پارسه
نوگام
کیهان روان
عالم زاده

انتشار دفترچه رشته‌ها و سرفصل‌های امتحانی کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳

رشته‌ها و مواد امتحانی آزمون ورودی مقطع کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۳ اعلام شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، بنابر اعلام روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، پذیرش دانشجو بر اساس قانون «سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی» مصوب ۱۳۹۴/۱۲/۱۸ مجلس محترم شورای اسلامی و همچنین آیین‌نامه اجرایی مربوطه و مصوبات شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی و مطابق این اطلاعیه و شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و پذیرش آزمون مذکور که در زمان ثبت‌نام (از ۲۳ تا ۲۹ مهرماه سال ۱۴۰۲)، توسط این سازمان منتشر می‌شود، صورت خواهد گرفت. عناوین رشته‌های امتحانی، گرایش‌ها و ضرایب دروس هر یک از مجموعه‌های امتحانی این آزمون به شرح جدول پیوست است.

نکات مهم:

۱- شرایط و ضوابط در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی مقطع کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۳ اطلاع‌رسانی خواهد شد.

۲- با توجه به امکان اصلاح عناوین رشته‌ها و یا سایر اطلاعات در جداول مجموعه های امتحانی تا زمان شروع ثبت‌نام، ملاک نهایی، اطلاعات درج شده در دفترچه راهنمای ثبت نام خواهد بود.

۳- آزمون در تمامی رشته‌های امتحانی در روز جمعه ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ برگزار خواهد شد.

دکتر پورعباس، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: با توجه به امکان تغییر و اصلاح عناوین رشته‌ها و یا سایر اطلاعات مندرج در جداول مجموعه‌های امتحانی تا زمان شروع ثبت‌نام، اطلاعات درج شده در دفترچه راهنمای ثبت نام ملاک نهایی، نام‌نویسی و پذیرش خواهد بود.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات