پارسه

برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی دانشگاه تهران در ۲۹ تیرماه

آزمون کتبی پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی روز پنجشنبه ۲۹ تیرماه ۱۴۰۲ در سه حوزه امتحانی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش خبرگزاری مهر، زمان، مکان و دستورالعمل برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی تیر ماه ۱۴۰۲ اعلام شد.

آزمون کتبی پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی پنجشنبه ۲۹ تیرماه ۱۴۰۲ در سه حوزه امتحانی دانشکده پزشکی و دانشکده داروسازی و ساختمان اداری دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد.

آزمون راس ساعت ۹:۰۰ صبح در سالن شهدا و کلاسها و ساختمان اداری دانشکده پزشکی و سالن های دانشکده داروسازی آغاز خواهد شد و الزامی است که داوطلبان حداکثر راس ساعت ۸:۳۰ صبح در محل دانشکده ها حضور داشته باشند.

به کلیه داوطلبان اعلام می شود که از به همراه داشتن وسایل اضافی (الکترونیکی، ساعت هوشمند، کیف تلفن همراه حتی به صورت خاموش و غیره …) پرهیز نمایند در غیر اینصورت به عنوان تقلب محسوب می شود و داوطلب از امتحان محروم خواهد شد.

دفترچه آزمون پس از امتحان در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

مهلت اعتراض داوطلبان حداکثر تا ساعت ۱۳:۰۰ روز یکشنبه اول مردادماه ۱۴۰۲ است و اعتراضات در سایت EXAM.TUMS.AC.IR با نام کاربری (کدملی) و رمز ورود (کد داوطلبی) در قسمت پنل ثبت می شود. این مورد در انتهای دفترچه آزمون درج شده است.

نتایج آزمون کتبی پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران روز ۲۱ مردادماه ۱۴۰۲ اعلام می شود.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات