پارسه
نوگام
کیهان روان
عالم زاده

شروع انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد ۱۴۰۲

به گزارش مسترتست، بر اساس اعلام این دانشگاه، انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی  از امروز پنج شنبه ۱۱ خرداد ماه  آغاز شده و تا روز شنبه ۲۰ خرداد  ادامه خواهد داشت.

آن دسته ازداوطلبان شرکت کننده درآزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ که براساس کارنامه صادره ازسوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده اند و علاقه مند به انتخاب رشته/محل های دایر در دانشگاه آزاد اسلامی می باشند می توانند با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته ارشد آزاد مندرج در ذیل کارنامه سازمان سنجش  آموزش کشور با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس   azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

به داوطلبان توصیه می شود، ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد آزاد ۱۴۰۲ کلیک کنید.

داوطلبان لازم است پس از انتخاب رشته / محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد  خود حفظ نمایند

نحوه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

انتخاب رشته برای رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی با استفاده از کد دسترسی مندرج در کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون بطور مجزا و از طریق دانشگاه مذکور انجام می‌پذیرد.

متقاضیانی که در یکی از رشته‌های دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و یا دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شوند می‌توانند به دلخواه خود منحصراً در یکی از مؤسسات ثبت‌نام و مشغول به تحصیل شوند.

جهت دریافت خدمات رایگان مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد کلیک کنید.
ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات