پارسه

گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت دفاعی (۱)

بر اساس دفترچه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، رشته مدیریت دفاعی (۱) در مقطع کارشناسی ارشد دارای شش گرایش است. داوطلبان این رشته می‌توانند بر اساس علاقه خود در یکی از این گرایش‌ها در مقطع ارشد ادامه تحصیل دهند. با توجه به اهمیت انتخاب گرایش درست، پیشنهاد می‌کنیم مطالب این صفحه را به دقت و تا انتها بخوانید.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت دفاعی (۱) چیست؟

بر اساس دفترچه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، فهرست گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت دفاعی (۱) به شرح زیر است: 

۱- زمینی

۲- پدافند هوایی

۳- هوایی

۴- دریایی

۵- جنگل و سایبر

۶- پشتیبانی خدمات رزمی

نحوه پذیرش در گرایش های مختلف رشته مدیریت دفاعی (۱) در مقطع ارشد

داوطلبانی که قصد پذیرش در هر یک از گرایش های کارشناسی ارشد این رشته را دارند، لازم است در کنکور کارشناسی ارشد مجموعه امتحانی مدیریت دفاعی (۱) (کد ۱۱۴۹) شرکت کنند.

اما داوطلبان گرایش های مختلف لازم نیست همه سرفصل های کنکور ارشد مدیریت دفاعی (۱) را مطالعه کنند. داوطلبان لازم است ضرایب دروس امتحانی را بررسی کرده و تنها دروس امتحانی که ضریب آنها برای گرایش مدنظرشان در آزمون کارشناسی ارشد صفر نیست را مطالعه کنند.

سرفصلهای کنکور کارشناسی ارشد رشته مدیریت امور دفاعی (1)

برای مشاهده منابع کنکور کارشناسی ارشد مدیریت دفاعی (۱) به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

کدام دانشگاه ها در رشته مدیریت دفاعی (۱) در مقطع ارشد پذیرش دارند؟

پذیرش در گرایش های ارشد رشته مدیریت دفاعی (۱) در دوره های روزانه صورت می‌گیرد.ثبت نام متقاضیان این رشته به طور جداگانه با هماهنگی سازمان سنجش آموزش کشور از طریق دانشکده فرماندهی و ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران متعاقباْ صورت خواهد گرفت.

برای کسب اطلاعات دقیق درخصوص دانشگاه های دارای پذیرش ارشد مدیریت دفاعی (۱) و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد مدیریت دفاعی (۱) کلیک کنید.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات