پارسه
نوگام
کیهان روان
عالم زاده

پذیرش کارشناسی ارشد استاد محور دانشگاه هنر اصفهان ۱۴۰۲

فراخوان پذیرش بدون آزمون دانشجویان استعداد درخشان به شیوه استاد محور در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه هنر اصفهان در سال ۱۴۰۲ منتشر شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، دانشگاه هنر اصفهان مطابق با آیین نامه کارشناسی ارشد استاد محور در راستای فراهم نمودن شرایط جذب برگزیدگان علمی در مقطع بالاتر، در نظر دارد از میان متقاضیان واجد شرایط فارغ التحصیل و یا شاغل به تحصیل مقطع کارشناسی پیوسته از دانشگاه‌های دولتی، در رشته صنایع دستی این دانشگاه، مطابق با طرح اعلام شده و استاد میزبان معرفی شده در جدول زیر پذیرش به عمل آورد.

کارشناسی ارشد استاد محور دانشگاه هنر اصفهان

دانشجویان موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی- پیام نور- آزاد اسلامی- علمی کاربردی- پردیس‌های خودگردان و دوره‌های مجازی، انتقال از دانشگاه‌های خارج، مجاز به شرکت در این فراخوان نیستند.

عناوین طرح های کارشناسی ارشد استاد محور دانشگاه هنر اصفهان

عناوین دارای پذیرش  کارشناسی ارشد استاد محور دانشگاه هنر اصفهان در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ به شرح جدول زیر است:

ردیف عنوان طرح استاد میزبان رشته ظرفیت
۲بررسی چالش ها و فرصت های بازارهای هدف صنایع دستی استان چهارمحال و بختیاری (داخلی و خارجی) و ارایه راهکارهای ارتقا کمی و کیفی بازارهاآقای دکتر ایمان زکریایی کرمانیصنایع دستی۱

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد استاد محور دانشگاه هنر اصفهان

۱- دانشجوی متقاضی پس از ۶ نیمسال تحصیلی با گذراندن حداقل سه چهارم واحدهای درسی مصوب شورای عالی برنامه ریزی آموزشی از نظر معدل کل نمرات جزو ۲۰ درصد برتر دانشجویان هم رشته – هم ورودی خود باشد.

۲- دانشجو حداکثر در ۸ نیمسال تحصیلی دانش آموخته شود.

تبصره ۱: برای دانشجویان تحصیل همزمان به استناد آیین نامه تحصیل همزمان در دو رشته ویژه دانشجویان استعداد درخشان، مدت تحصیل حداکثر ۱۰ نیمسال است و در رشته‌ای که سایر شرایط این آیین نامه را داشته باشند، می‌توانند از تسهیلات مربوط استفاده نمایند.

تبصره ۲: برای دانشجویانی که طرح کارورزی / کارآموزی بلندمدت در دوره کارشناسی پیوسته خود شرکت کرده‌اند به تناسب دوره کارورزی (۳ تا ۱۲ ماه) مدت مجاز حداکثر ۱۰ نیمسال تحصیلی است.

تبصره ۳: برای دانشجویانی که در دوره کارشناسی پیوسته خود در دوره فرعی (گذراندن واحد درسی مازاد از سایر رشته ها) شرکت کرده اند مدت مجاز حداکثر ۹ نیمسال تحصیلی است.

تبصره ۴: برای خانم‌هایی که در دوره کارشناسی پیوسته خود صاحب فرزند شده‌اند و از مرخصی بارداری بدون احتساب در سنوات و با تایید دانشگاه استفاده کرده اند، مدت مجاز حداکثر ۱۰ نیمسال تحصیلی است.

تبصره ۵: برای دانشجویان مهمان، انتقالی یا تغییر رشته، مدت مجاز از ورود به رشته و یا دانشگاه اول تا دانش آموختگی از رشته یا دانشگاه دوم، حداکثر ۸ نیمسال است. مقایسه متقاضیان برای رتبه‌بندی و تعیین ۲۰ درصد برتر با دانشجویان دانشگاهی انجام می‌شود که بیشترین واحد درسی خود را با آن‌ها گذرانده اند.

تبصره ۶: برای دانشجویان موضوع تبصره ۱، ۲ و ۴ که در مدت ۹ یا ۱۰ نیمسال دانش آموخته می‌شوند، (به ترتیب) معدل ۷ یا ۸ نیمسال ایشان با گذراندن سه چهارم واحدهای درسی مصوب، با معدل ۶ نیمسال دانشجویان هم رشته‌ای که بیشترین واحدهای درسی خود را با ایشان گذرانده‌اند مقایسه می‌شود.

تبصره ۷: برای دانشجویانی که براساس برنامه درسی مصوب شورای برنامه ریزی آموزشی در مدت نه یا ده نیمسال دانش آموخته می شوند، (به ترتیب) معدل هفت یا هشت نیمسال ایشان با گذراندن سه چهارم واحدهای درسی مصوب، بررسی می‌شود.

۳- پذیرش برای سال تحصیلی، بلافاصله پس از دانش آموختگی و صرفاً برای یکبار، امکان‌پذیر است.

۴- دانشگاه براساس مصوبه شورای تحصیلات تکمیلی خود صرفا از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های دولتی دانشجو می‌پذیرد.

تبصره: چنانچه ۲۰ درصد برتر دانشجویان حائز شرایط این آیین نامه، به دلیل انصراف یا عدم تقاضا، از تسهیلات مربوطه استفاده نکردند و ظرفیت دو سوم پذیرش بدون آزمون دوره کارشناسی ارشد رشته‌ای تکمیل نشد، در این صورت دانشگاه مجاز به جایگزینی صرفا ده درصد برتر بعدی همان دانشگاه (هنر اصفهان)، با اولویت رتبه متقاضیان در رشته می‌باشد.

۵- متقاضیانی که در ۶ نیمسال تحصیلی دانش آموخته می‌شوند باید به لحاظ میانگین کل در مقایسه با میانگین کل هشت نیمسال دانشجویان هم رشته و غیرهم ورودی خود جزو ۲۰ درصد برتر باشند، تا به صورت مازاد برظرفیت پذیرش بدون آزمون در دوره کارشناسی ارشد همان سال مورد بررسی قرار گیرد.

۶- درخواست پذیرش برگزیدگان رتبه‌های اول تا پانزدهم المپیادهای علمی- دانشجویی برای ورود به همان رشته یا رشته‌های مرتبط با تشخیص کارگروه‌های تخصصی برنامه ریزی و گسترش آموزش عالی با ارایه معرفی نامه از دبیرخانه المپیاد، به صورت مازاد بر ظرفیت پذیرش با آزمون مورد بررسی قرار می‌گیرد.

۷ا- اتباع غیر ایرانی (مقیم ایران) ورودی دوره کارشناسی پیوسته سال تحصیلی ۹۹-۱۴۰۰ و بعد از آن در صورت داشتن شرایط این آیین نامه، می‌توانند از تسهیلات آن بهره‌مند شوند.

تذکر مهم:

* پذیرش نهایی پذیرفته شدگان منوط به تایید سازمان سنجش آموزش کشور و تایید صلاحیت عمومی توسط واحد گزینش دانشجو خواهد بود.

 

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد استاد محور دانشگاه هنر اصفهان ۱۴۰۲

داوطلبان واجد شرایط لازم است حداکثر تا روز شنبه مورخ ۲۴ تیر ماه سال ۱۴۰۲ (۱۴۰۲/۴/۲۴) نسبت به ثبت نام الکترونیکی از طریق سامانه گلستان دانشگاه هنر اصفهان به نشانی https://edu.aui.ac.ir (لینک متقاضی شرکت در آزمون) و ارسال مدارک زیر با فرمت pdf و حجم کمتر از ۲۵۶ کیلوبایت (کیفیت مناسب)، در دوره کارشناسی ارشد بدون آزمون استاد محور از طریق سامانه، اقدام نمایند.

  • با توجه به محدودیت زمانی تعیین شده از سوی وزارت متبوع جهت بررسی و اعلام نتایج، امکان تمدید زمان ارسال مدارک وجود نخواهد داشت.

تذکر مهم:

دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه هنر اصفهان که در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ فارغ التحصیل می‌شوند و متقاضی تکمیل فرم استعداد درخشان برای دانشگاه می‌باشند، (دانشجویانی که واجد شرایط پذیرش بدون آزمون برای مقطع کارشناسی ارشد در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ هستند) جهت بررسی درخواست، باید فرم مربوطه را از سامانه گلستان اخذ نموده و پس از تکمیل مشخصات شناسنامه‌ای و دانشجویی از روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۴/۱۰ طبق مراحل ثبت درخواست در سامانه گلستان (پیشخوان خدمت – ارسال مدارک – درخواست جدید – انتخاب گزینه دریافت از سیستم – مدرک گواهی رتبه – ایجاد) ارسال نمایند. مراحل ثبت درخواست در صفحه اصلی سامانه گلستان نیز اطلاع‌رسانی می‌شود.

  • تاکید می گردد، نتیجه بررسی فرم‌های ارسالی پس از بررسی و تایید (مهرو امضاء) حداقل بعد از ۳ روز اداری در سامانه گلستان به متقاضی اعلام می‌شود.

  • رسیدگی به درخواست‌ها به دلیل انجام مراحل مربوطه در همان روز یا در ساعات و روزهای غیراداری قابل بررسی نمی‌باشند.

مدارک ثبت نام کارشناسی ارشد استاد محور دانشگاه هنر اصفهان

۱- اسکن فرم تکمیل شده درخواست پذیرش دانشجو (پیوست ۱

۲- تصویر یک قطعه عکس داوطلب

۳- ریز نمرات (کارنامه) آموزشی تا پایان نیمسال ششم

۴- تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی

۵- سوابق آموزشی – پژوهشی به همراه تصویر تمامی مدارک و مستندات فعالیت‌های پژوهشی، آموزشی، نمایشگاه و …

۶- واریز مبلغ ۱.۱۵۰.۰۰۰ریال (یکصد و پانزده هزار تومان) از طریق سامانه گلستان

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد استاد محور دانشگاه هنر اصفهان کی است؟

فرصت ثبت نام جهت پذیرش کارشناسی ارشد استاد محور دانشگاه هنر اصفهان تا ۱۴۰۲/۴/۲۴ است. در متن این مقاله جزئیات نحوه و زمان ثبت نام توضیح داده شده است.

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد استاد محور دانشگاه هنر اصفهان چیست؟

کلیه اطلاعات لازم درخصوص پذیرش ارشد استاد محور دانشگاه هنر اصفهان در سال ۱۴۰۲ در متن مقاله آورده شده است.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات