پارسه
نوگام
کیهان روان
عالم زاده

پذیرش کارشناسی ارشد آموزش پزشکی مجازی دانشگاه علوم پزشکی ایران ۱۴۰۲

پزشکی از لیسانس

گروه آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران در مقطع کارشناسی ارشد رشته «آموزش پزشکی» به صورت مجازی دانشجو می‌پذیرد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش ایسنا، دوره کارشناسی ارشد آموزش پزشکی مجازی به شیوه ترکیبی و به صورت آنلاین-آفلاین و در صورت ضرورت به صورت حضوری و با تأکید بر مشارکت فعال دانشجویان ارائه می شود.

در ابتدای دوره، جلسه توجیهی حضوری با حضور تمامی دانشجویان ورودی جدید برگزار می شود. شیوه برگزاری کلاس ها در هر نیمسال، حداقل دو جلسه ابتدا و انتهای نیمسال به صورت آنلاین و مابقی بصورت آفلاین ارائه خواهد شد.

بخش مجازی از طریق ارایه و ارسال محتوای الکترونیکی، مطالعه مواد آموزشی ارایه شده، انجام و ارسال تکالیف در قالب سامانه آموزش مجازی در طول نیمسال تحصیلی خواهد بود. برنامه ژورنال کلاب نیز به شکل مجازی و به میزان ۲ ساعت در هر هفته برگزار می شود.

آزمون انتهای ترم تمام دروس به شیوه حضوری برگزار می شود.

دانشجویان مجازی موظفند در هر نیم‌سال تحصیلی حداقل ۶ واحد درسی را با موافقت گروه آموزشی (با اولویت دروس پیش نیاز) تا حداکثر ۱۲ واحد از بین دروس ارائه شده اخذ کنند.

حداکثر سقف مدت مجاز تحصیل در این رشته ۵ سال پیش بینی شده است و دانشجویان حداکثر تا دو سال بعد از شروع تحصیل مهلت دارند از پروپوزال پایان نامه خود دفاع کنند.

دانشجویان این دوره از نظر قوانین و آیین نامه های آموزشی تابع قوانین تحصیلات تکمیلی دانشکده پزشکی هستند.

پذیرش در این دوره از طریق فراخوان و درخواست داوطلب در بازه زمانی تعیین شده و بررسی رزومه و مستندات ارسال شده از سوی وی، با محور بررسی فعالیت های آموزشی- پژوهشی صورت می‌پذیرد.

پس از تایید رزومه و مستندات ارسال شده، در مرحله دوم داوطلب برای آزمون شفاهی در تاریخ مشخص دعوت خواهد شد. لازم به ذکر است در صورتی که پذیرفته شدگان مرحله نخست بیش از سه برابر ظرفیت پذیرش نهایی باشند، آزمون کتبی بر اساس رفرنس تعیین شده برگزار خواهد شد.

تمام اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور واجد شرایط ثبت نام برای پذیرش در دوره کارشناسی ارشد مجازی هستند. همچنین فارغ التحصیلان دارای مدرک دکتری حرفه ای، کارشناسی ارشد و مدارک بالاتر گروه های علوم پزشکی شرایط ثبت نام برای پذیرش در دوره کارشناسی ارشد مجازی آموزش پزشکی را دارند.

در صورت درخواست بیش از ظرفیت، نسبت پذیرش اعضای هیئت علمی علوم پایه و بالینی به ترتیب ۳۰ به ۷۰ است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی ایران، ارسال رزومه داوطلب به پست الکترونیکی گروه آموزش پزشکی به آدرس med@iums.ac.ir با عنوان «ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی – نام داوطلب» از شرایط ثبت نام اولیه است.

ثبت‌نام کنید
مطلعم کن

۰ نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات