گرایش های کارشناسی ارشد فرماندهی و مدیریت انتظامی

بر اساس دفترچه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، فرماندهی و مدیریت انتظامی در آزمون کارشناسی ارشد به صورت یک مجموعه امتحانی است که دارای ۲ رشته زیرمجموعه خود است. برخی از این رشته‌ها گرایش‌های مختلفی ندارند اما برخی از آنها دارای چند گرایش مختلف هستند که در فهرست زیر ارائه شده اند. این رشته در مجموع ۳ گرایش دارد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

با ثبت نام در مجموعه امتحانی فرماندهی و مدیریت انتظامی، امکان انتخاب رشته از بین تمامی گرایش‌های ذکر شده وجود خواهد داشت. با توجه به اهمیت انتخاب گرایش درست، پیشنهاد می‌کنیم مطالب این صفحه را به دقت و تا انتها بخوانید.

گرایش های کارشناسی ارشد فرماندهی و مدیریت انتظامی چیست؟

بر اساس دفترچه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، فهرست گرایش های کارشناسی ارشد فرماندهی و مدیریت انتظامی به شرح زیر است: 

۱- فرماندهی مدیریت انتظامی

۲- فرماندهی و مدیریت مرزبانی

۱- خشکی

۲- دریا

نحوه پذیرش در گرایش های مختلف رشته فرماندهی و مدیریت انتظامی در مقطع ارشد

داوطلبانی که قصد پذیرش در هر یک از گرایش های کارشناسی ارشد این رشته را دارند، لازم است در کنکور کارشناسی ارشد مجموعه امتحانی فرماندهی و مدیریت انتظامی (کد ۱۱۶۰) شرکت کنند.

اما داوطلبان گرایش های مختلف لازم نیست همه سرفصل های کنکور ارشد فرماندهی و مدیریت انتظامی را مطالعه کنند. داوطلبان لازم است ضرایب دروس امتحانی را بررسی کرده و تنها دروس امتحانی که ضریب آنها برای گرایش مدنظرشان در آزمون کارشناسی ارشد صفر نیست را مطالعه کنند.

* ضریب صفر برای هر گرایش بدین معناست که نمره آن درس برای داوطلبان گرایش مدنظر محاسبه نمی‌شود و در نتیجه داوطلبان این گرایش‌ها می‌توانند در جلسه آزمون کارشناسی ارشد به سؤالات این درس پاسخ ندهند.

سرفصلهای کنکور کارشناسی ارشد رشته فرماندهی و مدیریت انتظامی

برای مشاهده منابع کنکور کارشناسی ارشد فرماندهی و مدیریت انتظامی به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

کدام دانشگاه ها در رشته فرماندهی و مدیریت انتظامی در مقطع ارشد پذیرش دارند؟

پذیرش در گرایش های ارشد رشته فرماندهی و مدیریت انتظامی فقط در دانشگاه علوم انتظامی امین، برای کارکنان نیروی انتظامی و فقط از بین برادران انجام خواهد شد.

برای کسب اطلاعات دقیق درخصوص دانشگاه های دارای پذیرش ارشد فرماندهی و مدیریت انتظامی و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد فرماندهی و مدیریت انتظامی کلیک کنید.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات