پارسه
نوگام
کیهان روان
عالم زاده

گرایش های کارشناسی ارشد آینده پژوهی و مدیریت دانش

بر اساس دفترچه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، آینده پژوهی و مدیریت دانش در آزمون کارشناسی ارشد به صورت یک مجموعه امتحانی است که دارای ۲ رشته زیرمجموعه خود است. این رشته در مجموع ۲ گرایش دارد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

با ثبت نام در مجموعه امتحانی آینده پژوهی و مدیریت دانش، امکان انتخاب رشته از بین تمامی گرایش‌های ذکر شده وجود خواهد داشت. با توجه به اهمیت انتخاب گرایش درست، پیشنهاد می‌کنیم مطالب این صفحه را به دقت و تا انتها بخوانید.

گرایش های کارشناسی ارشد آینده پژوهی و مدیریت دانش چیست؟

بر اساس دفترچه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، فهرست گرایش های کارشناسی ارشد آینده پژوهی و مدیریت دانش به شرح زیر است: 

۱- آینده پژوهشی

– دفاعی

۲- مدیریت دانش

نحوه پذیرش در گرایش های مختلف رشته آینده پژوهی و مدیریت دانش در مقطع ارشد

داوطلبانی که قصد پذیرش در هر یک از گرایش های کارشناسی ارشد این رشته را دارند، لازم است در کنکور کارشناسی ارشد مجموعه امتحانی آینده پژوهی و مدیریت دانش (کد ۱۱۶۲) شرکت کنند.

اما داوطلبان گرایش های مختلف لازم نیست همه سرفصل های کنکور ارشد آینده پژوهی و مدیریت دانش را مطالعه کنند. داوطلبان لازم است ضرایب دروس امتحانی را بررسی کرده و تنها دروس امتحانی که ضریب آنها برای گرایش مدنظرشان در آزمون کارشناسی ارشد صفر نیست را مطالعه کنند.

* ضریب صفر برای هر گرایش بدین معناست که نمره آن درس برای داوطلبان گرایش مدنظر محاسبه نمی‌شود و در نتیجه داوطلبان این گرایش‌ها می‌توانند در جلسه آزمون کارشناسی ارشد به سؤالات این درس پاسخ ندهند.

 

کدام دانشگاه ها در رشته آینده پژوهی و مدیریت دانش در مقطع ارشد پذیرش دارند؟

پذیرش در گرایش های ارشد رشته آینده پژوهی و مدیریت دانش در دوره روزانه دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات