پارسه

گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت حاصلخیزی، زیست فناوری و منابع خاک

بر اساس دفترچه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، مدیریت حاصلخیزی، زیست فناوری و منابع خاک در آزمون کارشناسی ارشد به صورت یک مجموعه امتحانی است که دارای ۲ رشته زیرمجموعه خود است. برخی از این رشته‌ها گرایش‌های مختلفی ندارند اما برخی از آنها دارای چند گرایش مختلف هستند که در فهرست زیر ارائه شده اند. این رشته در مجموع ۴ گرایش دارد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

با ثبت نام در مجموعه امتحانی مدیریت حاصلخیزی، زیست فناوری و منابع خاک، امکان انتخاب رشته از بین تمامی گرایش‌های ذکر شده وجود خواهد داشت. با توجه به اهمیت انتخاب گرایش درست، پیشنهاد می‌کنیم مطالب این صفحه را به دقت و تا انتها بخوانید.

گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت حاصلخیزی، زیست فناوری و منابع خاک چیست؟

بر اساس دفترچه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، فهرست گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت حاصلخیزی، زیست فناوری و منابع خاک به شرح زیر است: 

۱- مدیریت حاصلخیزی و زیست فناوری خاک

۱- شیمی، حاصلخیزی خاک و تغذیه گیاه

۲- بیولوژی و بیوتکنولوژی خاک

۲- مدیریت منابع خاک

۱- فیزیک و حفاظت خاک

۲- منابع خاک و ارزیابی اراضی

نحوه پذیرش در گرایش های مختلف رشته مدیریت حاصلخیزی، زیست فناوری و منابع خاک در مقطع ارشد

داوطلبانی که قصد پذیرش در هر یک از گرایش های کارشناسی ارشد این رشته را دارند، لازم است در کنکور کارشناسی ارشد مجموعه امتحانی مدیریت حاصلخیزی، زیست فناوری و منابع خاک (کد ۱۳۰۸) شرکت کنند.

اما داوطلبان گرایش های مختلف لازم نیست همه سرفصل های کنکور ارشد مدیریت حاصلخیزی، زیست فناوری و منابع خاک را مطالعه کنند. داوطلبان لازم است ضرایب دروس امتحانی را بررسی کرده و تنها دروس امتحانی که ضریب آنها برای گرایش مدنظرشان در آزمون کارشناسی ارشد صفر نیست را مطالعه کنند.

سرفصلهای کنکور کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت حاصلخیزی، زیست فناوری و منابع خاک

برای مشاهده منابع کنکور کارشناسی ارشد مدیریت حاصلخیزی، زیست فناوری و منابع خاک به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

کدام دانشگاه ها در رشته مدیریت حاصلخیزی، زیست فناوری و منابع خاک در مقطع ارشد پذیرش دارند؟

پذیرش در گرایش های ارشد رشته مدیریت حاصلخیزی، زیست فناوری و منابع خاک در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پردیس، و دانشگاه آزاد اسلامی صورت می‌گیرد. دانشگاه‌های مختلفی در تهران و شهرستان‌ها در این رشته در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش دارند.

برای کسب اطلاعات دقیق درخصوص دانشگاه های دارای پذیرش ارشد مدیریت حاصلخیزی، زیست فناوری و منابع خاک و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد مدیریت حاصلخیزی، زیست فناوری و منابع خاک کلیک کنید.

 
ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات