز به استفاده از این سهمیه نمی‌باشند.

۷- کلیه پذیرفته شدگان در اولین اولویت انتخابی حائز شرایط پذیرش از نظر علمی، پذیرفته شده‌اند که با علامت ** مشخص شده است. بسیاری از پذیرفته شدگان در اولویت‌های بعد از محل پذیرش کنونی، حائز رتبه خوب می‌باشند ولی به منزله قبولی نیست. با توجه به اینکه فرد با آگاهی کامل انتخاب رشته محل نموده است، لذا جابجایی در اولویت‌های رشته محل بعدی، امکان‌پذیر نمی‌باشد.

۸- یکی از شرایط پذیرش در سهمیه های رزمندگان و ایثارگران و استعدادهای درخشان با آزمون کسب حدنصاب لازم می‌باشد، داوطلبان این سهمیه‌ها که حد نصاب لازم را کسب نکرده اند، حائز شرایط پذیرش در این سهمیه نشده اند. بعبارتی داوطلب در مرحله نخست در چند برابر ظرفیت پذیرش دارای حد نصاب بوده و مجاز به انتخاب رشته محل شده ولی در مرحله نهایی (به اندازه ظرفیت پذیرش) حائز حدنصاب لازم نشده است. همچنین ممکن است برخی از متقاضیان این سهمیه‌ها علیرغم کسب حدنصاب، به دلیل تکمیل شدن ظرفیت پذیرش با نفرات حائز نمرات بالاتر این سهمیه جزء پذیرفته شدگان نباشند.

۹- پذیرفته شدگان کلیه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی دقت نمایند اسامی قبول شدگان همزمان با سایر دانشگاه‌ها به دفتر معاونت علوم پزشکی این دانشگاه ارسال می‌گردد و توسط دفتر مذکور نتایج به واحدهای زیر مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ می‌شود. لذا در صورت‌عدم دریافت لیست مربوطه توسط واحد ذیربط، فقط با دفتر معاونت علوم پزشکی این دانشگاه هماهنگی شود.

۱۰- *** داوطلبان در صورت داشتن سوال، مراتب را به آدرس http://sanjeshp.ir – قسمت سیستم پاسخگویی- ارسال درخواست و دسته‌بندی مرتبط ارسال نمایند. هیچگونه مراجعه حضوری، تماس تلفنی و مکاتبه پاسخ داده نمی‌شود و فقط به درخواست‌هایی که از طریق فرم مذکور و در دسته‌بندی درست، ترتیب اثر داده می‌شود.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات